Stefan Hula zajął 14-te miejsce (123 m), Maciej Kot był 18-ty (120 m), a Dawid Kubacki 30-ty (121 m). Słabiej skakali Wolny i Żyła, i to raczej oni odpadną z walki o skład na sobotnią drużynówkę.
Przed nami jeszcze kwalifikacje od 19:30.
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Kamil Stoch
130.0
86.8
2
Robert Johansson
131.0
82.2
3
Peter Prevc
127.0
75.7
4
Andreas Wellinger
128.5
74.6
5
Halvor Egner Granerud
125.0
73.0
6
Johann Andre Forfang
124.5
71.3
7
Andreas Stjernen
125.0
71.0
8
Simon Ammann
124.5
70.9
9
Gregor Schlierenzauer
124.5
70.0
10
Richard Freitag
125.5
69.7
Stephan Leyhe
123.0
69.7
12
Marius Lindvik
125.0
68.9
13
Daniel Andre Tande
124.0
68.0
14
Stefan Hula
123.0
66.5
Jernej Damjan
122.0
66.5
16
Stefan Kraft
122.5
66.3
17
Junshiro Kobayashi
123.0
64.7
18
Maciej Kot
120.0
64.1
19
Markus Eisenbichler
122.5
64.0
Mackenzie Boyd-Clowes
121.0
64.0
21
Denis Kornilov
121.0
63.2
22
Yukiya Sato
121.0
63.1
23
Ryoyu Kobayashi
121.0
62.5
24
Karl Geiger
120.0
62.3
25
Andreas Wank
120.5
62.2
26
Michael Hayboeck
119.5
61.7
Philipp Aschenwald
121.0
61.7
28
Constantin Schmid
120.5
61.3
29
Tilen Bartol
120.0
61.1
30
Dawid Kubacki
121.0
60.9
Vladimir Zografski
120.5
60.9
32
Taku Takeuchi
119.5
59.7
33
Daniel Huber
119.0
59.5
34
Anders Fannemel
118.5
59.2
35
Nejc Dezman
117.5
59.0
36
Jakub Wolny
117.0
58.0
37
Antti Aalto
118.0
57.8
38
Noriaki Kasai
118.0
56.2
39
Piotr Żyła
115.5
55.6
40
Roman Koudelka
116.5
55.3
41
Andreas Schuler
117.0
55.0
42
Anze Lanisek
116.5
54.7
43
Clemens Aigner
117.5
54.2
44
Sondre Ringen
116.0
53.3
45
Killian Peier
114.0
50.9
46
Robin Pedersen
114.5
50.8
47
Alex Insam
114.0
50.5
Sebastian Colloredo
114.0
50.5
49
Andreas Granerud Buskum
114.5
50.1
50
Timi Zajc
113.5
49.0
51
Gregor Deschwanden
113.0
48.6
52
Tom Hilde
113.0
48.2
53
Mikhail Nazarov
112.0
47.4
54
Joakim Aune
113.0
47.1
55
Kevin Bickner
113.0
46.9
Joacim Oedegaard Bjoereng
112.5
46.9
57
Alexey Romashov
111.0
45.1
58
Evgeniy Klimov
110.5
44.6
59
Anze Semenic
109.0
43.0
60
Thomas Roch Dupland
108.0
41.9
61
Michael Glasder
107.0
39.8
62
Davide Bresadola
108.0
39.6
63
Jonathan Learoyd
108.5
39.2
64
Cestmir Kozisek
108.5
37.7
65
Martti Nomme
106.0
36.4
66
Andreas Alamommo
106.0
36.2
67
Marat Zhaparov
103.0
29.6
68
Sabirzhan Muminov
101.5
28.7
69
Roberto Dellasega
97.0
18.7
70
Fatih Arda Ipcioglu
96.0
17.5
71
Ayberk Demir
93.5
13.9
72
Alexey Korolev
80.5
0.0
Konstantin Sokolenko
79.0
0.0