Tuż poza podium zawody zakończył najlepszy z Polaków, Przemysław Kantyka (dwa skoki po 103 metry). Oprócz niego w czołowej dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch reprezentantów naszego kraju - Tomasz Pilch (siódy - 103 i 101 m) oraz Aleksander Zniszczoł (104 i 99,5 m). Punkty do klasyfikacji generalnej CoC wywalczyli także Paweł Wąsek (dwudziesty - 100 i 97 m) oraz Andrzej Stękała (dwudziesty siódmy - 100,5 i 96,5 m), nie zrobił tego natomiast Kacper Juroszek - zdyskwalifikowany za nieregulaminowy kombinezon.
Zawody odbywały się przy wietrze wiejącym głównie pod narty, z prędkością do ok. dwóch metrów na sekundę. W pierwszej serii belka startowa była ustawiona w pozycji ósmej, w drugiej rundzie - o bramkę niżej.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Philipp Aschenwald
108.5
106.0
265.1
2
Ilmir Hazetdinov
106.0
105.0
258.6
3
Lukas Hlava
105.5
104.0
250.8
4
Przemysław Kantyka
103.0
103.0
246.9
5
Martti Nomme
102.5
105.5
241.1
6
Rok Justin
102.5
101.0
240.9
7
Tomasz Pilch
103.0
101.0
240.2
Markus Schiffner
100.5
104.0
240.2
9
Aleksander Zniszczoł
104.0
99.5
239.1
10
Andreas Schuler
105.5
102.5
236.8
11
Zak Mogel
100.0
105.5
235.7
12
Andreas Granerud Buskum
99.5
101.5
233.1
13
Luca Roth
100.0
99.5
230.8
14
Thomas Lackner
102.5
100.0
230.5
15
Philipp Raimund
102.0
103.5
227.2
16
Jan Bombek
98.0
100.5
226.2
17
Viktor Polasek
98.5
99.5
225.9
18
Florian Altenburger
101.0
97.0
225.3
19
Sandro Hauswirth
100.5
98.5
224.9
20
Paweł Wąsek
100.0
97.0
222.2
21
Ernest Prislic
95.5
98.5
221.4
22
Sigurd Nymoen Soeberg
101.0
99.0
219.7
23
Paul Brasme
100.5
94.5
219.6
24
Eetu Nousiainen
100.0
96.0
218.5
Maximilian Steiner
98.5
96.0
218.5
26
Fabian Seidl
99.5
96.5
218.4
27
Andrzej Stękała
100.5
96.5
217.7
28
Mikhail Maksimochkin
99.0
96.5
215.6
29
Jaka Hvala
101.5
DSQ
124.5
30
Max Goller
105.0
DSQ
121.7
31
Aleksandr Bazhenov
99.0
112.7
32
Oscar P. Westerheim
98.5
112.6
33
Jesper Oedegaard
95.5
112.5
34
Dominik Peter
100.0
111.7
35
Giovanni Bresadola
95.5
110.6
36
Thomas Hofer
96.0
110.5
37
Julian Hahn
95.5
109.2
38
Lovro Vodusek
92.5
108.4
39
Yevgen Marusyak
96.0
106.5
40
Federico Cecon
94.5
106.0
41
Vojtech Stursa
96.0
105.9
42
Mats Bjerke Myhren
95.5
104.5
43
Hunor Farkas
95.5
103.9
44
Kilian Maerkl
94.5
103.2
45
Marat Zhaparov
95.0
101.2
46
Mathis Contamine
91.5
99.9
47
Henri Kavilo
91.0
97.5
48
Cedrik Weigel
86.0
96.2
49
Joachim Hauer
90.0
94.8
50
Vladislav Boyarintsev
90.0
92.7
51
Andrei Feldorean
89.5
92.4
52
Gabriele Zambelli
87.5
90.9
53
Niko Kytoesaho
86.0
90.0
54
Andrii Vaskul
88.5
89.6
55
Alexey Korolev
85.0
81.7
56
Konstantin Sokolenko
83.0
75.8
57
Nigel Lauchlan
80.5
72.3
58
Jonathan Learoyd
DSQ
DSQ
59
Kacper Juroszek
DSQ
DSQ
klasyfikacja letniego Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »