Na najniższym stopniu podium stanął Moritz Baer (129 i 133,5 m), a czwarty był - mimo prowadzenia po pierwszej serii - Zak Mogel (138 i 129 m). Kolejne miejsca zajęli Thomas Aasen Markeng, Felix Hoffmann i lider letniego CoC Philipp Aschenwald.
Punkty do klasyfikacji generalnej pięciu reprezentantów Polski. Najlepiej spisał się Aleksander Zniszczoł, któremu skoki na odległość 133,5 i 127 metrów dały dziewiątą lokatę (na półmetku było nawet lepiej - wiślanin był szósty). W drugiej dziesiątce zameldowali się Paweł Wąsek (127,5 i 124,5 m) i Tomasz Pilch (125 i 127,5 m), a w trzeciej - Przemysław Kantyka (119 i 130 m) oraz Andrzej Stękała (115 i 117 m). Poza trzydziestką rywalizację zakończyli Klemens Murańka, Szymon Jojko, Kacper Juroszek, Bartosz Czyż, Damian Skupień, Mateusz Gruszka i Kacper Stosel.
W trakcie zawodów wiatr wiał głównie w plecy, a jego prędkość dochodziła do 1,8 m/s. Dość długie przerwy w rywalizacji powodowały za to problemy z nawodnieniem obiektu. Wszyscy zawodnicy w obu seriach startowali z dziewiętnastej belki.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Stefan Huber
137.5
138.5
288.4
2
Killian Peier
133.0
127.5
281.8
3
Moritz Baer
129.0
133.5
276.4
4
Zak Mogel
138.0
129.0
275.6
5
Thomas Aasen Markeng
128.0
133.0
265.0
6
Felix Hoffmann
131.0
124.5
263.7
7
Philipp Aschenwald
126.0
132.5
263.5
8
Constantin Schmid
129.5
124.0
263.0
9
Aleksander Zniszczoł
133.5
127.0
261.7
10
Naoki Nakamura
124.0
131.0
261.5
11
Gregor Deschwanden
127.5
125.0
258.3
12
Martin Hamann
125.0
132.5
254.6
13
Anze Semenic
126.5
126.5
254.5
14
David Siegel
135.5
120.5
253.9
15
Paweł Wąsek
127.5
124.5
252.6
16
Kenshiro Ito
122.5
123.5
251.1
17
Sondre Ringen
125.5
126.0
247.5
18
Bor Pavlovcic
122.5
126.5
247.0
19
Joacim Oedegaard Bjoereng
125.5
125.5
246.4
20
Tomasz Pilch
125.0
127.5
244.4
21
Przemysław Kantyka
119.0
130.0
242.3
22
Rok Justin
124.0
129.0
241.0
23
Tomaz Naglic
126.5
121.0
240.4
24
Andreas Schuler
123.5
121.5
231.8
25
Marius Lindvik
118.0
117.0
229.5
26
Justin Lisso
122.5
116.5
228.9
27
Andrzej Stękała
115.0
117.0
225.3
28
Mikhail Maksimochkin
122.5
116.0
224.7
29
Yumu Harada
122.0
122.0
224.3
30
Manuel Poppinger
119.0
115.5
222.1
31
Maximilian Steiner
122.0
109.5
221.1
32
Thomas Hofer
117.0
114.2
33
Zakhir Dzhafarov
120.5
113.8
34
Sigurd Nymoen Soeberg
120.0
113.1
35
Artti Aigro
119.0
112.7
36
Klemens Murańka
117.0
111.8
37
Ulrich Wohlgenannt
115.0
111.4
38
Aleksandr Bazhenov
116.0
110.8
39
Thomas Lackner
121.0
110.5
40
Justin Nietzel
116.0
110.4
41
Jan Bombek
114.0
109.1
42
Gabriel Karlen
114.5
108.9
43
Matthew Soukup
116.0
105.5
44
Szymon Jojko
118.5
105.2
45
Andreas Granerud Buskum
114.0
104.5
46
Elias Vaenskae
116.0
104.4
47
Tomas Vancura
113.5
103.8
48
Kacper Juroszek
110.0
98.5
49
Filip Sakala
111.5
97.3
50
Bartosz Czyż
111.5
93.3
51
Fatih Arda Ipcioglu
106.5
92.9
52
Vojtech Stursa
103.0
90.9
Damian Skupień
109.0
90.9
54
Yevgen Marusyak
109.5
90.6
55
Mateusz Gruszka
108.0
90.2
56
Kacper Stosel
114.0
86.7
57
Niko Loeytaeinen
101.0
85.7
58
Arttu Pohjola
100.0
83.1
59
Marat Zhaparov
100.5
78.3
60
Nigel Lauchlan
97.5
77.1
61
Ayberk Demir
97.5
74.2
62
Decker Dean
96.0
70.6
63
Muhammet Ali Bedir
94.0
61.6
64
Andrii Vaskul
89.5
50.0
65
Patrick Gasienica
DSQ
DSQ
klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »