fan skoków85
01.10.2022, 03:20
Klasyfikacja medalowa Austriaków i Austriaczek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Gregor Schlierenzauer 55 (31 15 9)
2.Thomas Morgenstern 54 (34 12 8)
3.Wolfgang Loitzl 43 (21 10 12)
4.Stefan Kraft 42 (9 14 19)
5.Michael Hayboeck 37 (7 11 19)
6.Andreas Kofler 36 (26 5 5)
7.Martin Koch 33 (19 9 5)
8.Andreas Widhoelzl 30 (11 9 10)
9.Martin Hoellwarth 25 (11 6 8)
10.Manuel Fettner 24 (9 5 10)
11.Stefan Horngacher 21 (6 6 9)
12.Andreas Goldberger 19 (5 6 8)
13.Daniel Huber 14 (6 4 4)
14.Daniela Iraschko 14 (5 5 4)
15.Philipp Aschenwald 12 (5 4 3)
16.Chiara Kreuzer (Hoelzl) 11 (5 4 2)
17.Jan Hoerl 9 (7 2 0)
18.Marita Kramer 9 (5 1 3)
19.Reinhard Schwarzenberger 9 (3 3 3)
Eva Pinkelnig 9 (3 3 3)
21.Jacqueline Seifriedsberger 9 (2 5 2)
22.Andreas Felder 7 (3 3 1)
23.Ernst Vettori 7 (3 2 2)
Heinz Kuttin 7 (3 2 2)
25.Thomas Diethart 6 (2 2 2)
26.Manuel Poppinger 6 (0 2 4)
27.Werner Rathmayr 4 (3 1 0)
28.Daniel Tschofenig 4 (2 0 2)
29.Christian Moser 4 (1 2 1)
30.Clemens Aigner 4 (1 1 2)
31.Florian Liegl 3 (1 0 2)
Lisa Eder 3 (1 0 2)
33.David Zauner 3 (0 1 2)
34.Sophie Sorschag 2 (2 0 0)
35.Markus Eggenhofer 2 (1 0 1)
Markus Schiffner 2 (1 0 1)
37.Armin Kogler 2 (0 2 0)
38.Stefan Thurnbichler 2 (0 0 2)
39.Christian Nagiller 1 (1 0 0)
Arthur Pauli 1 (1 0 0)
Uhlrich Wohlgenannt 1 (1 0 0)
Julia Muehlbacher 1 (1 0 0)
43.Hans Wallner 1 (0 1 0)
Hubert Neuper 1 (0 1 0)
Gunther Stranner 1 (0 1 0)
46.Richard Schallert 1 (0 0 1)
Franz Neulaendtner 1 (0 0 1)
Florian Schabereiter 1 (0 0 1)
Stefan Huber 1 (0 0 1)
Julia Muehlbacher po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 39. miejsce przed: Stefanem Huberem, Schabereiterem, Neulaendtnerem, Schallertem, Strannerem, Neuperem i Wallnerem, a wspólnie z: Wohlgenanntem, Paulim i Nagillerem; Hoerl awansował z 20. miejsca na 17. miejsce wyprzedzając: Seifriedsberger, Schwarzenbergera i Kramer; Pinkelnig awansowała z 21. miejsca na 19. miejsce wyprzedzając: Seifriedsberger, a zrównując się z: Schwarzenbergerem; Tschofenig awansował z 30. miejsca na 28. miejsce wyprzedzając: Eder, Liegla, Aignera i Mosera.
fan skoków85
01.10.2022, 03:07
Klasyfikacja medalowa Słoweńców i Słowenek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Peter Prevc 40 (15 9 16)
2.Robert Kranjec 24 (9 5 10)
3.Jurij Tepes 21 (10 4 7)
4.Timi Zajc 15 (6 4 5)
5.Jernej Damjan 13 (2 2 9)
6.Ursa Bogataj 12 (4 6 2)
7.Nika Kriznar 11 (3 6 2)
8.Anze Lanisek 10 (4 3 3)
9.Domen Prevc 10 (3 2 5)
10.Ema Klinec 8 (2 6 0)
11.Jaka Hvala 7 (3 1 3)
12.Anze Semenic 7 (2 2 3)
13.Spela Rogelj 7 (1 5 1)
Cene Prevc 7 (1 5 1)
15.Ziga Jelar 5 (1 2 2)
16.Primoz Peterka 5 (0 2 3)
17.Lovro Kos 4 (2 2 0)
18.Nejc Dezman 3 (1 1 1)
19.Jure Sinkovec 3 (1 0 2)
20.Rok Benkovic 3 (0 1 2)
21.Jerneja Brecl 2 (0 2 0)
Katra Komar 2 (0 2 0)
23.Peter Zonta 2 (0 1 1)
Matjaz Pungertar 2 (0 1 1)
Tilen Bartol 2 (0 1 1)
Maja Vitic 2 (0 1 1)
27.Damjan Fras 2 (0 0 2)
28.Robert Hrgota 1 (1 0 0)
Andraz Pograjc 1 (1 0 0)
30.Igor Medved 1 (0 1 0)
Katja Pozun 1 (0 1 0)
Nika Prevc 1 (0 1 0)
Patrik Vitez 1 (0 1 0)
33.Robert Meglic 1 (0 0 1)
Matjaz Zupan 1 (0 0 1)
Urban Franc 1 (0 0 1)
Samo Gostisa 1 (0 0 1)
Jure Bogataj 1 (0 0 1)
Nika Prevc po raz pierwszy stanęła na podium konkursu drużynowego, co dało jej 30. miejsce przed: Jure Bogatajem, Gostisą, Francem, Zupanem i Negliciem, a wspólnie z: Pozun i Medvedem; Patrik Vitez po raz pierwszy stanął na podium konkursu drużynowego, co dało mu 30. miejsce przed: Jure Bogatajem, Gostisą, Francem, Zupanem i Megliciem, a wspólnie z: Pozun i Medvedem; Ursa Bogataj umocniła się na 6. miejscu; Peter Prevc umocnił się na 1. miejscu.
fan skoków85
01.10.2022, 02:53
Klasyfikacja medalowa Norwegów i Norweżek, którzy stawali na podium konkursów drużynowych PŚ, LGP, ZIO, MŚ i MŚL:
1.Anders Bardal 36 (11 16 9)
2.Johan Andre Forfang 32 (18 5 9)
3.Tom Hilde 32 (10 15 7)
4.Anders Jacobsen 30 (8 16 6)
5.Daniel-Andre Tande 28 (17 6 5)
6.Bjoern Einar Romoeren 28 (11 11 6)
7.Anders Fannemel 25 (12 4 9)
8.Robert Johansson 23 (14 4 5)
9.Roar Ljoekelsoey 22 (9 8 5)
10.Andreas Stjernen 18 (9 4 5)
11.Rune Velta 16 (3 5 8)
12.Marius Lindvik 14 (3 4 7)
13.Johan Remen Evensen 14 (1 9 4)
14.Halvor Egner Granerud 13 (4 3 6)
15.Keneth Gangnes 12 (5 3 4)
16.Maren Lundby 12 (2 3 7)
17.Silje Opseth 11 (2 3 6)
18.Tommy Ingebrigtsen 10 (6 2 2)
19.Anna Odine Stroem 8 (1 0 7)
20.Sigurd Pettersen 6 (3 0 3)
21.Espen Bredesen 6 (1 2 3)
22.Lars Bystoel 6 (1 1 4)
23.Lasse Ottesen 5 (1 0 4)
24.Thea Minyan Bjoerseth 5 (0 2 3)
25.Bjoern Myrbakken 3 (1 1 1)
26.Robin Pedersen 3 (1 0 2)
27.Ole Gunnar Fidjestoel 3 (0 2 1)
28.Daniel Forfang 2 (2 0 0)
Vegard-Haukoe Sklett 2 (2 0 0)
30.Helge Brendryen 2 (1 1 0)
Henning Stensrud 2 (1 1 0)
32.Anette Sagen 2 (1 0 1)
33.Ole-Christian Eidhammer 2 (0 1 1)
Jon-Inge Kjoerum 2 (0 1 1)
Thomas Aasen Markeng 2 (0 1 1)
Bendik Jakobsen Heggli 2 (0 1 1)
37.Oyvind Berg 2 (0 0 2)
Philip Sjoeen 2 (0 0 2)
Ingebjoerg Saglien Braaten 2 (0 0 2)
40.Johan Saetre 1 (1 0 0)
Ove Berg 1 (1 0 0)
Per Bergerud 1 (1 0 0)
Ole Bremseth 1 (1 0 0)
Olav Hansson 1 (1 0 0)
Olav Magne Doennem 1 (1 0 0)
Joahim Hauer 1 (1 0 0)
47.Hroar Stjernen 1 (0 1 0)
Vegard Opaas 1 (0 1 0)
Magne Johansen 1 (0 1 0)
Clas Brede Braaten 1 (0 1 0)
Sturle Holseter 1 (0 1 0)
Paal Hansen 1 (0 1 0)
Kim Rene Elverum Sorsell 1 (0 1 0)
Line Jahr 1 (0 1 0)
Eirin Maria Kvandal 1 (0 1 0)
56.Erik Johnsen 1 (0 0 1)
Stein Henrik Tuff 1 (0 0 1)
Erik Halvorsen 1 (0 0 1)
Simen Berntsen 1 (0 0 1)
Haavard Lie 1 (0 0 1)
Fredrik Bjerkeengen 1 (0 0 1)
Fredrik Villumstad 1 (0 0 1)
Bjoerseth umocniła się na 24. miejscu; Heggli awansował z 46. miejsca na 33. miejsce wyprzedzając: Kvandala, Jahr, Sorsella, Hansena, Holsetera, Clase Brede Braatena, Johansena, Opaasa, Hroara Stjernena, Hauera, Doennema, Hanssona, Bremsetha, Bergeruda, Ove Berga, Saetre, Ingebjoerg Saglien Braaten, Sjoeena i Oyvinda Berga, a zrównując się z: Markengiem, Kjoerumem i Eidhammerem; Opseth awansowała z 18. miejsca na 17. miejsce wyprzedzając: Ingebrigtsena; Fredrik Villumstad po raz pierwszy stanął na podium konkursu drużynowego, co dało mu 56. miejsce wspólnie z: Bjerkeengenem, Lie, Berntsenem, Halvorsenem, Tuffem i Johnsenem.
fan skoków85
01.10.2022, 02:22
Najlepsi w poszczególnych grupach:
Grupa I
1.N.Prevc, 2.Bjoerseth, 3.Nakayama, 4.Muehlbacher, 5.Kiechle, 6.Ulrichova, 7.Arnet, 8.J.Malsiner i 9.Mitu- Cosca.
Grupa II:
1.Hoerl, 2.Peter, 3.Vitez, 4.Shimizu, 5.Roth, 6.Cecon, 7.Heggli, 8.Feldorean i 9.Rydl.
Grupa III:
1.Pinkelnig, 2.Bogataj, 3.Opseth, 4.Haralambie, 5.Torazza, 6.L.Malsiner, 7.Indrackova, 8.Seyfarth i 9.Miyajima.
Grupa IV:
1.Villumstad, 2.Tschofenig, 3.Koudelka, 4.Siegel, 5.Deschwanden, 6.P.Prevc, 7.Cacina, 8.Bresadola i 9.Nikaido.
fan skoków85
01.10.2022, 02:07
Wyniki po IV kolejce:
1.Austria 416,9 pkt.
2.Słowenia 413,2 pkt.
3.Norwegia 407,0 pkt.
4.Szwajcaria 354,6 pkt.
5.Niemcy 338,3 pkt.
6.Czechy 330,1 pkt.
7.Rumunia 307,3 pkt.
8.Włochy 295,3 pkt.
9.Japonia 251,7 pkt.
fan skoków85
01.10.2022, 02:01
Poprawione wyniki po III kolejce:
1.Słowenia 312,1 pkt.
2.Austria 303,8 pkt.
3.Norwegia 287,0 pkt.
4.Japonia 251,7 pkt.
5.Szwajcaria 250,0 pkt.
6.Niemcy 233,2 pkt.
7.Włochy 227,0 pkt.
8.Czechy 221,9 pkt.
9.Rumunia 219,3 pkt.
fan skoków85
01.10.2022, 02:00
Poprawione wyniki po II kolejce:
1.Słowenia 203.8 pkt.
2.Austria 194,6 pkt.
3.Japonia 194,2 pkt.
4.Norwegia 186,1 pkt.
5.Niemcy 175,3 pkt.
6.Szwajcaria 173,5 pkt.
7.Włochy 156,3 pkt.
8.Czechy 152,2 pkt.
9.Rumunia 137,5 pkt.
fan skoków85
01.10.2022, 01:41
Wyniki po III kolejce:
1.Słowenia 312,1 pkt.
2.Austria 303,8 pkt.
3.Norwegia 287,0 pkt.
4.Japonia 251,7 pkt.
5.Szwajcaria 250,0 pkt.
6.Niemcy 234,2 pkt.
7.Włochy 227,0 pkt.
8.Czechy 221,9 pkt.
9.Rumunia 219,3 pkt.
fan skoków85
01.10.2022, 01:16
Wyniki po II kolejce:
1.Słowenia 203.8 pkt.
2.Austria 194,6 pkt.
3.Japonia 194,2 pkt.
4.Norwegia 186,1 pkt.
5.Niemcy 176,3 pkt.
6.Szwajcaria 173,5 pkt.
7.Włochy 156,3 pkt.
8.Czechy 152,2 pkt.
9.Rumunia 137,5 pkt.
fan skoków85
01.10.2022, 00:04
Wyniki po I kolejce:
1.Słowenia 97,6 pkt.
2.Norwegia 91,4 pkt.
3.Japonia 88,2 pkt.
4.Austria 83,0 pkt.
5.Niemcy 79,4 pkt.
6.Czechy 67,3 pkt.
7.Szwajcaria 66,5 pkt.
8.Włochy 60,9 pkt.
9.Rumunia 46,2 pkt.
Arturion
20.09.2022, 22:53
Ale, tak prawdzie, to takie zawody powinny być tylko na imprezach mistrzowskich. Także duety obu płci. Medali byłoby więcej.
A w sezonie to jest lipa. Duety też.
Arturion
18.09.2022, 19:10
Szwajcarzy zdumiewająco dobrze. Włosi zdumiewająco słabo.