Wczoraj i dziś na Średniej Krokwi odbyły się zawody w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży Małopolska 2011.
Wśród juniorów A najlepszy okazał się zawodnik kombinacji norweskiej Szczepan Kupczak z Sokoła Szczyrk, który w jednoseryjnych zawodach uzyskał 83,5 metra i okazał się lepszy od Jędrzeja Ścisłowicza. Trzecie miejsce zajął Andrzej Szlembarski. Dopiero 9-te miejsce zajął dwukrotny srebrny medalista Uniwersjady - Maciej Kot. Kupczak zdobył także brąz w kombinacji.

Wśród juniorów B triumfował Grzegorz Miętus przed Klemensem Murańką i Tomaszem Byrtem. Tuż za podium znaleźli się Jakub Przybyła i Aleksander Zniszczoł.

W drużynie najlepiej w kategorii Junior A spisali się reprezentanci KS Wisły Ustronianki w składzie Artur Kukuła oraz Adam i Mateusz Cieślarowie. Wśród młodszych juniorów najdalej skakali skoczkowie z TS Wisła Zakopane (Rafał Polinkiewicz, Andrzej Gąsienica i Klemens Murańka)

Był to ostatni sprawdzian przed zawodami EYOWF, które za kilka dni rozpoczynają się w Libercu.