Na trzecim stopniu podium uplasowała się drużyna AZS Zakopane z braćmi Miętusami w składzie. Uzupełnili ich Andrzej Zapotoczny oraz Maciej Kot, który oddał wspaniały skok w 1. serii - aż 105,5 metra.
Jutro zmagania indywidualne.
Wyniki końcowe
klub
punkty
1
TS Wisła Zakopane I
979.3
2
KS Wisła Ustronianka I
960.0
3
AZS Zakopane I
953.0
4
TS Wisła Zakopane II
856.5
5
AZS Zakopane II
854.0
6
KS Wisła Ustronianka II
800.5
7
SSR LZS Sokół Szczyrk I
783.5
8
LKS Klimczok Bystra I
721.0
9
SSR LZS Sokół Szczyrk II
421.0
10
LKS Klimczok Bystra II
419.0
11
AZS AWF Katowice
390.0
12
AZS Zakopane III
372.5
13
TS Wisła Zakopane III
336.5
14
AZS Zakopane IV
327.5
15
KS Wisła Ustronianka III
250.0
16
KS Wisła Ustronianka IV
6.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik
klub
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Piotr Żyła
KS Wisła Ustronianka I
105.0
103.0
264.0
2
Stefan Hula
SSR LZS Sokół Szczyrk I
103.5
100.0
259.5
3
Maciej Kot
AZS Zakopane I
105.5
97.5
256.5
4
Bartłomiej Kłusek
LKS Klimczok Bystra I
104.0
96.5
250.5
5
Marcin Bachleda
TS Wisła Zakopane I
100.5
101.0
250.0
6
Tomasz Byrt
KS Wisła Ustronianka I
99.5
100.0
249.0
7
Dawid Kubacki
TS Wisła Zakopane I
100.0
98.5
245.5
8
Łukasz Rutkowski
TS Wisła Zakopane I
99.0
100.5
243.3
9
Adam Cieślar
KS Wisła Ustronianka I
96.5
100.0
241.5
10
Klemens Murańka
TS Wisła Zakopane I
100.0
95.5
240.5
11
Grzegorz Miętus
AZS Zakopane I
96.0
97.0
234.0
12
Krzysztof Miętus
AZS Zakopane I
96.5
96.0
233.0
13
Krzysztof Leja
AZS Zakopane II
95.0
96.5
231.0
14
Andrzej Zapotoczny
AZS Zakopane I
96.5
94.5
229.5
15
W. Gąsienica-Kotelnicki
TS Wisła Zakopane II
97.5
92.0
225.0
Andrzej Gąsienica
TS Wisła Zakopane II
93.5
97.0
225.0
17
Jakub Kot
AZS Zakopane II
94.5
93.0
223.0
18
Dawid Kowal
AZS Zakopane II
94.0
89.5
212.0
19
Krzysztof Biegun
SSR LZS Sokół Szczyrk I
90.5
93.0
211.5
20
Szczepan Kupczak
SSR LZS Sokół Szczyrk I
94.5
89.0
210.5
21
Artur Kukuła
KS Wisła Ustronianka II
92.5
90.0
210.0
Tomasz Pochwała
TS Wisła Zakopane II
91.0
91.5
210.0
23
Paweł Słowiok
KS Wisła Ustronianka II
93.5
89.0
209.5
24
Aleksander Zniszczoł
KS Wisła Ustronianka I
93.5
87.5
205.5
25
Szymon Szostok
KS Wisła Ustronianka II
87.5
94.0
205.0
26
Jędrzej Ścisłowicz
LKS Klimczok Bystra I
91.0
87.5
199.5
27
Rafał Polinkiewicz
TS Wisła Zakopane II
90.0
88.0
196.5
28
Konrad Janota
SSR LZS Sokół Szczyrk II
89.0
86.0
190.5
29
Andrzej Szlembarski
AZS Zakopane II
85.5
88.0
188.0
30
Jakub Wolny
LKS Klimczok Bystra II
85.5
86.0
183.5
31
Dawid Kanik
LKS Klimczok Bystra I
87.5
82.5
178.5
32
Mateusz Kojzar
KS Wisła Ustronianka II
85.0
83.5
176.0
33
Rafał Śliż
AZS AWF Katowice
103.0
131.5
34
Piotr Czyż
KS Wisła Ustronianka III
91.5
103.0
Marcin Miętus
AZS Zakopane III
91.0
103.0
36
Konrad Turczak
SSR LZS Sokół Szczyrk I
90.5
102.0
37
Kacper Skrobot
TS Wisła Zakopane III
89.5
100.0
38
Michał Pytel
TS Wisła Zakopane III
88.5
98.0
Mateusz Wantulok
AZS AWF Katowice
88.5
98.0
40
Bartosz Gąsienica-Laskowy
AZS Zakopane III
87.0
93.5
41
Piotr Szczepaniak-Krupowski
AZS Zakopane IV
86.0
92.5
Piotr Mojżesz
LKS Klimczok Bystra I
86.5
92.5
43
Łukasz Podżorski
KS Wisła Ustronianka III
85.0
89.5
44
Andrzej Stękała
AZS Zakopane III
84.5
88.5
Michał Pyclik
AZS AWF Katowice
84.5
88.5
46
Mateusz Cieślar
KS Wisła Ustronianka III
84.0
87.5
Kamil Gałysa
AZS Zakopane III
84.0
87.5
Artur Łokaj
SSR LZS Sokół Szczyrk II
84.0
87.5
49
Damian Żyła
LKS Klimczok Bystra II
82.0
82.0
Piotr Świerczek
LKS Klimczok Bystra II
82.0
82.0
51
Mateusz Mniszak
AZS Zakopane IV
81.0
80.0
52
Wojciech Marusarz
AZS Zakopane IV
80.5
79.0
53
Daniel Wota
AZS Zakopane IV
79.5
76.0
Sebastian Hebel
SSR LZS Sokół Szczyrk II
79.0
76.0
55
Paweł Murzyn
TS Wisła Zakopane III
78.0
74.0
56
Karol Adamus
AZS AWF Katowice
77.0
72.0
57
Wojciech Fąferko
LKS Klimczok Bystra II
77.0
71.5
58
Kacper Kupczak
SSR LZS Sokół Szczyrk II
75.0
67.0
59
Kamil Byrt
KS Wisła Ustronianka IV
76.0
66.0
60
Piotr Byrski
TS Wisła Zakopane III
74.0
64.5
61
Patryk Dunajski
KS Wisła Ustronianka IV
50.0
-30.0
Antoni Juroszek
KS Wisła Ustronianka IV
50.0
-30.0
Michał Podżorski
KS Wisła Ustronianka III
50.0
-30.0