Czwartą lokatę zajął prowadzący po pierwszej serii Philipp Aschenwald (139 i 133,5 m). Na kolejnych pozycjach zostali sklasyfikowani Daniel Huber (137,5 i 134 m) oraz David Siegel (136,5 i 133,5 m), a czołową dziesiątkę uzupełnili Ulrich Wohleganannt, Stefan Huber, Martin Hamann i Joakim Aune.
Punkty do klasyfikacji generalnej zdobyło dwóch naszych reprezentantów - Paweł Wąsek zajął trzynaste miejsce (131 i 126 m), a Tomasz Pilch był dwudziesty (129,5 i 121 m); warto zaznaczyć, że obaj mogli zakończyć zawody wyżej, ale słabsze skoki w finale sprawiły, że spadli w klasyfikacji (Wąsek z dziewiątego, Pilch z dwunastego miejsca).
Poza czołową trzydziestką uplasowali się pozostali trzej Polacy - Aleksander Zniszczoł był 34. (121 m), Przemysław Kantyka - 36. (123,5 m), a Klemens Murańka - 42. (114,5 m).
Wszyscy skoczkowie w obu seriach startowali z dziewiątej belki; wiatr wiał głównie w plecy z prędkością do jednego metra na sekundę.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Manuel Poppinger
139.5
138.5
297.0
2
Andreas Wank
138.0
135.0
291.0
Marius Lindvik
139.0
135.0
291.0
4
Philipp Aschenwald
139.0
133.5
288.5
5
Daniel Huber
137.5
134.0
287.2
6
David Siegel
136.5
133.5
286.3
7
Ulrich Wohlgenannt
134.0
127.5
272.0
8
Stefan Huber
132.0
129.5
270.2
9
Martin Hamann
132.5
128.5
270.0
10
Joakim Aune
130.0
126.5
262.7
11
Sondre Ringen
124.0
132.5
261.1
Felix Hoffmann
128.5
129.5
261.1
13
Paweł Wąsek
131.0
126.0
260.8
14
Tomaz Naglic
128.5
125.5
257.5
15
Andreas Granerud Buskum
126.0
126.0
253.2
16
Andreas Schuler
130.5
124.0
252.6
17
Bor Pavlovcic
127.0
124.0
252.3
18
Florian Altenburger
128.5
123.0
251.7
19
Robert Kranjec
126.5
123.0
248.9
20
Tomasz Pilch
129.5
121.0
248.4
21
Philipp Raimund
127.5
124.0
242.9
22
Viktor Polasek
126.0
125.0
242.7
23
Miran Zupancic
125.5
124.0
237.5
24
Joacim Oedegaard Bjoereng
126.0
121.5
236.6
25
Fredrik Villumstad
125.0
124.0
236.4
26
Oscar P. Westerheim
128.5
119.0
236.3
27
Jurij Tepes
125.0
119.0
232.3
28
Paul Brasme
125.0
122.0
231.9
29
Andraz Pograjc
125.5
121.0
229.0
30
Lukas Hlava
124.0
120.0
228.9
31
Moritz Baer
124.5
115.0
32
Fredrik Bjerkeengen
124.0
113.7
33
Joachim Hauer
121.0
113.2
34
Aleksander Zniszczoł
121.0
112.2
35
Jan Hoerl
123.5
111.6
36
Przemysław Kantyka
123.5
111.1
37
Robin Pedersen
123.5
110.6
38
Espen Jacobsen
122.5
110.3
39
Filip Sakala
120.5
109.5
40
Rok Justin
122.0
108.7
41
Niko Loeytaeinen
121.5
107.0
42
Klemens Murańka
114.5
98.3
43
AJ Brown
118.5
97.4
44
Dominik Maylaender
115.5
93.6
45
Elias Vaenskae
113.0
89.4
46
Vojtech Stursa
109.5
82.6
47
Nicholas Mattoon
105.5
74.2
48
Nigel Lauchlan
101.5
63.9
49
Jonne Veteläinen
113.5
DSQ
50
Thomas Aasen Markeng
125.5
DSQ
klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »