Dzień później najlepszy okazał się Johannes Oberamyr, który o prawie 9 punktów wyprzedził Tollingera. Trzeci był Niclas Wangler z Niemiec. W zawodach nie startowali Polacy.
Dzięki temu zwycięstwu Obermayr wygrał letni cykl Pucharu FIS, wyprzedzając Kanadyjczyka Boyd-Clowesa o zaledwie 1 punkt!
Wyniki 1 konkursu
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Elias Tollinger
114.5
113.0
248.5
2
Andrey Pachin
110.0
110.0
243.0
3
Markus Eggenhofer
110.0
109.5
242.1
4
Pascal Sommer
110.0
108.5
241.8
5
Nicholas Fairall
108.0
110.0
241.4
6
Niclas Wangler
105.0
111.5
239.2
7
Michael Dreher
105.5
111.0
238.2
8
Tobias Lugert
107.5
109.5
235.1
9
Johannes Obermayr
103.0
111.0
232.7
10
Florian Schabereiter
111.0
117.0
231.4
11
Stefan Hayboeck
103.5
108.5
230.1
12
Pascal Kaelin
104.0
108.5
230.0
13
Mikhail Maksimochkin
104.5
107.5
226.6
14
Anders Johnson
104.0
105.0
223.2
15
Gregor Deschwanden
103.0
105.0
218.4
16
Elias Pfannenstill
104.0
105.5
218.1
17
Alexey Romashov
102.5
103.0
215.4
18
Alessio de Crignis
106.5
99.0
213.9
19
Luca Egloff
104.0
98.5
207.5
20
Sergey Bychkov
102.0
98.5
205.4
Pascal Egloff
98.0
102.5
205.4
22
Vladislav Boyarintsev
101.5
100.0
203.7
23
Michael Hermann
102.0
96.5
202.3
24
Olivier Anken
97.0
100.5
199.5
25
Marc Ganserer
98.5
98.0
197.2
26
Brian Wallace
98.0
97.0
193.9
27
Adrian Schuler
98.0
96.5
193.6
28
Daniel Althaus
99.0
92.0
186.9
29
Vital Anken
98.0
90.5
181.8
30
Michael J Glasder
98.0
90.0
179.4
31
Benjamin Ernst
97.5
96.5
Fabian Waldis
97.5
96.5
33
Andreas Schuler
96.5
96.2
34
Thomas Diethart
99.5
96.1
35
Dominik Maier
97.0
95.6
36
Thomas Ortner
96.0
93.8
37
Stefan Huber
95.5
93.4
38
Raffaele Buzzi
96.0
93.3
39
Trevor Wert
93.5
89.3
40
Marco Grigoli
93.5
88.8
41
Michael Lunardi
93.0
87.4
42
Alexander Khalezov
90.5
82.4
43
Christian Friberg
90.5
81.4
44
Egor Usachev
89.0
80.2
45
Eduard Torok
89.5
79.6
46
Grigoriy Leontyev
88.0
77.9
47
Hyrum Bailey
88.5
77.8
48
Robert Valentin Tatu
87.5
76.5
49
Marvin Scherrer
86.5
74.7
50
Buck Bailey
86.0
73.8
51
Sorin Iulian Pitea
86.0
73.3
52
William Rhoads
83.0
68.4
53
Remus Tudor
84.0
66.7
54
Zeno di Lenardo
82.5
66.5
55
Samuel Wiget
82.5
66.0
56
Benjamin Larsson
80.5
61.9
57
Youry Degtyarev
81.0
59.8
58
Manuel Rueegg
77.5
57.0
59
AJ Brown
74.0
49.2
60
Szilvester Kozma
75.0
46.0
61
Vladislav Persiyancev
74.0
44.7
62
Killian Peier
DSQ
DSQ
Wyniki 2 konkursu
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Johannes Obermayr
112.0
114.5
260.7
2
Elias Tollinger
112.5
110.0
252.0
3
Niclas Wangler
112.0
110.0
250.1
4
Florian Schabereiter
113.0
109.0
247.6
5
Michael Dreher
111.0
110.0
246.8
6
Markus Eggenhofer
108.5
111.5
246.0
7
Tobias Lugert
109.0
110.5
243.6
Nicholas Fairall
108.5
111.0
243.6
9
Pascal Sommer
111.0
107.0
241.4
10
Elias Pfannenstill
112.0
108.5
240.9
11
Andrey Pachin
108.5
107.5
236.8
12
Thomas Ortner
106.5
107.0
232.8
13
Pascal Kaelin
107.0
105.5
231.0
14
Mikhail Maksimochkin
106.5
105.5
230.1
15
Gregor Deschwanden
106.5
104.0
225.4
16
Michael Hermann
105.0
102.5
220.0
17
Michael Lunardi
104.0
104.5
218.8
18
Alessio de Crignis
104.0
102.5
218.2
19
Killian Peier
104.0
102.0
217.3
20
Stefan Hayboeck
102.5
103.0
215.4
21
Anders Johnson
103.0
102.5
214.4
22
Marco Grigoli
102.5
101.0
212.8
23
Alexey Romashov
103.0
100.0
210.9
24
Daniel Althaus
102.0
99.0
205.8
25
Fabian Waldis
104.0
95.5
203.6
26
Marc Ganserer
103.0
93.0
197.3
27
Luca Egloff
101.5
95.0
196.2
28
Adrian Schuler
100.5
93.0
191.8
29
Vladislav Boyarintsev
101.0
92.5
191.3
30
Andreas Schuler
102.0
89.0
187.8
31
Remus Tudor
100.5
102.9
Dominik Maier
100.5
102.9
33
Michael J Glasder
100.0
101.5
34
Hyrum Bailey
99.0
98.7
35
Sorin Iulian Pitea
97.5
97.5
36
Thomas Diethart
96.5
95.2
37
Egor Usachev
96.5
94.2
38
Pascal Egloff
96.0
93.8
39
Sergey Bychkov
96.0
92.8
40
Grigoriy Leontyev
95.5
92.4
41
Raffaele Buzzi
94.0
89.7
Olivier Anken
94.0
89.7
43
Christian Friberg
93.0
87.4
44
Alexander Khalezov
93.0
86.4
45
Manuel Rueegg
92.0
86.1
46
Vladislav Persiyancev
92.0
85.6
47
Benjamin Ernst
91.5
84.7
48
Robert Valentin Tatu
91.0
83.8
49
Youry Degtyarev
90.0
81.0
50
Vital Anken
89.0
80.7
51
Samuel Wiget
88.5
79.8
52
Eduard Torok
89.5
79.6
Trevor Wert
89.5
79.6
54
Buck Bailey
85.0
72.0
55
Stefan Huber
87.0
71.1
56
Brian Wallace
83.5
63.8
57
Marvin Scherrer
80.5
62.4
58
Zeno di Lenardo
78.5
58.8
59
Szilvester Kozma
78.0
57.9
60
Benjamin Larsson
78.5
57.3
William Rhoads
78.5
57.3
62
AJ Brown
69.0
40.7
zobacz klasyfikację generalną FIS Cup »