W zawodach mężczyzn reprezentować nas będą Kacper Juroszek, Tomasz Pilch i Bartosz Czyż. Na liście są silne ekipy Austrii, Niemiec i Słowenii.
Pierwsze skoki już jutro o 8:30 rano. Zawody rozpoczną się o 17:00.
Lista startowa
zawodnik
kraj
1
Niclas Heumann
2
Max Goller
3
Jonathan Siegel
4
Lennart Weigel
5
Tom Gerisch
6
Benedikt Hahne
7
Luca Geyer
8
Adrian Sell
9
Radek Rydl
10
Ayberk Demir
11
Aleksandr Loginov
12
Benedikt Holub
13
Samet Karta
14
Martin Diess
15
Mikulas Sluka
16
Julian Wienerroither
17
Viktor Hristov
18
Muhammed Munir Gungen
19
Maksim Sergeev
20
Lovro Vodusek
21
Filip Cerny
22
Konstantin Sokolenko
23
Jakub Sikola
24
Krasimir Simitchiyiski
25
Florian Molnar
26
Danil Sadreev
27
Muhammet Ali Bedir
28
Petr Vaverka
29
Rok Tarman
30
Justin Weigel
31
Damian Lasota
32
Kacper Juroszek
33
Axel Maylaender
34
Radek Selcer
35
Muhammet Irfan Cintimar
36
Justin Nietzel
37
Frantisek Holik
38
Jan Bombek
39
Matevz Samec
40
Marinus Kraus
41
Jan Kus
42
Johannes Schubert
43
Cene Prevc
44
Maximilian Lienher
45
Patrick Kogler
46
Tomasz Pilch
47
Blaz Pavlic
48
Julian Hahn
49
Sebastian Bradatsch
50
Markus Schiffner
51
Tim Fuchs
52
Rok Justin
53
Paul Winter
54
Fabian Seidl
55
Lukas Wagner
56
Bartosz Czyż
57
Thomas Lackner
58
Thomas Hofer
59
Aljaz Osterc
60
Mika Schwann
61
Markus Rupitsch
62
Dominik Maylaender
63
Elias Tollinger
Lista startowa
zawodnik
kraj
1
Alina Ihle
2
Amelie Thannheimer
3
Sandra Mueller
4
Martina Ambrosi
5
Eva Hubinger
6
Jenny Nowak
7
Veronica Gianmoena
8
Anna Cerna
9
Eva Pinkelnig
10
Virag Voros
11
Henriette Kraus
12
Petra Hermanova
13
Astrid Moberg
14
Alina Borodina
15
Pia Lilian Kuebler
16
Klara Ulrichova
17
Vanessa Moharitsch
18
Simona Weinlichova
19
Valentina Sderzhikova
20
Jana Mrakotova
21
Sophia Maurus
22
Josephin Laue
23
Pauline Hessler
24
Lisa Hirnen
25
Alexandra Seifert
26
Elisabeth Raudaschl
27
Arantxa Lancho
28
Marita Kramer
29
Agnes Reisch
30
Selina Freitag
31
Veronika Shishkina
32
Claudia Purker
33
Kinga Rajda
34
Anna Twardosz
35
Kamila Karpiel