Oprócz Małysz przyzwoicie spisał się Stefan Hula (23 miejsce). Nieźle skakali też Żyła i Bachleda. Serię treningową odpuścili Kamil Stoch i Jan Ziobro.
Na początku jury ustawiło 14 belkę. Po skokach Murańki i Byrta zmienioną ją na 12. Potem obniżano ją jeszcze dwa razy (na 11 i 10 poziom).
Za chwilę drugi trening, a o 18:00 kwalifikacje.
relacja LIVE - live.skokinarciarskie.pl »
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Adam Małysz
122.0
92.5
2
Simon Ammann
122.0
91.9
3
Thomas Morgenstern
122.0
91.5
4
Manuel Fettner
128.0
90.1
5
Anders Bardal
125.0
88.8
6
Andreas Kofler
120.0
88.1
7
Daiki Ito
122.0
87.5
8
Wolfgang Loitzl
127.5
86.9
9
Severin Freund
120.0
86.8
10
Gregor Schlierenzauer
127.0
86.7
11
Martin Schmitt
124.0
84.3
12
Johan Remen Evensen
120.0
83.7
13
Jurij Tepes
128.0
83.3
14
Björn Einar Romören
122.5
82.9
15
Mario Innauer
129.5
80.7
16
Noriaki Kasai
121.0
80.1
17
Michael Neumayer
121.0
79.3
18
Pascal Bodmer
119.0
76.9
19
Tom Hilde
113.0
76.4
20
Anssi Koivuranta
121.0
75.9
21
Martin Koch
113.5
75.3
Peter Prevc
120.0
75.3
23
Stefan Hula
121.0
75.0
24
Matti Hautamäki
111.5
74.6
Sebastian Colloredo
126.5
74.6
26
Stephan Hocke
121.0
74.5
27
Michael Uhrmann
120.0
74.4
28
Janne Ahonen
120.0
73.8
Jernej Damjan
124.0
73.8
30
Piotr Żyła
124.0
72.7
31
Jakub Janda
120.0
71.6
32
Marcin Bachleda
122.5
69.4
33
Pavel Karelin
111.5
67.7
34
Jan Matura
118.5
66.5
35
Maciej Kot
118.5
64.6
36
Olli Muotka
119.0
64.4
37
Ole Marius Ingvaldsen
111.0
64.2
38
Rune Velta
115.5
63.2
39
Roman Koudelka
109.0
62.3
40
Dimitry Vassiliev
118.5
62.0
41
Borek Sedlak
117.5
61.7
Kalle Keituri
118.5
61.7
43
Lukas Hlava
117.0
61.2
44
Robert Kranjec
110.5
60.5
45
Sami Niemi
117.0
60.1
46
Rafał Śliż
117.0
59.6
47
Tomasz Byrt
123.0
58.4
48
Emmanuel Chedal
106.0
54.2
49
Vincent Descombes Sevoie
113.5
53.9
50
Roman Sergeevich Trofimov
113.5
53.5
51
Dawid Kubacki
113.0
52.6
52
Tomas Zmoray
111.0
51.2
53
Klemens Murańka
119.5
48.4
54
Andreas Küttel
109.5
46.8
55
Ivan Karaulov
108.5
46.4
56
Krzysztof Miętus
108.5
45.3
57
Volodymyr Boschuk
106.5
42.6
58
Ondrej Vaculik
105.0
40.7
59
Oleksander Lasarovich
105.0
39.2
60
Georgiy Chervyakov
101.0
31.4
61
Asan Tahtahunov
94.5
20.1
62
Kamil Stoch
DNS
DNS
63
Jan Ziobro
DNS
DNS