Według nowego harmonogramu o godzinie 8 miałyby rozpocząć się kwalifikacje do popołudniowych zawodów indywidualnych. Od 9:30 skoczkowie rywalizowaliby w konkursie drużynowym, a na 13:15 zaplanowano konkurs indywidualny.
Bezpośrednią transmisję z zawodów zapowiada Telewizja Polska - kwalifikacje i konkurs drużynowy będzie można obejrzeć na antenie TVP Sport, natomiast konkurs indywidualny - na TVP Sport oraz TVP1. Również stacja Eurosport planuje bezpośrednie relacje na głównym kanale - kwalifikacje będą pokazywane od 7:52, konkurs drużynowy od 9:20, a konkurs indywidualny - o 13:10.
program transmisji w dziale SKOKI W TV »
Zachęcamy również do śledzenia wyników na żywo za pośrednictwem naszego portalu:
live.skokinarciarskie.pl »
Puchar Świata Kuusamo 2011
27 listopada 2011 (niedziela)
8:00
Kwalifikacje
9:30
Konkurs drużynowy
13:15
Konkurs indywidualny
Lista startowa (kwal. - 8:00)
zawodnik
kraj
1
S. Niemi
2
C. Kang
3
M. Kot
4
E. Levkin
5
D. Kubacki
6
V. Stursa
7
J. Ziobro
8
V. Descombes Sevoie
9
J. Sinkovec
10
J. Kobayashi
11
S. Sammelselg
12
A. Korolev
13
A. Kalinitchenko
14
R. Zhaparov
15
K. Miętus
16
N. Mayer
17
Y. Choi
18
K. Nurmsalu
19
N. Karpenko
20
H. Kim
21
J. Määttä
22
R. Trofimov
23
D. Vassiliev
24
H. Choi
25
J. Ruuskanen
26
D. Judez
27
K. Elverum Sorsell
28
A. Wank
29
K. Keituri
30
M. Mechler
31
P. Żyła
32
V. Zografski
33
F. Schoft
34
L. Hlava
35
T. Takeuchi
36
O. Muotka
37
F. Yumoto
38
J. Damjan
39
A. Koivuranta
40
S. Hula
41
R. Freitag
42
D. Kornilov
43
R. Velta
44
J. Janda
45
J. Tepes
46
J. Happonen
47
O. Ingvaldsen
48
S. Tochimoto
49
J. Matura
50
E. Chedal
51
N. Kasai
52
P. Prevc
53
M. Neumayer
54
R. Kranjec
55
R. Koudelka
56
D. Ito
57
A. Bardal
58
W. Loitzl
59
M. Fettner
60
J. Evensen
61
K. Stoch
62
G. Schlierenzauer
63
M. Hautamäki
64
S. Freund
65
M. Koch
66
T. Hilde
67
A. Kofler
68
T. Morgenstern
Lista startowa (druż. - 9:30)
zawodnik
kraj
1
I. Paern
2
N. Karpenko
3
C. Kang
4
D. Vassiliev
5
J. Janda
6
R. Kranjec
7
J. Kobayashi
8
J. Happonen
9
M. Mechler
10
J. Ziobro
11
R. Velta
12
W. Loitzl
13
M. Nomme
14
E. Levkin
15
Y. Choi
16
A. Kalinitchenko
17
J. Matura
18
J. Sinkovec
19
S. Tochimoto
20
A. Koivuranta
21
R. Freitag
22
P. Żyła
23
A. Bardal
24
A. Kofler
25
S. Sammelselg
26
R. Zhaparov
27
H. Kim
28
R. Trofimov
29
L. Hlava
30
P. Prevc
31
T. Takeuchi
32
O. Muotka
33
M. Neumayer
34
K. Miętus
35
J. Evensen
36
G. Schlierenzauer
37
K. Nurmsalu
38
A. Korolev
39
H. Choi
40
D. Kornilov
41
R. Koudelka
42
J. Damjan
43
D. Ito
44
M. Hautamäki
45
S. Freund
46
K. Stoch
47
T. Hilde
48
T. Morgenstern