Adam Małysz - nasz, już niestety były skoczek narciarski, który w tym sezonie zakończył swoją sportową karierę, został wyróżniony w plebiscycie Forum Nordicum. Organizacja zrzeszająca dziennikarzy z całego świata wybrała dziesiątkę najlepszych sportowców w sezonie 2010/2011 w konkurencjach klasycznych - skoki narciarskie, biegi oraz kombinacja norweska.
Adam Małysz, który zdobył trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata oraz podczas Mistrzostw Świata na normalnej skoczni, w plebiscycie zajął miejsce 10. uzyskując łącznie 16 pkt.

Nasza rodaczka - Justyna Kowalczyk, zdobywczyni Pucharu Świata w biegach zajęła 6. miejsce uzyskując 76 pkt.

Zwyciężczynią plebiscytu okazała się Marit Bjoergen zdobywając 553 pkt. Natomiast miejsce drugie i 420 pkt. zajął Austriak - Thomas Morgenstern, który zdobył w minionym sezonie Puchar Świata w skokach narciarskich.