Punkty zdobyli jeszcze tylko Stanisław Biela (20) i Andrzej Stękała (30).
W klasyfikacji generalnej prowadzenie utrzymał nieobecny Timi Zajc. Markus Ruptisch traci do niego już tylko 68 punktów, a trzeci Kantyka 83 punkty.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Markus Rupitsch
91.5
96.0
236.8
2
Dominik Maylaender
90.0
96.0
234.7
3
Philipp Aschenwald
89.0
94.0
226.8
4
Niko Kytoesaho
87.5
92.0
222.1
5
Aljaz Osterc
87.0
92.0
222.0
6
Yuya Yamada
94.5
89.0
218.5
7
Daniel Huber
88.0
95.0
218.0
8
Krzysztof Leja
90.0
89.0
216.9
9
Przemysław Kantyka
87.0
88.5
216.3
10
Tim Fuchs
85.0
94.0
214.7
11
Tomofumi Naito
94.0
89.5
212.9
12
Stefan Huber
77.0
95.0
211.9
13
Fabian Seidl
84.5
91.5
211.2
14
Kalle Heikkinen
84.5
92.5
211.0
15
Blaz Pavlic
80.5
94.5
209.3
16
Mika Schwann
85.5
86.5
206.8
17
Marat Zhaparov
88.0
88.5
206.1
18
Nicolae Sorin Mitrofan
84.0
91.0
204.5
19
Juho Ojala
86.5
82.5
204.1
20
Stanisław Biela
80.5
86.0
200.1
21
Fatih Arda Ipcioglu
85.5
91.0
199.6
22
Sergey Tkachenko
86.0
88.5
197.6
23
Vitaliy Kalinichenko
85.0
88.5
196.8
24
Joshua Maurer
84.0
85.5
193.4
25
Thomas Lackner
79.0
88.0
192.3
26
Lukas Wagner
82.0
86.0
189.0
27
Minato Mabuchi
82.5
86.0
188.4
28
Sorin Iulian Pitea
87.0
85.5
185.5
29
Lovro Kos
81.5
85.5
185.2
30
Andrzej Stękała
78.5
82.0
180.5
31
Nicholas Mattoon
84.0
88.1
32
Matthew Soukup
78.0
87.8
33
AJ Brown
79.0
87.2
34
Taavi Pappel
79.0
86.5
35
Radek Selcer
81.5
85.8
36
Nigel Lauchlan
77.0
85.1
37
Ilya Kratov
85.0
84.6
38
Viktor Pasichnyk
79.0
84.2
39
Krzysztof Biegun
74.0
83.6
40
Radu Mihai Pacurar
80.5
82.0
41
Muhammet Irfan Cintimar
78.5
81.6
42
Ilya Baskakov
81.5
81.0
43
Artem Yudin
77.5
80.7
44
Sabirzhan Muminov
80.0
79.3
Kevin Maltsev
77.0
79.3
46
Mateusz Gruszka
82.0
79.2
47
Decker Dean
77.5
78.8
48
George Shubitidze
81.5
77.1
49
Łukasz Bukowski
79.5
76.4
50
Stepan Pasichnyk
75.0
76.0
51
Kenta Takehana
80.0
75.6
52
Jakub Sikola
79.0
75.5
Ayberk Demir
75.5
75.5
54
Szymon Pawłowski
74.5
75.2
55
Sergey Akhabadze
75.5
75.1
56
Yevgen Marusyak
79.5
73.0
57
Dmytro Mazurchuk
70.5
71.2
58
Muhammet Ali Bedir
70.0
70.6
59
Muhammed Munir Gungen
72.0
70.0
60
Casey Larson
75.0
69.8
Benedikt Holub
77.5
69.8
62
Szymon Jojko
69.0
69.6
63
Andrei Feldoreanu
72.5
68.8
64
Daniel Andrei Cacina
75.0
66.3
65
Mateusz Rajda
74.0
64.2
66
Petr Vaverka
74.5
62.5
67
Oleksander Shumbarets
70.5
61.2
68
Sebastian Kellerman
70.5
59.0
69
Mihnea Alexandru Spulber
71.5
58.4
Gleb Safonov
74.0
58.4
71
Danil Vassilyev
71.5
57.3
72
Ivan Zelenchuk
68.0
56.3
73
Krasimir Simitchiyiski
63.0
53.1
74
Andrii Vaskul
60.5
51.6
75
Sergey Zyryanov
68.5
51.4
76
Artur Sarkisiani
66.5
50.8
77
Hunor Farkas
76.5
47.7
78
Viktor Hristov
61.5
42.5
79
Vitaliy Grebenuk
62.0
40.9
80
Ivan Pylypchuk
61.0
34.6
81
Eduard Torok
DNS
DNS
82
Florin Feroiu
DNS
DNS
83
Vazha Kozanashvili
DSQ
DSQ
klasyfikacja FIS Cup »