Na uwagę zasługuje powrót do Pucharu Świata Tamiego Kiuru. Fin wystąpi z nr 15.
Polacy wystąpią w składzie: Maciej Kot, Stefan Hula, Kamil Stoch i Adam Małysz. Miejmy nadzieję, że cała czwórka wejdzie do jutrzejszych zawodów.
Od godz. 16:00 zapraszamy do naszej relacji live z treningów i kwalifikacji na www.live.skokinarciarskie.pl »
Lista startowa | |
zawodnik | |
1 |
Cestmir Kozisek (Czechy) |
2 |
Ondrej Vaculik (Czechy) |
3 |
Lukas Hlava (Czechy) |
4 |
Jiri Mazoch (Czechy) |
5 |
Kevin Horlacher (Niemcy) |
6 |
Maciej Kot (Polska) |
7 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
8 |
Martin Mesik (Słowacja) |
9 |
Yuta Watase (Japonia) |
10 |
Anders Johnson (USA) |
11 |
Erik Simon (Niemcy) |
12 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
13 |
Stefan Read (Kanada) |
14 |
Gregory Baxter (Kanada) |
15 |
Tami Kiuru (Finlandia) |
16 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
17 |
Tobias Bogner (Niemcy) |
18 |
Johan Erikson (Szwecja) |
19 |
Petar Fartunov (Bułgaria) |
20 |
Jörg Ritzerfeld (Niemcy) |
21 |
Maksim Anisimov (Białoru¶) |
22 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
23 |
Andreas Aren (Szwecja) |
24 |
Ilja Rosliakov (Rosja) |
25 |
Sami Niemi (Finlandia) |
26 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
27 |
Stefan Hula (Polska) |
28 |
Antonin Hajek (Czechy) |
29 |
Andrea Morassi (Włochy) |
30 |
Borek Sedlak (Czechy) |
31 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
32 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
33 |
Jure Bogataj (Słowenia) |
34 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
35 |
Jan Matura (Czechy) |
36 |
Jon Aaraas (Norwegia) |
37 |
Jakub Janda (Czechy) |
38 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
39 |
Georg Späth (Niemcy) |
40 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
41 |
Sebastian Colloredo (Włochy) |
42 |
Martin Cikl (Czechy) |
43 |
Manuel Fettner (Austria) |
44 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
45 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
46 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
47 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
48 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
49 |
Kamil Stoch (Polska) |
50 |
David Lazzaroni (Francja) |
51 |
Harri Olli (Finlandia) |
52 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
53 |
Arthur Pauli (Austria) |
54 |
Martin Koch (Austria) |
55 |
Roman Koudelka (Czechy) |
56 |
Janne Happonen (Finlandia) |
57 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
58 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
59 |
Adam Małysz (Polska) |
60 |
Andreas Kofler (Austria) |
61 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
62 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
63 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
64 |
Anders Bardal (Norwegia) |
65 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
66 |
Tom Hilde (Norwegia) |
67 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
68 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
69 |
Thomas Morgenstern (Austria) |