Lista startowa | |
zawodnik | |
1 |
Ville Larinto (Finlandia) |
2 |
Kai Kovaljeff (Finlandia) |
3 |
Sami Niemi (Finlandia) |
4 |
Juha-Matti Ruuskanen (Finlandia) |
5 |
Oleksander Lasarovich (Ukraina) |
6 |
Illimar Paern (Estonia) |
7 |
Fumihisa Yumoto (Japonia) |
8 |
Maciej Kot (Polska) |
9 |
Asan Tahtahunov (Kazachstan) |
10 |
Mats Piho (Estonia) |
11 |
Volodymyr Boschuk (Ukraina) |
12 |
Pavel Karelin (Rosja) |
13 |
Bastian Kaltenböck (Austria) |
14 |
Alexey Korolev (Kazachstan) |
15 |
Vitaliy Shumbarets (Ukraina) |
16 |
Nicolas Mayer (Francja) |
17 |
Matic Kramarsic (Słowenia) |
18 |
Siim-Tanel Sammelselg (Estonia) |
19 |
Martin Cikl (Czechy) |
20 |
Shohei Tochimoto (Japonia) |
21 |
Maksim Anisimov (Białoruś) |
22 |
Jens Salumäe (Estonia) |
23 |
Isak Grimholm (Szwecja) |
24 |
Lukas Hlava (Czechy) |
25 |
Primoz Peterka (Słowenia) |
26 |
Nikolay Karpenko (Kazachstan) |
27 |
Emmanuel Chedal (Francja) |
28 |
Georg Späth (Niemcy) |
29 |
Taku Takeuchi (Japonia) |
30 |
Stephan Hocke (Niemcy) |
31 |
Andreas Aren (Szwecja) |
32 |
Vincent Descombes Sevoie (Francja) |
33 |
Daiki Ito (Japonia) |
34 |
Michael Möllinger (Szwajcaria) |
35 |
Kalle Keituri (Finlandia) |
36 |
Jussi Hautamäki (Finlandia) |
37 |
Piotr Żyła (Polska) |
38 |
Takanobu Okabe (Japonia) |
39 |
Guido Landert (Szwajcaria) |
40 |
Michael Neumayer (Niemcy) |
41 |
Christian Ulmer (Niemcy) |
42 |
Radik Zhaparov (Kazachstan) |
43 |
David Lazzaroni (Francja) |
44 |
Janne Happonen (Finlandia) |
45 |
Roman Koudelka (Czechy) |
46 |
Primoz Pikl (Słowenia) |
47 |
Arthur Pauli (Austria) |
48 |
Veli-Matti Lindström (Finlandia) |
49 |
Antonin Hajek (Czechy) |
50 |
Kamil Stoch (Polska) |
51 |
Björn Einar Romören (Norwegia) |
52 |
Harri Olli (Finlandia) |
53 |
Robert Kranjec (Słowenia) |
54 |
Noriaki Kasai (Japonia) |
55 |
Sigurd Pettersen (Norwegia) |
56 |
Jernej Damjan (Słowenia) |
57 |
Dimitry Ipatov (Rosja) |
58 |
Tom Hilde (Norwegia) |
59 |
Denis Kornilov (Rosja) |
60 |
Martin Schmitt (Niemcy) |
61 |
Anders Bardal (Norwegia) |
62 |
Arttu Lappi (Finlandia) |
63 |
Roar Ljoekelsoey (Norwegia) |
64 |
Wolfgang Loitzl (Austria) |
65 |
Martin Koch (Austria) |
66 |
Dimitry Vassiliev (Rosja) |
67 |
Michael Uhrmann (Niemcy) |
68 |
Matti Hautamäki (Finlandia) |
69 |
Janne Ahonen (Finlandia) |
70 |
Andreas Kofler (Austria) |
71 |
Thomas Morgenstern (Austria) |
72 |
Andreas Küttel (Szwajcaria) |
73 |
Gregor Schlierenzauer (Austria) |
74 |
Simon Ammann (Szwajcaria) |
75 |
Anders Jacobsen (Norwegia) |
76 |
Adam Małysz (Polska) |
Pierwsza z dwóch serii treningowych rozpocznie się o 16:00 naszego czasu. Kwalifikacje zaplanowano na godzinę 18:00. Relację na żywo z obu treningów i kwalifikacji przeprowadzimy na łamach naszego serwisu. Serdecznie zapraszamy!