Na imprezę Beskidy Tour składają się trzy konkursy na trzech różnych obiektach - w piątek skoczków czeka Memoriał Olimpijczyków w Szczyrku, w sobotę Puchar Adama Małysza w Wiśle, natomiast w niedzielę - Memoriał Jiříego Raški w czeskim Frenštácie pod Radhoštěm.
Zawody nie są zbyt silnie obsadzone, przynajmniej patrząc na ranking letniego Pucharu Kontynentalnego po dwóch konkursach w Kranju (rozegranych jednak niemal półtora miesiąca temu w Kranju). Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem, jaki pojawi się w Szczyrku, jest Tomasz Pilch - aktualnie dziesiąty w CoC. Nie zabraknie jednak nazwisk dobrze znanych z Pucharu Świata czy - zwłaszcza - Pucharu Kontynentalnego.
Puchar Kontynentalny Szczyrk
16 sierpnia 2018 (czwartek)
20:00
odprawa techniczna
17 sierpnia 2018 (piątek)
15:00
oficjalny trening (jedna seria)
16:00
seria próbna
17:00
konkurs indywidualny
Puchar Kontynentalny Wisła
18 sierpnia 2018 (sobota)
16:00
oficjalny trening (jedna seria)
17:30
seria próbna
19:00
konkurs indywidualny
Puchar Kontynentalny Frenstat
19 sierpnia 2018 (niedziela)
10:30
odprawa techniczna
11:30
oficjalny trening (jedna seria)
12:30
seria próbna
14:00
konkurs indywidualny
Lista startowa
zawodnik
kraj
1
Andreas Granerud Buskum
2
Niko Kytoesaho
3
Thomas Hofer
4
Henri Kavilo
5
Aleksandr Bazhenov
6
Viktor Polasek
7
Mathis Contamine
8
Jan Bombek
9
Markus Schiffner
10
Alexey Korolev
11
Vojtech Stursa
12
Eetu Nousiainen
13
Rok Justin
14
Kilian Maerkl
15
Zak Mogel
16
Andrii Vaskul
17
Kacper Juroszek
18
Sigurd Nymoen Soeberg
19
Lukas Hlava
20
Maximilian Steiner
21
Thomas Lackner
22
Fabian Seidl
23
Philipp Raimund
24
Joachim Hauer
25
Hunor Farkas
26
Gabriele Zambelli
27
Giovanni Bresadola
28
Mikhail Maksimochkin
29
Andrzej Stękała
30
Marat Zhaparov
31
Federico Cecon
32
Lovro Vodusek
33
Jesper Oedegaard
34
Cedrik Weigel
35
Ernest Prislic
36
Jaka Hvala
37
Oscar P. Westerheim
38
Julian Hahn
39
Nigel Lauchlan
40
Luca Roth
41
Paul Brasme
42
Yevgen Marusyak
43
Sandro Hauswirth
44
Max Goller
45
Martti Nomme
46
Dominik Peter
47
Florian Altenburger
48
Vladislav Boyarintsev
49
Mats Bjerke Myhren
50
Andrei Feldorean
51
Ilmir Hazetdinov
52
Konstantin Sokolenko
53
Jonathan Learoyd
54
Paweł Wąsek
55
Aleksander Zniszczoł
56
Philipp Aschenwald
57
Andreas Schuler
58
Przemysław Kantyka
59
Tomasz Pilch