Jutro konkurs. Liczymy na dobry występ Polaków, czyli pierwszą dziesiątkę w gronie 13 krajów.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Andreas Wellinger
75.0
2
Tom Lubitz (KN)
73.5
3
Ilkka Herola (KN)
73.0
4
Anze Lanisek
72.5
Tomas Portyk (KN)
72.5
6
Katharina Althaus
71.0
7
Sara Takanashi
70.5
8
Tomas Friedrich
70.0
9
Yukiya Sato
69.0
10
Ursa Bogataj
67.0
11
Krzysztof Leja
65.0
12
Daniele Varesco
64.5
13
Luka Pintaric (KN)
64.0
14
Go Yamamoto (KN)
63.5
Michał Pytel (KN)
63.5
16
Colton Kissel (KN)
63.0
17
Arthur Royer
62.0
William Rhoads
62.0
Raffaele Buzzi (KN)
62.0
20
Yuriy Samsonov
61.5
21
Tom Balland (KN)
61.0
22
Lea Lemare
60.5
23
Natalie Dejmkova
59.0
24
Roman Terekhin (KN)
55.5
25
Jenny Rautionaho
55.0
26
Anastasiya Veschekova
53.5
27
Emilee Anderson
52.5
28
Michaela Kranzl
50.0
29
Veronica Gianmoena
42.0
30
Magdalena Pałasz
41.0
31
Mats Sohagen Berggaard
DNS
32
Miika Ylipulli
DNS
33
Dusty Korek
DNS
34
Elias Tollinger
DNS
35
Harald Johnas Riiber (KN)
DNS
36
Nathaniel Mah (KN)
DNS
37
Paul Gerstgraser (KN)
DNS
38
Karoline Roestad
DNS
39
Taylor Henrich
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Anze Lanisek
74.0
2
Andreas Wellinger
73.5
3
Tom Lubitz (KN)
73.0
Tomas Portyk (KN)
73.0
5
Yukiya Sato
72.0
Krzysztof Leja
72.0
Sara Takanashi
72.0
8
Tomas Friedrich
71.5
Go Yamamoto (KN)
71.5
Katharina Althaus
71.5
11
William Rhoads
71.0
Michał Pytel (KN)
71.0
13
Ursa Bogataj
70.0
14
Daniele Varesco
69.0
Colton Kissel (KN)
69.0
16
Ilkka Herola (KN)
68.5
17
Luka Pintaric (KN)
66.5
18
Yuriy Samsonov
65.5
Lea Lemare
65.5
20
Raffaele Buzzi (KN)
65.0
21
Arthur Royer
62.0
Tom Balland (KN)
62.0
23
Jenny Rautionaho
60.5
24
Roman Terekhin (KN)
59.0
25
Emilee Anderson
55.0
26
Michaela Kranzl
52.0
27
Veronica Gianmoena
51.0
28
Anastasiya Veschekova
50.5
29
Magdalena Pałasz
41.5
30
Mats Sohagen Berggaard
DNS
31
Miika Ylipulli
DNS
32
Dusty Korek
DNS
33
Elias Tollinger
DNS
34
Harald Johnas Riiber (KN)
DNS
35
Nathaniel Mah (KN)
DNS
36
Paul Gerstgraser (KN)
DNS
37
Karoline Roestad
DNS
38
Natalie Dejmkova
DNS
39
Taylor Henrich
DNS