Lista startowa | |
zawodnik | |
1 |
Volodymyr Veredyuk (Ukraina) |
2 |
Kamil Stoch (Polska) |
3 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
4 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
5 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
6 |
Felix Schoft (Niemcy) |
7 |
Ville Larinto (Finlandia) |
8 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
9 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
10 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
11 |
Marcin Bachleda (Polska) |
12 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
13 |
Denis Kornilov (Rosja) |
14 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
15 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
16 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
17 |
Kenneth Gangnes (Norwegia) |
18 |
Martin Koch (Austria) |
19 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
20 |
Stefan Hula (Polska) |
21 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
22 |
Pavel Karelin (Rosja) |
23 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
24 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
25 |
Harri Olli (Finlandia) |
26 |
Anders Bardal (Norwegia) |
27 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
28 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
29 |
Adam Małysz (Polska) |
30 |
Daiki Ito (Japonia) |
31 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
32 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
33 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
34 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
35 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
36 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
9 ekip w konkursie drużynowym
Opublikowano: 28 listopada 2008, 13:00
15 komentarzy - dołącz do dyskusji »
Autor: Paweł Stawowczyk
Źródło: wiadomość własna
Zaloguj się, aby komentować
- Redakcja zastrzega sobie prawo do usunięcia bądź zmodyfikowania komentarzy nie związanych z komentowaną treścią (artykułem, tekstem na blogu, zdjęciami, relacją LIVE itd.), a także obrażających skoczków, członków redakcji i innych użytkowników portalu oraz zawierających wulgaryzmy. Również "czaty" prowadzone w komentarzach nie są mile widziane.
- Zabronione jest zamieszczanie w komentarzach jakichkolwiek reklam, w tym odnośników do stron internetowych.
- Zabronione jest wielokrotne wysyłanie komentarza o tej samej treści.
- Redakcja pragnie również zaznaczyć, że niekoniecznie odpowiada na typowe prowokacje (dotyczące np. tematyki artykułu, która nie odpowiada indywidualnemu użytkownikowi).
- Wszelkie opinie krytyczne pod adresem redakcji prosimy kierować na adres e-mail redakcji - te zamieszczone w komentarzach będą ignorowane, aby uniknąć zejścia z tematu.
- W komentarzach zamieszczanych w reklacji LIVE zabronione jest zamieszczanie informacji zawierających jedynie wynik zawodnika (odległość, miejsce).
- Za nagminne łamanie reguł wymienionych w regulaminie, ogólnie pojętych zasad dobrego wychowania oraz netykiety na dany adres IP może zostać nałożona czasowa blokada adresu IP.
- Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
- Redakcja informuje, że podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP komputera, z którego komentarz jest dodawany. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej.
- Redakcja gorąco zachęca do rozwagi i zachowania zdrowego rozsądku podczas umieszczania komentarzy.
- Wysyłanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją powyższych zasad.
Komentarze (15)
kategorie użytkowników:
niezarejestrowany
zarejestrowany
redaktor
VIP
Jack6
09.12.2008, 20:12
Wygra
1.Austria
2.Finlandia
3.Norwe gia
4.Japonia
5.Niem cy
6.Słowenia
7.Ros ja
8.Polska
9.Ukrain a
1.Austria
2.Finlandia
3.Norwe gia
4.Japonia
5.Niem cy
6.Słowenia
7.Ros ja
8.Polska
9.Ukrain a
minq
29.11.2008, 13:34
Norwegia nie ma szans zeby byla 9 napewno ukraina bedzie 9 na 100%
dawid300696
28.11.2008, 16:51
Finlandia bez Ahonena nie da ray
Jerry
28.11.2008, 16:41
1 Finlandia
2 Austria
3 Norwegia
4 Niemcy
5 Japonia
6 Słowenia
7 POLSKA
8 Rosja
9 Ukraina
2 Austria
3 Norwegia
4 Niemcy
5 Japonia
6 Słowenia
7 POLSKA
8 Rosja
9 Ukraina
dawidof60
28.11.2008, 16:32
a moim zdaniem tak bedzie wygladac to 1.Austria 2.Japonia 3. Finlandia 4.Polska. 5.Niemcy 6.Slowenia 7. Ukraina 8. Rosja 9.Norwegia
mis187
28.11.2008, 16:00
1.Austria
2.Finlandia
3.Japonia
4.Norwegia
5.Niemcy
6.Polska
7.Rosja
8.Slowenia
9.Ukranina
2.Finlandia
3.Japonia
4.Norwegia
5.Niemcy
6.Polska
7.Rosja
8.Slowenia
9.Ukranina
Paula94
28.11.2008, 15:45
1. AUSTRIA
2. FINLANDIA
3. NIEMCY
4. NORWEGIA
... ? ? ?
2. FINLANDIA
3. NIEMCY
4. NORWEGIA
... ? ? ?
minq
28.11.2008, 15:42
1Austria
2Niemcy
3Fi nlandia
4Norwegia
5J aponia
6Polska
7Sło wenia
8Rosja
9Ukrain a
2Niemcy
3Fi nlandia
4Norwegia
5J aponia
6Polska
7Sło wenia
8Rosja
9Ukrain a
dawid300696
28.11.2008, 15:40
1Austria
2Norwegia
3 Niemcy
Polska 5
2Norwegia
3 Niemcy
Polska 5
mlody9
28.11.2008, 15:25
1. Austria
2. Niemcy
3. Japonia
4. Norwegia
5. Finlandia
6. Polska
7. Słowenia
8. Rosja
9. Ikraina
2. Niemcy
3. Japonia
4. Norwegia
5. Finlandia
6. Polska
7. Słowenia
8. Rosja
9. Ikraina
Glon
28.11.2008, 15:10
A ja myślę, że Japonia drużynowo będzie 2. Chłopaki naprawdę równo i daleko skaczą.
Sadzio105
28.11.2008, 14:56
1.Finlandia ;]
2.Niemcy
3.Austri a
4.Japonia
2.Niemcy
3.Austri a
4.Japonia
pawelroza
28.11.2008, 14:07
1 austria
2finklannd
3 niemcy
2finklannd
3 niemcy
cobra11
28.11.2008, 13:40
1. Austriacy
2. Finowie
3. Norwegowie
7. Polacy
2. Finowie
3. Norwegowie
7. Polacy
Ja
28.11.2008, 13:13
No może nie odpadniemy :)