Polacy oprócz Ziobry wypadli dość blado 13-te miejsce zajął Wojciech Gąsienica Kotelnicki, oczko niżej był Dawid Kowal. 23-ci był Dawid Kanik, a 26-ty Mateusz Kojzar. Punktowali także Zniszczoł i Biela.
Wczoraj jednoseryjne zawody wygrał Ziga Mandl ze Słowenii przed Tomasem Zmorayem i Piusem Paschke z Niemiec. Najlepszy z Polaków, Wojciech Gąsienica Kotelnicki zajął dopiero 15 pozycję. Z Polaków punktowali również Stanisław Biela i Aleksander Zniszczoł (20 pozycja), Szymon Szostok (28-my) i Bartłosz Gąsienica-Laskowy z Mateuszem Kojzarem (30-ta lokata).
Wyniki sobotniego konkursu
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Ziga Mandl
101.0
127.0
2
Tomas Zmoray
101.0
126.5
3
Pius Paschke
99.0
121.5
4
Nico Faller
98.0
120.0
5
Ondrej Vaculik
97.5
119.0
6
Alexey Romashov
97.5
117.0
7
Florian Horst
96.5
115.0
8
Robert Kuban
95.0
113.5
Pavel Farkas
95.5
113.5
Luka Brnot
95.5
113.5
11
Sergey Bychkov
95.0
113.0
12
Martin Cikl
93.5
109.5
13
Milos Kadlec
93.5
108.5
Egor Usachev
93.0
108.5
15
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
90.5
104.0
16
Volodymyr Boschuk
90.5
103.5
17
Andrey Pachin
89.5
100.0
18
Rozelje Zagar
89.0
99.5
19
David Grm
90.5
99.0
20
Jan Jeske
89.0
97.0
Aleksander Zniszczoł
88.0
97.0
Stanisław Biela
88.0
97.0
23
Nico Hermann
87.5
96.0
24
Vasyl Zhurakivskyy
87.5
95.5
25
Vitaliy Shumbarets
87.0
94.5
Denis Veselov
88.5
94.5
27
Primoz Peterka
86.5
93.5
28
Jonas Faller
85.0
90.5
Szymon Szostok
85.0
90.5
30
Mateusz Kojzar
85.0
89.5
Bartosz Gąsienica-Laskowy
85.0
89.5
32
Rok Mandl
84.5
89.0
33
Nico Polichronidis
85.0
88.5
34
Marc Krauspenhaar
84.0
87.0
35
Jens Kratzel
83.0
85.0
36
Volodymyr Veredyuk
82.5
84.5
Primoz Roglic
82.5
84.5
38
Tomas Friedrich
82.0
83.5
39
Aljaz Vodan
82.0
83.0
40
Yaroslav Dysko
83.5
82.5
41
Yuksel Faik
83.0
82.0
42
Vladislav Persiyancev
81.5
80.0
43
Tomaz Verbajs
82.5
79.5
44
Patrik Lichy
80.0
79.0
Jakub Przybyła
80.5
79.0
46
Anton Shirokov
80.5
78.5
47
Robin Tanner
80.0
77.0
48
Hubert Blaha
80.0
75.5
49
Krzysztof Biegun
79.0
75.0
Marcin Miętus
78.5
75.0
51
Jan Ziobro
80.0
74.0
Mojmir Nosal
78.0
74.0
Andrzej Szlembarski
78.5
74.0
54
Cestmir Kozisek
79.0
72.0
55
Szilvester Kozma
77.0
71.5
Oleksander Lasarovich
79.0
71.5
57
Jakub Wolny
77.0
68.0
58
Ilmir Hazetdinov
76.5
67.5
Damian Urbaś
76.5
67.5
60
Remus Tudor
76.0
66.5
Łukasz Podżorski
75.0
66.5
62
Mikhail Maksimochkin
75.0
64.5
63
Vladimir Rosko
69.5
54.5
Piotr Mojżesz
70.5
54.5
65
Dawid Ripper
67.0
47.5
66
Yuriy Samsonov
66.5
47.0
67
Akos Szilagyi
65.5
46.5
68
Rafał Polinkiewicz
66.0
45.0
69
Robert Tatu
65.5
44.0
70
Krzysztof Leja
66.0
43.5
71
Vojtech Stursa
64.5
41.0
72
Kamil Gałysa
64.0
40.0
73
Sorin Pitea
63.0
37.5
74
Sabin Corbos
61.5
35.5
75
Michał Pytel
61.5
35.0
76
Aljaz Zepic
62.0
34.5
77
Istvan Pungor
61.0
33.5
78
Dawid Kowal
60.5
32.0
79
Andrii Klymchuk
59.5
29.5
80
Eduard Torok
58.0
27.0
81
Serhii Maksymchuk
57.5
25.0
82
Armin Csukovics
50.0
9.0
Wyniki niedzielnego konkursu
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Martin Cikl
103.5
102.0
261.0
2
Ondrej Vaculik
103.5
101.5
258.5
3
Jan Ziobro
100.0
104.0
254.0
4
Rozelje Zagar
101.5
101.0
253.0
5
Primoz Peterka
101.0
100.5
250.5
6
Ziga Mandl
99.5
101.0
249.5
7
Florian Horst
100.0
99.5
247.0
8
Tomas Zmoray
97.5
102.0
244.0
9
Rok Mandl
98.0
99.5
243.5
10
Luka Brnot
100.0
100.5
242.5
11
Robert Kuban
101.0
97.5
241.0
12
Ilmir Hazetdinov
95.5
100.0
238.5
13
Wojciech Gąsienica-Kotelnicki
97.0
98.0
238.0
14
Dawid Kowal
98.5
94.5
235.0
15
Milos Kadlec
94.5
100.0
234.5
16
Volodymyr Boschuk
95.0
98.5
234.0
17
Primoz Roglic
98.0
96.0
232.0
18
Marc Krauspenhaar
96.5
96.5
231.0
19
Remus Tudor
95.0
98.5
230.5
Cestmir Kozisek
95.5
97.0
230.5
Pavel Farkas
94.5
99.0
230.5
22
Nico Polichronidis
97.0
96.5
230.0
23
Dawid Kanik
96.5
94.0
227.5
24
Denis Veselov
95.5
95.0
226.5
25
Nico Faller
95.0
97.0
226.0
26
Mateusz Kojzar
96.0
95.5
225.0
27
Aleksander Zniszczoł
94.0
95.0
224.5
28
Stanisław Biela
94.5
93.5
220.0
29
Nico Hermann
95.0
90.0
215.5
30
Vasyl Zhurakivskyy
95.5
90.0
212.5
31
Oleksander Lasarovich
94.0
109.5
Krzysztof Biegun
93.5
109.5
33
Andrey Pachin
93.5
108.5
Piotr Czyż
93.0
108.5
Jędrzej Ścisłowicz
93.0
108.5
36
Artur Kukuła
93.0
108.0
37
David Grm
94.5
106.5
38
Pius Paschke
92.0
105.5
Mikhail Maksimochkin
92.0
105.5
40
Jan Jeske
91.5
104.5
41
Yaroslav Dysko
92.5
103.0
42
Alexey Romashov
91.5
102.0
43
Vitaliy Shumbarets
91.0
101.5
44
Bartosz Gąsienica-Laskowy
90.0
101.0
45
Tomas Friedrich
89.5
100.0
46
Robin Tanner
89.5
98.0
47
Patrik Lichy
88.0
97.0
Sergey Bychkov
88.0
97.0
49
Vladislav Persiyancev
89.0
96.5
50
Egor Usachev
87.5
96.0
Jonas Faller
88.5
96.0
52
Jens Kratzel
87.5
93.5
53
Szilvester Kozma
86.5
92.5
54
Jakub Przybyła
86.0
91.5
55
Vladimir Rosko
85.0
89.5
Aljaz Zepic
85.0
89.5
57
Jakub Wolny
84.5
89.0
58
Vojtech Stursa
84.5
88.5
Yuksel Faik
86.0
88.5
60
Hubert Blaha
84.5
88.0
Szymon Szostok
84.0
88.0
Łukasz Podżorski
84.5
88.0
63
Patryk Dunajski
84.0
87.5
Piotr Szczepaniak-Krupowski
84.5
87.5
65
Aljaz Vodan
84.0
87.0
66
Marcin Miętus
84.0
86.5
67
Dawid Ripper
83.5
86.0
Tomaz Verbajs
84.0
86.0
69
Andrzej Szlembarski
83.0
85.5
70
Volodymyr Veredyuk
82.0
83.0
71
Robert Tatu
80.0
78.5
72
Sorin Pitea
79.0
76.5
73
Mojmir Nosal
79.0
76.0
74
Sabin Corbos
78.0
74.0
75
Anton Shirokov
78.0
73.5
76
Yuriy Samsonov
77.5
73.0
77
Stefan Blega
76.5
69.0
78
Andrii Klymchuk
75.5
65.0
79
Istvan Pungor
74.0
62.0
80
Eduard Torok
72.5
60.5
81
Akos Szilagyi
70.0
55.0
82
Serhii Maksymchuk
70.5
54.5
83
Muhammet Ifan Cintimar
66.0
45.5
84
Armin Csukovics
63.5
39.0
klasyfikacja FIS Cup »