Także pozostali trzej reprezentanci Polski spisali się bardzo dobrze - na ósmym miejscu po skokach na odległość 70 i 72 metrów znalazł się zwycięzca z Hinterzarten Jakub Przybyła (awans z 11 lokaty zajmowanej po pierwszej serii), jedenasty był Aleksander Zniszczoł (70,5 i 71,5 m), a czternasty Krzysztof Biegun (dwa razy po 69 metrów).
W rozgrywanych w słonecznej pogodzie zawodach wzięło udział 38 skoczków urodzonych w latach 1994-1996.
Wyniki końcowe | ||||
zawodnik | odl. 1 | odl. 2 | pkt | |
1 |
Klemens Murańka (Polska) |
75.5 |
79.5 |
264.0 |
2 |
Bjoern Fischer (Szwajcaria) |
74.5 |
78.0 |
252.0 |
3 |
Stanisław Biela (Polska) |
74.0 |
75.5 |
246.9 |
4 |
Andreas Schuler (Szwajcaria) |
73.5 |
75.0 |
246.2 |
5 |
Fabian Waldis (Szwajcaria) |
73.0 |
72.5 |
235.1 |
6 |
Ludwig Pohle (Niemcy) |
72.0 |
72.0 |
233.8 |
7 |
Vit Hacek (Czechy) |
71.5 |
72.0 |
230.2 |
8 |
Jakub Przybyła (Polska) |
70.0 |
72.0 |
229.4 |
9 |
Tomas Friedrich (Czechy) |
70.0 |
73.0 |
229.1 |
10 |
Felix Kleis (Niemcy) |
71.5 |
68.5 |
223.0 |
11 |
Aleksander Zniszczoł (Polska) |
70.5 |
71.5 |
222.9 |
12 |
Benjamin Raffort (Francja) |
66.0 |
73.5 |
221.4 |
13 |
Michael Hermann (Niemcy) |
71.0 |
68.5 |
220.4 |
14 |
Krzysztof Biegun (Polska) |
69.0 |
69.0 |
217.1 |
15 |
Martin Ploc (Czechy) |
70.5 |
67.5 |
216.1 |
16 |
Filip Sakala (Czechy) |
68.0 |
69.0 |
209.9 |
17 |
Oldrik van den Aalst (Holandia) |
67.0 |
68.0 |
209.5 |
18 |
Oliver Kamienski (Niemcy) |
67.0 |
67.5 |
206.9 |
19 |
Antoine Monet (Francja) |
66.0 |
66.0 |
201.4 |
20 |
Philipp Kreuzer (Austria) |
64.5 |
70.0 |
200.4 |
|
Marco Aberger (Austria) |
65.5 |
66.5 |
200.4 |
22 |
Szilvester Fulor (Rumunia) |
67.0 |
64.5 |
198.8 |
23 |
Tomas Portyk (Czechy) |
63.5 |
67.0 |
198.6 |
24 |
Lukas Niedhart (Szwajcaria) |
63.0 |
67.5 |
197.6 |
25 |
Stefan Huber (Austria) |
62.5 |
67.5 |
197.0 |
26 |
Christian Jetzbacher (Austria) |
64.5 |
65.5 |
196.5 |
27 |
Ruben de Wit (Holandia) |
61.5 |
65.5 |
188.4 |
28 |
Sven Lehenberger (Niemcy) |
60.5 |
66.0 |
183.3 |
29 |
Johannes Fleissner (Austria) |
61.5 |
63.0 |
180.1 |
30 |
Arnold Berney (Szwajcaria) |
61.5 |
61.5 |
178.1 |
31 |
Alexis Vasseur (Francja) |
61.0 |
60.5 |
176.3 |
32 |
Benjamin Ernst (Szwajcaria) |
60.5 |
60.5 |
171.7 |
33 |
Andri Kuenzler (Szwajcaria) |
52.0 |
61.0 |
152.1 |
34 |
Remo Eggenberger (Szwajcaria) |
52.5 |
59.0 |
149.8 |
35 |
Silard Gal (Rumunia) |
50.0 |
59.5 |
141.4 |
36 |
Akos Szilagyi (Węgry) |
51.5 |
53.5 |
134.5 |
37 |
Thomas Strappazzon (Francja) |
49.5 |
52.0 |
124.8 |
38 |
Sabin Corbos (Rumunia) |
48.5 |
48.0 |
110.3 |
39 |
Gabriel Karlen (Szwajcaria) |
DNS |
DNS |
DNS |