Nasz jedyny reprezentant w II serii - Andrzej Zapotoczny, zajmował wysoką 9 lokatę po pierwszym skoku na 128,5 metra. Drugi skok to odległość wręcz komiczna na obiekcie K-120. 68 metrów spowodowało, że Polak zajął 30 miejsce. O dyspozycji pozostałych Polaków nawet nie warto wspominać...
Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Daniel Lackner (Austria) |
130.5 |
122.0 |
250.0 |
2 |
Roman Sergeevich Trofimov (Rosja) |
129.5 |
124.5 |
248.7 |
|
Florian Schabereiter (Austria) |
125.0 |
126.5 |
248.7 |
4 |
Nikolas Fettner (Austria) |
121.0 |
129.0 |
246.5 |
5 |
Balthasar Schneider (Austria) |
122.5 |
128.5 |
246.3 |
6 |
Jurij Tepes (Słowenia) |
122.0 |
123.5 |
235.9 |
7 |
Anders Johnson (USA) |
121.5 |
123.0 |
235.6 |
8 |
Danny Queck (Niemcy) |
122.0 |
123.0 |
232.5 |
9 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
131.5 |
112.5 |
231.2 |
10 |
Ole Marius Ingvaldsen (Norwegia) |
129.5 |
113.0 |
227.0 |
11 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
118.5 |
122.0 |
226.4 |
12 |
Andreas Strolz (Austria) |
123.5 |
116.5 |
225.5 |
13 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
122.0 |
119.0 |
225.3 |
14 |
Vegard Sklett (Norwegia) |
129.5 |
111.0 |
224.4 |
15 |
Pascal Bodmer (Niemcy) |
132.0 |
112.0 |
223.7 |
16 |
Atle Pedersen Roensen (Norwegia) |
134.5 |
107.0 |
221.7 |
17 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
133.0 |
111.5 |
221.1 |
18 |
Anze Damjan (Słowenia) |
121.0 |
117.5 |
219.8 |
19 |
David Unterberger (Austria) |
122.0 |
115.0 |
219.6 |
20 |
Carl Nordin (Szwecja) |
125.0 |
112.0 |
217.1 |
21 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
119.0 |
118.5 |
217.0 |
22 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
123.0 |
114.5 |
215.0 |
23 |
Thomas Thurnbichler (Austria) |
121.0 |
113.0 |
213.7 |
24 |
Robert Hrgota (Słowenia) |
122.0 |
112.0 |
207.2 |
25 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
134.0 |
98.5 |
206.5 |
26 |
Christoph Haenel (Niemcy) |
119.0 |
109.5 |
201.3 |
27 |
Nicholas Alexander (USA) |
121.0 |
108.0 |
197.7 |
28 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
122.5 |
87.5 |
157.5 |
29 |
Martin Plhal (Czechy) |
119.5 |
79.0 |
137.3 |
30 |
Andrzej Zapotoczny (Polska) |
128.5 |
68.0 |
134.2 |
31 |
Christopher Lamb (USA) |
119.0 |
108.2 |
|
32 |
Julian Musiol (Niemcy) |
118.0 |
107.4 |
|
33 |
Grzegorz Miętus (Polska) |
117.5 |
107.0 |
|
34 |
Borek Sedlak (Czechy) |
116.0 |
105.3 |
|
35 |
Kim Rene Elverum Sorsell (Norwegia) |
116.5 |
104.7 |
|
36 |
Thomas Lobben (Norwegia) |
116.0 |
104.3 |
|
37 |
Stefan Hula (Polska) |
115.0 |
104.0 |
|
38 |
Maximilian Mechler (Niemcy) |
115.0 |
101.5 |
|
39 |
Roland Mueller (Austria) |
114.5 |
100.1 |
|
40 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
113.0 |
98.4 |
|
41 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
113.0 |
97.4 |
|
42 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
113.0 |
96.9 |
|
43 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
112.0 |
95.6 |
|
44 |
Stanislav Oshepkov (Rosja) |
111.5 |
95.2 |
|
45 |
Evgeni Levkin (Kazachstan) |
111.5 |
94.7 |
|
|
Rok Urbanc (Słowenia) |
111.5 |
94.7 |
|
47 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
108.5 |
89.3 |
|
48 |
Jakub Kot (Polska) |
108.0 |
88.9 |
|
49 |
Blake Hughes (USA) |
107.5 |
87.5 |
|
50 |
Martin Cikl (Czechy) |
102.5 |
77.0 |
|
51 |
Hubert Blaha (Czechy) |
102.5 |
74.5 |
|
52 |
Lukas Hlava (Czechy) |
101.5 |
71.7 |
|
53 |
Anatoliy Karpenko (Kazachstan) |
99.5 |
71.1 |
|
54 |
Robert Kuban (Czechy) |
98.0 |
67.9 |
|
55 |
Illimar Paern (Estonia) |
97.0 |
64.6 |
|
56 |
Dmitriy Ponomarev (Rosja) |
95.0 |
63.0 |
|
|
Chil Gu Kang (Korea Pd.) |
95.0 |
63.0 |
|
58 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
92.5 |
57.5 |
|
59 |
Krzysztof Miętus (Polska) |
94.5 |
57.1 |
|
60 |
Georgiy Chervyakov (Rosja) |
91.0 |
54.8 |
|
61 |
Vladimir Struhar (Czechy) |
86.5 |
47.2 |
|
62 |
Mats Piho (Estonia) |
DNS |
DNS |
klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontyn. Listy Rankingowej (CRL) »