Trzecie miejsce zajął Bor Pavlovcic (133,5 m), a kolejne pozycje należały do Poppingera, Lindvika i Dezmana.
W drugiej odsłonie znów najlepszy okazał się Norweg, a nawet dwóch. Pierwsze miejsce zajął Marius Lindvik ze skokiem na 138,5 metra, a drugi był Granerud (132,5 m). Trzecie miejsce zajął Anze Lanisek (138 m).
Tym razem Jakub Wolny zajął 11. miejsce skacząc 117 metrów.
W treningach nie wzięli udziału Niemcy.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Halvor Egner Granerud
130.5
51.4
2
Jakub Wolny
129.0
44.5
3
Bor Pavlovcic
133.5
43.3
4
Manuel Poppinger
127.5
43.2
5
Marius Lindvik
127.5
41.1
6
Nejc Dezman
129.5
38.3
7
Ulrich Wohlgenannt
131.5
37.7
8
Anze Lanisek
128.0
35.0
9
Florian Altenburger
124.0
29.9
10
Robin Pedersen
124.5
28.4
11
Stefan Huber
115.5
23.2
12
Philipp Aschenwald
116.0
18.6
13
Sondre Ringen
113.5
18.0
14
Filip Sakala
108.0
15.4
15
Jurij Tepes
112.0
14.1
Aleksander Zniszczoł
114.0
14.1
17
Paul Brasme
112.0
12.7
18
Tomaz Naglic
115.5
10.7
19
Joakim Aune
104.5
8.6
20
Miran Zupancic
107.5
5.8
21
Robert Kranjec
101.0
4.4
22
Klemens Murańka
99.0
1.5
23
Daniel Huber
101.0
-0.2
24
Przemysław Kantyka
102.0
-0.9
25
Maximilian Steiner
101.0
-5.7
26
Matthew Soukup
94.5
-8.9
27
Daniele Varesco
94.5
-12.8
28
Mathis Contamine
87.5
-19.7
29
Joachim Hauer
93.0
-24.7
30
Tomas Vancura
81.0
-25.3
31
Thomas Roch Dupland
90.0
-26.9
32
Joshua Maurer
85.0
-31.4
33
Nigel Lauchlan
78.0
-40.7
34
AJ Brown
68.0
-42.5
35
Nicholas Mattoon
70.0
-49.5
36
Andreas Wank
DNS
DNS
37
David Siegel
DNS
DNS
38
Martin Hamann
DNS
DNS
39
Moritz Baer
DNS
DNS
40
Pius Paschke
DNS
DNS
41
Felix Hoffmann
DNS
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Marius Lindvik
138.5
67.3
2
Halvor Egner Granerud
132.5
64.9
3
Anze Lanisek
138.0
64.3
4
Stefan Huber
133.0
61.3
5
Robert Kranjec
142.5
61.1
6
Nejc Dezman
128.0
55.0
7
Philipp Aschenwald
124.5
49.7
8
Daniel Huber
132.5
48.9
9
Bor Pavlovcic
128.0
48.7
10
Florian Altenburger
133.0
48.3
11
Jakub Wolny
117.0
46.1
12
Sondre Ringen
129.0
42.3
13
Miran Zupancic
128.5
38.7
14
Jurij Tepes
123.5
37.3
15
Maximilian Steiner
122.5
36.6
16
Ulrich Wohlgenannt
124.0
31.1
17
Joakim Aune
116.0
30.4
18
Manuel Poppinger
114.5
28.5
19
Joachim Hauer
110.5
23.1
20
Tomaz Naglic
113.0
22.6
21
Klemens Murańka
115.0
21.9
22
Robin Pedersen
115.5
21.4
23
Mathis Contamine
116.5
20.1
24
Aleksander Zniszczoł
114.0
19.8
25
Filip Sakala
112.5
16.1
26
Paul Brasme
116.0
15.6
27
Przemysław Kantyka
113.5
15.2
28
Matthew Soukup
113.0
12.9
29
Thomas Roch Dupland
103.5
5.8
30
Daniele Varesco
99.5
0.3
31
AJ Brown
93.0
-15.2
32
Nigel Lauchlan
83.0
-26.5
33
Joshua Maurer
81.5
-30.5
34
Nicholas Mattoon
78.0
-37.3
35
Tomas Vancura
DNS
DNS