Na najniższym stopniu podium ostatecznie stanął Markus Schiffner (75 i 78,5 m), a kolejne miejsca zajęli Fabian Seidl (77,5 i 75,5 m), Lukas Wagner (76 i 77 m) oraz Mika Schwann (76,5 i 76 m). Czołową dziesiątkę uzupełnili Elias Tollinger, Johannes Schubert, Julian Wienerroither i Thomas Lackner.
W drugiej serii wystąpilo także pozostali dwaj nasi reprezentanci - Bartosz Czyż był siedemnasty (74 i 73 m), a Kacper Juroszek - 26. (72,5 i 70 m).
Wszyscy skoczkowie w obu seriach startowali z niskiej, drugiej belki.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Tomasz Pilch
76.0
79.5
242.5
2
Markus Rupitsch
78.5
76.5
241.9
3
Markus Schiffner
75.0
78.5
238.6
4
Fabian Seidl
77.5
75.5
237.5
5
Lukas Wagner
76.0
77.0
236.0
6
Mika Schwann
76.5
76.0
235.9
7
Elias Tollinger
75.0
77.5
235.4
8
Julian Wienerroither
73.5
78.5
234.3
Johannes Schubert
74.0
78.0
234.3
10
Thomas Lackner
76.0
76.5
231.9
11
Max Goller
75.0
76.0
231.6
Aljaz Osterc
75.0
76.0
231.6
13
Maximilian Lienher
74.0
75.5
226.8
14
Dominik Maylaender
73.0
76.0
224.7
15
Rok Tarman
74.0
74.0
223.5
16
Axel Maylaender
74.5
73.0
221.9
17
Bartosz Czyż
74.0
73.0
221.3
18
Marinus Kraus
70.5
76.0
220.7
19
Lovro Vodusek
72.0
75.5
220.4
20
Julian Hahn
72.0
72.0
215.7
21
Rok Justin
71.0
72.5
213.6
22
Tom Gerisch
72.0
72.0
212.2
23
Justin Nietzel
71.5
72.5
211.7
24
Tim Fuchs
70.0
73.0
210.5
25
Jonathan Siegel
71.0
72.5
209.6
26
Kacper Juroszek
72.5
70.0
208.9
27
Paul Winter
73.0
70.0
208.5
28
Lennart Weigel
69.5
72.0
207.2
Aleksandr Loginov
70.5
71.0
207.2
30
Thomas Hofer
72.0
69.5
203.2
31
Justin Weigel
69.5
100.1
Sebastian Bradatsch
69.5
100.1
33
Frantisek Holik
69.5
99.6
34
Jan Kus
69.0
99.0
35
Matevz Samec
68.5
98.4
36
Cene Prevc
69.5
97.6
37
Niclas Heumann
68.5
97.4
38
Damian Lasota
68.0
96.3
39
Adrian Sell
68.5
95.9
Danil Sadreev
68.5
95.9
41
Maksim Sergeev
68.0
95.8
42
Samet Karta
67.0
93.6
43
Luca Geyer
66.0
91.9
44
Martin Diess
66.0
90.4
45
Blaz Pavlic
66.5
90.0
46
Muhammet Irfan Cintimar
65.0
88.7
47
Jan Bombek
66.0
87.9
48
Ayberk Demir
64.5
87.1
49
Radek Selcer
63.0
83.8
50
Jakob Kosak
62.5
82.2
51
Petr Vaverka
61.0
78.4
52
Patrick Kogler
60.0
77.2
53
Benedikt Holub
60.5
76.8
54
Jakub Sikola
61.0
76.4
55
Nikita Devyatkin
59.5
74.6
56
Filip Cerny
60.0
74.2
57
Radek Rydl
60.0
71.7
58
Muhammed Munir Gungen
58.5
71.4
59
Krasimir Simitchiyiski
58.5
69.9
60
Gleb Safonov
56.5
66.0
61
Mikulas Sluka
54.5
62.1
62
Muhammet Ali Bedir
54.0
59.0
63
Viktor Hristov
49.5
48.1
64
Ilshat Kadyrov
46.5
39.0
65
Sergey Kravtsov
41.0
26.4
66
Florian Molnar
DNS
DNS
DNS
klasyfikacja FIS Cup »