Jedynym Polakiem w drugiej serii był Rafał Śliż, który zajął ostatecznie 28 lokatę. Piotr Żyła był 34-ty, Jan Ziobro 35-ty, a Kuba Kot 40-ty. Jutro kolejne zawody. Może nasi wreszcie spiszą się lepiej.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
David Unterberger
139.5
138.5
283.9
2
Michael Hayboeck
137.5
133.5
269.3
3
Martin Cikl
130.5
130.0
246.9
4
Andreas Strolz
129.5
130.5
245.5
5
Manuel Fettner
132.0
128.5
244.9
6
Arthur Pauli
127.5
131.5
243.7
7
Primoz Pikl
126.0
132.5
242.3
8
Vegard Haukoe Sklett
129.5
129.5
242.2
9
Vladimir Zografski
127.5
130.5
241.4
10
Markus Eggenhofer
127.0
130.5
240.5
11
Julian Musiol
131.0
125.0
237.3
12
Jurij Tepes
131.5
124.5
236.3
13
Matic Kramarsic
128.0
128.0
234.8
14
Robert Hrgota
131.0
129.0
233.0
15
Christian Ulmer
127.0
126.0
230.9
16
Stephen Leyhe
126.0
127.5
230.8
17
Rok Urbanc
128.5
124.5
230.4
18
Danny Queck
125.0
126.0
226.8
19
Christoffer Nygaard
124.5
127.0
226.2
20
Thomas Lackner
124.5
125.0
223.1
21
Roar Ljoekelsoey
124.0
125.0
221.2
Nikolay Karpenko
124.0
125.0
221.2
23
Jan Matura
126.5
122.0
220.8
24
Kim Rene Elverum Sorsell
125.5
122.5
220.4
25
Nicholas Alexander
125.0
123.5
219.8
26
Erik Lycke Solheim
124.5
121.0
214.4
27
Marinus Kraus
127.0
117.5
213.1
28
Rafał Śliż
124.5
120.0
211.1
29
Anze Damjan
127.0
114.0
203.8
30
Andre Fredheim
124.5
116.0
203.4
31
Ondrej Vaculik
124.0
109.7
Balthasar Schneider
124.0
109.7
33
Florian Horst
123.5
108.8
34
Piotr Żyła
123.0
107.4
35
Jan Ziobro
122.5
106.5
Kevin Horlacher
122.5
106.5
37
Stefan Hayboeck
122.5
106.0
38
Thomas Diethart
122.0
105.1
39
Thomas Thurnbichler
121.5
104.2
40
Manuel Poppinger
121.0
103.8
Stanislav Oshepkov
121.0
103.8
Jakub Kot
121.0
103.8
43
Christopher Lamb
119.0
98.2
44
Dejan Judez
118.5
97.8
45
Markus Schiffner
118.5
97.3
46
Rok Zima
117.5
96.0
47
Daniel Lackner
117.0
95.1
Radik Zhaparov
117.0
95.1
49
Anton Kalinitchenko
116.0
93.3
50
Markus Eisenbichler
115.0
91.5
51
Maksim Anisimov
115.0
91.0
Johannes Lenz
115.0
91.0
53
Roman Sergeevich Trofimov
114.5
89.6
54
Christian Reiter
113.5
87.8
55
Remi Francais
112.0
85.1
56
Gregor Deschwanden
111.0
83.3
57
Siim-Tanel Sammelselg
110.0
80.5
58
Cestmir Kozisek
109.5
80.1
59
Sergey Bychkov
109.0
78.7
60
Pavel Farkas
107.5
75.0
61
Illimar Paern
104.0
69.2
62
Alexander Haupt
103.0
67.4
63
Evgeni Levkin
101.0
57.8
64
Antoine Guignard
86.5
31.2
klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »