Wyniki I treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Pascal Bodmer
110.5
2
Ville Larinto
106.0
3
Pavel Karelin
105.0
4
Yuumu Harada
103.5
5
Grzegorz Miętus
102.5
Shohtaroh Hosoda
102.5
7
Felix Schoft
101.5
8
Jaka Hvala
98.5
Mario Innauer
98.5
Michael Hayboeck
98.5
11
Kenshiro Ito
97.5
Tobias Bogner
97.5
13
Lukas Mueller
97.0
14
Dejan Judez
96.5
15
Pascal Egloff
96.0
Matic Kramarsic
96.0
Kento Sakuyama
96.0
Florian Schabereiter
96.0
19
Sami Saapunki
95.0
Bjoern Koch
95.0
21
Jarkko Maeaettae
94.5
Vladimir Zografski
94.5
23
Klaus Ovlien Engen
94.0
24
Ronan Lamy Chappuis
93.0
25
Andrew Bliss
92.5
Alexandre Mabboux
92.5
27
Robert Johansson
92.0
Siim-Tanel Sammelselg
92.0
Robert Kuban
92.0
30
Markus Eisenbichler
91.5
31
Evgeni Levkin
91.0
32
Dawid Kubacki
90.5
33
Anders Fannemel
89.5
34
Alexander Sardyko
88.5
Georgiy Chervyakov
88.5
Sami Niemi
88.5
Cestmir Kozisek
88.5
Bogomil Pavlov
88.5
39
Peter Frenette
87.5
Jiri Mazoch
87.5
41
Volodymyr Veredyuk
87.0
Pavel Farkas
87.0
43
Stephen Leyhe
86.5
44
Andrzej Zapotoczny
86.0
Milos Kadlec
86.0
46
Peter Prevc
85.5
Nicolas Mayer
85.5
48
Simen Grimsrud
85.0
49
Vital Anken
84.0
50
Luka Leban
82.5
51
Sebastian Ekman
82.0
52
Adrian Schuler
81.5
Jordan Taillard
81.5
54
Brian Wallace
80.0
55
Aliaksei Muravitski
79.5
56
Denis Sindler
79.0
Marco Grigoli
79.0
58
Klemens Murańka
78.5
59
Yukiya Sato
78.0
60
Szilvester Kozma
77.0
Ossi-Pekka Valta
77.0
62
Patrik Lichy
76.5
63
Ruben de Wit
76.0
64
Will Schott
75.5
65
Ilmir Hazetdinov
75.0
66
Krzysztof Miętus
74.0
67
Espen Enger Halvorsen
71.5
68
Alaksey Baldin
71.0
69
Oldrik van den Aalst
70.5
70
Roman Kuryavskiv
69.0
71
Szilvester Fulop
68.5
72
Yaroslav Dysko
64.0
73
Remmus Tudor
62.5
Je-Un Park
62.5
75
Urban Zamernik
62.0
76
Cooper Dodds
59.5
Deyan Funtarov
59.5
78
Yauheny Mytskaniuk
59.0
79
Sergey Bychkov
58.0
Sabin Corbos
58.0
81
Alexey Pchelintsev
56.0
82
Adrian Vormicu
52.0
Istvan Pungor
52.0
David Cseke
52.0
85
Armin Csukovics
48.0
86
Akos Szilagyi
45.0
87
Faik Yuksel
DNS
88
Samet Karta
DNS
89
Ifan Cintimar
DNS
90
Assymzhan Khashirov
DNS
91
Abilay Kapesbayev
DNS
92
Michael Lunardi
DNS
93
Roberto Dellasega
DNS
94
Diego Dellasega
DNS
95
Alessio de Crignis
DNS
96
Federico Cecon
DNS
Druga seria treningowa padła łupem Fina - Sami Niemi uzyskał 107,5 metra i wyprzedził Karelina (106 m) oraz Ville Larinto (104,5 m). Tym razem najlepszym z naszych reprezentantów był Krzysztof Miętus, który skoczył na odległość 100,5 metra (12 miejsce). Niezły wynik uzyskał także Klemens Murańka - 96,5 metra dało mu siedemnastą lokatę.
Wyniki treningu
zawodnik
kraj
odl.
1
Sami Niemi
107.5
2
Pavel Karelin
106.0
3
Ville Larinto
104.5
4
Anders Fannemel
103.0
5
Mario Innauer
102.0
6
Peter Prevc
101.5
Sami Saapunki
101.5
Jarkko Maeaettae
101.5
9
Kenshiro Ito
101.0
Yuumu Harada
101.0
Vladimir Zografski
101.0
12
Krzysztof Miętus
100.5
Bjoern Koch
100.5
14
Lukas Mueller
100.0
15
Adrian Schuler
99.5
16
Michael Hayboeck
98.5
17
Peter Frenette
96.5
Klemens Murańka
96.5
19
Jiri Mazoch
95.5
Felix Schoft
95.5
21
Pascal Egloff
95.0
22
Vital Anken
94.5
23
Alexander Sardyko
94.0
24
Kento Sakuyama
93.5
25
Klaus Ovlien Engen
92.5
Alexandre Mabboux
92.5
27
Tobias Bogner
92.0
28
Siim-Tanel Sammelselg
91.0
29
Pascal Bodmer
90.5
30
Luka Leban
90.0
31
Jaka Hvala
89.5
32
Evgeni Levkin
89.0
Yukiya Sato
89.0
34
Andrew Bliss
88.5
Georgiy Chervyakov
88.5
Bogomil Pavlov
88.5
Markus Eisenbichler
88.5
38
Dejan Judez
87.5
39
Brian Wallace
87.0
Dawid Kubacki
87.0
Milos Kadlec
87.0
42
Ilmir Hazetdinov
86.5
Ruben de Wit
86.5
44
Nicolas Mayer
86.0
Stephen Leyhe
86.0
46
Ronan Lamy Chappuis
85.0
Florian Schabereiter
85.0
48
Ossi-Pekka Valta
84.5
49
Will Schott
84.0
Grzegorz Miętus
84.0
51
Marco Grigoli
83.5
Matic Kramarsic
83.5
Cestmir Kozisek
83.5
54
Denis Sindler
82.5
55
Patrik Lichy
82.0
Robert Johansson
82.0
Espen Enger Halvorsen
82.0
Simen Grimsrud
82.0
59
Pavel Farkas
81.0
60
Jordan Taillard
80.5
61
Remmus Tudor
80.0
62
Aliaksei Muravitski
79.5
63
Andrzej Zapotoczny
77.0
64
Sergey Bychkov
76.0
Roman Kuryavskiv
76.0
Robert Kuban
76.0
67
Sebastian Ekman
75.5
68
Volodymyr Veredyuk
74.5
69
Alexey Pchelintsev
69.0
70
Oldrik van den Aalst
68.5
71
Cooper Dodds
68.0
Szilvester Kozma
68.0
73
Istvan Pungor
67.5
74
Szilvester Fulop
65.5
75
Assymzhan Khashirov
64.5
76
Yaroslav Dysko
64.0
77
Deyan Funtarov
63.5
Alaksey Baldin
63.5
79
Yauheny Mytskaniuk
62.0
80
Je-Un Park
61.0
81
Adrian Vormicu
57.0
82
Sabin Corbos
56.0
Armin Csukovics
56.0
84
David Cseke
52.5
85
Abilay Kapesbayev
51.0
86
Akos Szilagyi
50.0
87
Faik Yuksel
DNS
88
Samet Karta
DNS
89
Ifan Cintimar
DNS
90
Shohtaroh Hosoda
DNS
91
Michael Lunardi
DNS
92
Roberto Dellasega
DNS
93
Diego Dellasega
DNS
94
Alessio de Crignis
DNS
95
Federico Cecon
DNS
96
Urban Zamernik
DNS