Druga odsłona to sukces Alexa Insama. Włoch poleciał na 93 metry i wyprzedził Słoweńców Jelara i Bartola (obaj po 94,5 m). Czwarty był Viktor Polasek z wynikiem 95,5 metra, a kolejne miejsca zajęli Bor Pavlovcic, Felix Hoffmann, Aljaz Osterc i Eetu Nousiainen. Dopiero 9-ty był Hamann, a Wąsek zajął 13-te miejsce (90 m). Dobry skok oddał też Dominik Kastelik - 89 metrów, co dało mu 16-tą lokatę.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Martin Hamann
92.5
72.0
2
Viktor Polasek
93.0
71.1
3
Rok Tarman
91.5
68.8
4
Alex Insam
90.5
68.7
5
Aljaz Osterc
89.5
65.3
6
Tim Fuchs
89.0
65.1
7
Paweł Wąsek
90.0
64.8
8
Marius Lindvik
89.0
64.6
Ziga Jelar
89.0
64.6
10
Bor Pavlovcic
89.5
64.3
11
Constantin Schmid
88.0
64.1
Tilen Bartol
89.5
64.1
13
Felix Hoffmann
88.0
63.8
14
Eetu Nousiainen
88.5
63.3
15
Yuken Iwasa
87.5
63.1
16
Casey Larson
88.5
62.1
17
Jonathan Learoyd
88.0
61.5
18
Janni Reisenauer
87.5
60.3
19
Fredrik Villumstad
86.5
59.3
20
Masamitsu Ito
85.5
59.1
21
Dominik Kastelik
86.5
58.9
22
Damian Lasota
88.0
58.8
Paul Brasme
86.0
58.8
24
Philipp Haagen
86.5
57.3
25
Johannes Schubert
85.5
57.0
26
Tobias Birchler
86.0
56.9
27
Dawid Jarząbek
84.5
55.7
28
Frantisek Holik
86.5
55.4
29
Jesper Oedegaard
83.5
55.3
30
Clemens Leitner
85.0
55.0
31
Vladislav Skachilov
84.0
54.9
32
Andreas Alamommo
83.5
54.7
33
Ren Nikaido
83.5
54.2
34
Dusan Dolezel
84.0
52.6
Tomasz Pilch
83.5
52.6
36
Riki Kurita
83.0
52.1
37
Sandro Hauswirth
83.0
49.8
38
Olan Lacroix
82.5
49.6
39
Keiichi Sato
81.0
49.1
40
Bartosz Czyż
80.0
48.1
41
Ilya Kratov
81.0
48.0
Kalle Heikkinen
80.0
48.0
43
Rogan Reid
80.5
47.5
44
Giovanni Bresadola
79.5
46.8
45
Mika Schwann
79.0
46.0
46
Markus Rupitsch
78.5
45.5
Mats Bjerke Myhren
79.0
45.5
48
Stepan Pasichnyk
79.5
45.3
49
Fedor Chizhov
81.5
44.9
50
Niko Kytoesaho
79.0
44.1
51
Matthew Soukup
80.0
42.8
52
Kenno Ruukel
78.0
42.2
53
Jake Lock
77.5
41.3
54
Dominik Peter
78.5
41.2
55
Erik Johannessen
77.0
40.8
56
Maksim Sergeev
78.5
39.9
57
Kiril Kotik
78.0
38.5
58
Trevor Edlund
77.0
38.3
59
Yevgen Marusyak
74.5
33.3
60
Robert Lock
72.5
32.4
61
Patrick Gasienica
73.5
31.3
62
Nathan Mattoon
73.5
30.0
63
Decker Dean
69.0
19.3
64
Ibraim Abduhalilov
66.0
19.2
65
Krasimir Simitchiyiski
63.5
16.9
66
Soo-Hyeon Yim
64.0
15.2
67
Martin Zografski
62.0
11.8
68
Mihnea Alexandru Spulber
DNS
DNS
69
Sorin Iulian Pitea
DNS
DNS
70
Hunor Farkas
DNS
DNS
71
Nicolae Sorin Mitrofan
DNS
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Alex Insam
93.0
78.6
2
Ziga Jelar
94.5
76.4
3
Tilen Bartol
94.5
76.2
4
Viktor Polasek
95.5
75.8
5
Bor Pavlovcic
92.5
72.3
6
Felix Hoffmann
91.0
72.1
7
Aljaz Osterc
91.0
70.8
Eetu Nousiainen
93.5
70.8
9
Martin Hamann
91.0
70.2
10
Andreas Alamommo
93.0
69.7
11
Marius Lindvik
95.5
69.4
12
Rok Tarman
91.5
68.6
13
Paweł Wąsek
90.0
68.2
14
Tobias Birchler
90.0
67.4
15
Tim Fuchs
90.0
66.9
16
Dominik Kastelik
89.0
66.4
17
Fredrik Villumstad
90.0
66.2
18
Johannes Schubert
87.5
65.3
Jonathan Learoyd
91.0
65.3
20
Janni Reisenauer
89.5
64.7
21
Yuken Iwasa
87.5
64.4
Masamitsu Ito
86.5
64.4
23
Frantisek Holik
88.5
64.0
24
Paul Brasme
89.5
63.7
25
Sandro Hauswirth
88.0
63.5
26
Jesper Oedegaard
90.0
62.9
27
Constantin Schmid
85.5
62.3
28
Mika Schwann
87.5
61.3
29
Casey Larson
90.0
60.7
30
Tomasz Pilch
86.0
60.3
31
Clemens Leitner
87.0
60.1
32
Bartosz Czyż
87.0
60.0
33
Damian Lasota
86.0
59.1
34
Vladislav Skachilov
85.5
58.0
35
Philipp Haagen
86.0
57.0
36
Maksim Sergeev
84.5
56.3
Niko Kytoesaho
86.5
56.3
38
Ren Nikaido
84.5
55.6
39
Dawid Jarząbek
83.5
54.8
40
Erik Johannessen
88.5
53.2
41
Stepan Pasichnyk
85.0
53.0
42
Olan Lacroix
82.5
52.6
43
Dusan Dolezel
82.5
52.5
44
Mats Bjerke Myhren
86.5
52.1
45
Kalle Heikkinen
84.5
51.9
46
Keiichi Sato
82.5
51.2
Trevor Edlund
83.5
51.2
48
Kiril Kotik
80.5
50.0
Fedor Chizhov
81.0
50.0
Riki Kurita
81.5
50.0
51
Matthew Soukup
81.0
49.7
52
Rogan Reid
81.5
49.0
53
Giovanni Bresadola
78.5
47.9
54
Ilya Kratov
82.0
47.4
55
Dominik Peter
82.0
46.7
56
Markus Rupitsch
79.0
44.3
57
Robert Lock
77.0
39.8
58
Jake Lock
76.0
39.1
59
Decker Dean
75.0
34.6
60
Nathan Mattoon
76.5
34.2
61
Ibraim Abduhalilov
73.0
32.7
62
Yevgen Marusyak
76.0
32.4
63
Martin Zografski
71.0
29.1
64
Krasimir Simitchiyiski
69.5
26.2
65
Kenno Ruukel
69.5
24.6
66
Soo-Hyeon Yim
65.5
9.7
67
Mihnea Alexandru Spulber
DNS
DNS
68
Sorin Iulian Pitea
DNS
DNS
69
Hunor Farkas
DNS
DNS
70
Nicolae Sorin Mitrofan
DNS
DNS
71
Patrick Gasienica
DNS
DNS