Na najniższym stopniu podium stanął Philipp Raimund (91 i 92 m), a poza "pudłem" znaleźli się Johannes Schubert (92 i 90,5 m) oraz Marinus Kraus (92,5 i 90,5 m).
Dopiero przy szóstym miejscu widzimy inną flagę niż niemiecka - na tej lokacie sklasyfikowano Sergieja Tkaczenkę z Kazachstanu (dwa skoki po 91,5 m). Czołową dziesiątkę uzupełnili Michaił Purtow, Jo Roemme Mellimgsaeter, Kalle Heikkinen i Kristoffer Eriksen Sundal.
Polacy w Falun nie startują.
W pierwszej serii panowie mieli belkę startową ustawioną w siedemnastej bramce, w drugiej rundzie były to belki dziewiętnasta i osiemnasta. Wiatr wiał głównie pod narty z siłą do 1,6 m/s.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Julian Hahn
93.0
93.0
238.6
2
Dominik Maylaender
93.0
92.0
234.2
3
Philipp Raimund
91.0
92.0
225.7
4
Johannes Schubert
92.0
90.5
224.5
5
Marinus Kraus
92.5
90.5
223.8
6
Sergey Tkachenko
91.5
91.5
222.4
7
Mikhail Purtov
89.0
86.5
207.0
8
Jo Roemme Mellingsaeter
89.0
89.5
206.9
9
Kalle Heikkinen
88.5
86.5
205.9
10
Kristoffer Eriksen Sundal
88.0
87.0
203.7
11
Paul Winter
84.5
86.5
203.4
12
Anders Haare
85.0
89.0
202.4
13
Justin Nietzel
86.0
86.5
198.8
14
Joergen Oliver Stroem
85.0
88.5
198.7
15
Christian Roeste Solberg
85.0
85.5
196.9
16
Janne Korhonen
87.0
85.5
196.6
17
Fatih Arda Ipcioglu
84.0
86.5
194.1
18
Matias Braathen
87.5
83.5
193.9
19
Henri Kavilo
87.0
86.0
193.8
20
Lukas Wagner
85.0
85.5
193.4
21
Oliver Dahl
83.0
87.0
193.3
22
Maksim Sergeev
86.5
83.0
190.8
23
Eetu Merilainen
86.0
83.0
188.1
24
Elias Vaenskae
87.0
81.5
182.8
25
Ivo Niklas Hermanson
83.0
83.0
182.1
26
Jonne Veteläinen
84.5
82.0
181.5
27
Andreas Varsi Breivik
84.0
80.5
180.9
28
Markkus Alter
82.5
80.0
179.2
29
Ayberk Demir
82.5
82.5
177.2
30
Muhammet Ali Bedir
84.5
75.0
165.3
31
Jostein Loe
80.0
89.2
32
Frans Taehkaevuori
84.0
89.0
33
Samet Karta
83.0
88.7
34
Mico Ahonen
81.5
88.4
35
Nikolay Karpenko
79.5
86.0
36
Kenneth Henningsmo Fredheim
79.0
85.6
37
Muhammet Irfan Cintimar
80.0
85.5
38
Aleksandr Marchukov
79.0
82.7
39
Arttu Pohjola
78.5
82.3
40
Konstantin Nikolaev
80.5
80.9
41
Joni Saapunki
73.5
76.3
42
Josef Larsson
73.0
71.8
43
Nikita Devyatkin
75.0
70.0
44
Muhammed Munir Gungen
73.5
69.3
45
Artur Sarkisiani
72.0
68.1
46
Florian Molnar
72.5
67.3
47
Decker Dean
69.0
64.7
48
Greyson Scharffs
67.5
59.3
49
Danil Vassilyev
68.5
58.7
50
George Shubitidze
66.0
51.6
51
Ilshat Kadyrov
64.0
51.1
52
Marcus Flemstroem
61.0
47.8
53
Mikhail Boiko
62.0
47.5
54
Olof Lundgren
58.5
41.5
55
Matthew White
62.0
38.6
56
Ivan Nekhoroshev
59.5
37.2
57
Sebastian Devall
57.0
37.1
58
Nurshat Tursunzhanov
57.5
35.4
59
Alan Gobozovi
DSQ
DSQ
klasyfikacja FIS Cup »