W sobotę i niedzielę odbyły się zawody juniorów w kategoriach B, C, D, E oraz dzieci. 31 maja skakano w Wiśle w ramach Wiślańskiego Dnia Dziecka - "Nadzieje Beskidzkie". Wśród najstarszych zawodników na K-40 triumfował Tomasz Byrt z KS Wisły Ustronianki, który poleciał dwukrotnie na 41,5 metra i o prawie 7 punktów wyprzedził o rok młodszego Olka Zniszczoła. Trzecie miejsce ze sporą stratą zajął Szymon Szostok. W tej kategorii zobaczyliśmy 21 skoczków.
W juniorach "D" wygrał Damian Żyła, w "E" 11-letni Krzysztof Kabot, a wśród najmłodszych najdalej skakał Bartosz Czyż (rocznik 1999). Oddzielną kategorią były Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Tu też triumfował Tomek Byrt.

W dzień dziecka skoczkowie przenieśli się do Szczyrku. Juniorzy "B" skakali na K-50. Wygrał Artur Kukuła przed Jędrzejem Ścisłowiczem i Dawidem Macurą. Juniorzy "D" rywalizowali na K-33. Tutaj ponownie triumfował Damian Żyła, który pokonał Michała Milczanowskiego aż o 14,4 punktu.

W kategorii junior "E" startowało tylko 5 skoczków, wśród których najlepiej spisał się Krzysztof Kabot. Najmłodsi skakali na K-17, a lepszy od Czyża okazał się Paweł Wąsek z Olimpii Goleszów.