W czołówce znaleźli się też Kenneth Gangnes i Manuel Fettner. Austriak prowadził po 1. serii, ale spalił drugi skok.
Dużym zaskoczeniem jest miejsce poza czołową trzydziestką lidera klasyfikacji - Davida Unterbergera. Dotkliwa dyskwalifikacja spotkała Bułgara Zografskiego, który w pierwszej serii plasował by się dość wysoko.
Kolejne zawody za tydzień na Wiśle Malince.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Jan Matura
112.5
115.5
264.4
2
Roar Ljoekelsoey
112.0
114.0
261.8
3
Rafał Śliż
109.5
116.0
257.4
4
Kenneth Gangnes
111.5
111.0
253.0
5
Manuel Fettner
113.5
108.5
250.6
6
Michael Hayboeck
109.5
108.0
244.0
7
Diego Dellasega
108.0
110.5
243.3
8
Severin Freund
107.5
110.0
242.0
9
Stefan Thurnbichler
105.5
112.0
241.5
10
Cestmir Kozisek
108.5
107.5
237.8
11
Julian Musiol
110.0
105.5
237.4
12
Matic Kramarsic
107.0
105.0
231.1
13
Marcin Bachleda
104.5
108.0
230.5
14
Andreas Stjernen
106.5
105.5
229.6
Vegard Haukoe Sklett
104.0
108.0
229.6
16
Tobias Bogner
105.0
103.5
223.3
Thomas Thurnbichler
102.5
106.0
223.3
18
Stephan Hocke
104.5
103.0
222.5
19
Florian Schabereiter
102.0
104.5
218.7
20
Danny Queck
101.0
104.5
217.9
21
Lukas Mueller
104.0
101.5
217.4
22
Juha-Matti Ruuskanen
106.0
99.5
215.9
23
Stephen Leyhe
100.5
104.0
215.6
24
Kimmo Yliriesto
101.5
101.0
210.5
25
Ziga Mandl
101.5
101.0
209.0
26
Robert Hrgota
104.0
100.0
207.7
27
Markus Eggenhofer
103.0
99.5
207.0
28
Jurij Tepes
103.5
95.5
204.7
29
Fredrik Bjerkeengen
100.0
97.5
201.5
30
Dawid Kowal
104.5
92.5
200.6
31
David Unterberger
99.5
101.6
32
Alessio de Crignis
99.5
101.1
Stanislav Oshepkov
99.5
101.1
Maximilian Mechler
99.5
101.1
35
Nicolas Mayer
99.0
100.7
36
Rok Zima
99.5
100.6
37
Roman Sergeevich Trofimov
100.5
100.4
38
Ondrej Vaculik
98.5
99.3
39
Luka Leban
98.0
98.4
40
Evgeni Levkin
98.5
98.3
Jaka Hvala
98.0
98.3
42
Sergey Bychkov
97.5
97.5
Florian Horst
97.5
97.5
44
Adrian Schuler
97.5
97.0
Anze Damjan
97.5
97.0
46
Ronan Lamy Chappuis
96.5
95.7
47
Antoine Guignard
96.5
95.2
Michael J Glasder
96.5
95.2
Kai Kovaljeff
96.5
95.2
50
Remi Francais
96.0
94.3
51
Ivan Karaulov
94.0
91.2
52
Bogomil Pavlov
94.5
90.1
53
Pavel Farkas
94.5
89.1
54
Georgiy Chervyakov
93.5
85.3
55
Sami Saapunki
91.5
85.2
56
Michael Lunardi
89.0
79.2
57
Piotr Żyła
90.5
78.9
58
Sebastien Cala
88.5
78.8
59
Nick Johnson
87.5
76.5
60
Robert Kuban
88.5
74.8
61
Trevor Wert
87.5
72.5
62
Johan Martin Brandt
82.0
61.6
63
Maciej Kot
81.0
58.8
64
Vladimir Zografski
DSQ
DSQ
klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »