Pierwsza odsłona to najlepsze skoki czołówki CoC. Lukas Hlava uzyskał 127 metrów, tuż za nim był Daniel Lackner (126,5 m), a trzecie miejsce zajął Manuel Fettner (121,5 m). Nieźle skakali też Michael Hayboeck i Matic Kramarsic. Najlepszy z Polaków, Grzegorz Miętus zajął 11 lokatę ze skokiem na 114 metr.
W drugiej próbie Polakom poszło o wiele lepiej. Może jednak dlatego, że ze skoków zrezygnowali Słoweńcy, Czesi, Włosi, Szwajcarzy oraz kilku innych skoczków. Wygraną odnotował Manuel Fettner (127,5 m), drugi był Miętus (125,5 m), a trzeci Rune Velta z Norwegii (124 m). Dawid Kubacki zajął 4 miejsce (120,5 m), Andrzej Zapotoczny był ósmy (119,5 m), a Klimek Murańka 15-ty (115 m).
Wyniki 1 treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Lukas Hlava (Czechy) |
127.0 |
2 |
Daniel Lackner (Austria) |
126.5 |
3 |
Manuel Fettner (Austria) |
121.5 |
4 |
Michael Hayboeck (Austria) |
118.0 |
5 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
117.5 |
6 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
117.0 |
7 |
Peter Prevc (Słowenia) |
116.5 |
|
Severin Freund (Niemcy) |
116.5 |
9 |
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
115.0 |
10 |
David Unterberger (Austria) |
114.5 |
11 |
Grzegorz Miętus (Polska) |
114.0 |
|
Alessio de Crignis (Włochy) |
114.0 |
13 |
Richard Freitag (Niemcy) |
113.5 |
|
Roberto Dellasega (Włochy) |
113.5 |
15 |
Borek Sedlak (Czechy) |
112.5 |
16 |
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
111.5 |
|
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
111.5 |
|
Yang Li (Chiny) |
111.5 |
|
Alexey Vostretsov (Rosja) |
111.5 |
20 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
110.0 |
21 |
Rok Urbanc (Słowenia) |
108.5 |
|
Anze Damjan (Słowenia) |
108.5 |
|
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
108.5 |
24 |
Nico Hermann (Niemcy) |
108.0 |
|
Mitja Meznar (Słowenia) |
108.0 |
26 |
Danny Queck (Niemcy) |
107.5 |
|
Jan Fuhre (Norwegia) |
107.5 |
28 |
Julien Dorme (Francja) |
107.0 |
29 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
106.5 |
|
Michael J Glasder (USA) |
106.5 |
31 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
106.0 |
32 |
Balthasar Schneider (Austria) |
105.5 |
|
Andrzej Zapotoczny (Polska) |
105.5 |
|
Nicholas Alexander (USA) |
105.5 |
35 |
Roland Mueller (Austria) |
105.0 |
|
Jan Matura (Czechy) |
105.0 |
|
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
105.0 |
38 |
Dawid Kubacki (Polska) |
104.5 |
39 |
Jordan Taillard (Francja) |
103.5 |
40 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
103.0 |
|
Nico Polichronidis (Niemcy) |
103.0 |
42 |
Diego Dellasega (Włochy) |
102.5 |
|
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
102.5 |
44 |
Julian Musiol (Niemcy) |
102.0 |
|
Andreas Vilberg (Norwegia) |
102.0 |
46 |
Florian Horst (Niemcy) |
101.0 |
|
Simone Morassi (Włochy) |
101.0 |
48 |
Klemens Murańka (Polska) |
100.5 |
49 |
Michael Lunardi (Włochy) |
100.0 |
50 |
Rune Velta (Norwegia) |
98.0 |
51 |
Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia) |
97.5 |
52 |
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
96.0 |
53 |
Nicolas Mayer (Francja) |
95.0 |
54 |
Andreas Strolz (Austria) |
94.5 |
|
Christopher Lamb (USA) |
94.5 |
56 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
91.5 |
57 |
Guang Yang (Chiny) |
87.0 |
58 |
Eric Renmaelmo (Norwegia) |
84.5 |
59 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
84.0 |
|
Jianping Sun (Chiny) |
84.0 |
61 |
Zhandong Tian (Chiny) |
80.0 |
Wyniki 2 treningu | ||
zawodnik | odl. | |
1 |
Manuel Fettner (Austria) |
127.5 |
2 |
Grzegorz Miętus (Polska) |
125.5 |
3 |
Rune Velta (Norwegia) |
124.0 |
4 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
120.5 |
|
Dawid Kubacki (Polska) |
120.5 |
6 |
David Unterberger (Austria) |
120.0 |
|
Roland Mueller (Austria) |
120.0 |
8 |
Andrzej Zapotoczny (Polska) |
119.5 |
9 |
Daniel Lackner (Austria) |
117.0 |
|
Danny Queck (Niemcy) |
117.0 |
11 |
Vegard Swensen (Norwegia) |
116.5 |
|
Jan Fuhre (Norwegia) |
116.5 |
13 |
Balthasar Schneider (Austria) |
115.5 |
|
Eric Renmaelmo (Norwegia) |
115.5 |
15 |
Klemens Murańka (Polska) |
115.0 |
|
Nico Polichronidis (Niemcy) |
115.0 |
17 |
Alexey Vostretsov (Rosja) |
114.5 |
18 |
Nico Hermann (Niemcy) |
114.0 |
19 |
Michael Hayboeck (Austria) |
113.5 |
|
Nicolas Mayer (Francja) |
113.5 |
21 |
Severin Freund (Niemcy) |
112.5 |
22 |
Nicholas Alexander (USA) |
111.5 |
23 |
Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia) |
111.0 |
24 |
Michael Lunardi (Włochy) |
110.5 |
25 |
Andreas Strolz (Austria) |
110.0 |
26 |
Dmitry Sporynin (Rosja) |
109.5 |
27 |
Richard Freitag (Niemcy) |
109.0 |
28 |
Christopher Lamb (USA) |
107.5 |
29 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
105.5 |
30 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
103.5 |
31 |
Zhandong Tian (Chiny) |
103.0 |
32 |
Jordan Taillard (Francja) |
100.5 |
33 |
Andreas Vilberg (Norwegia) |
99.0 |
|
Simone Morassi (Włochy) |
99.0 |
35 |
Pierre Emanuel Robe (Francja) |
98.5 |
36 |
Florian Horst (Niemcy) |
97.0 |
37 |
Julien Dorme (Francja) |
96.0 |
38 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
93.5 |
39 |
Yang Li (Chiny) |
91.5 |
40 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
89.0 |
41 |
Jianping Sun (Chiny) |
86.0 |
42 |
Guang Yang (Chiny) |
82.0 |
43 |
Michael J Glasder (USA) |
46.0 |
44 |
Lukas Hlava (Czechy) |
DNS |
|
Rok Urbanc (Słowenia) |
DNS |
|
Julian Musiol (Niemcy) |
DNS |
|
Borek Sedlak (Czechy) |
DNS |
|
Matic Kramarsic (Słowenia) |
DNS |
|
Jan Matura (Czechy) |
DNS |
|
Anze Damjan (Słowenia) |
DNS |
|
Cestmir Kozisek (Czechy) |
DNS |
|
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
DNS |
|
Peter Prevc (Słowenia) |
DNS |
|
Roberto Dellasega (Włochy) |
DNS |
|
Alessio de Crignis (Włochy) |
DNS |
|
Pascal Egloff (Szwajcaria) |
DNS |
|
Diego Dellasega (Włochy) |
DNS |
|
Adrian Schuler (Szwajcaria) |
DNS |
|
Antoine Guignard (Szwajcaria) |
DNS |
|
Mitja Meznar (Słowenia) |
DNS |
|
Marco Grigoli (Szwajcaria) |
DNS |