Jan Ziobro, który zajmował po pierwszym skoku drugie miejsce, w drugiej próbie uzyskał tylko 119 metrów i zajął ostatecznie dopiero 9-te miejsce. I tak był najlepszym z naszych reprezentantów. W finałowej serii pokazali się także Bartłomiej Kłusek (13), Aleksander Zniszczoł (21), Stanisław Biela (26) i Paweł Wąsek (30).
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Markus Eisenbichler
130.0
128.5
273.6
2
Daniel Huber
129.0
124.0
258.8
3
Alex Insam
123.5
127.5
256.1
4
Davide Bresadola
127.0
122.5
255.4
5
Jakub Janda
124.0
127.0
253.7
6
Halvor Egner Granerud
122.5
127.0
252.7
7
Sebastian Colloredo
122.5
125.0
251.8
8
Domen Prevc
122.5
125.0
250.9
9
Jan Ziobro
130.5
119.0
249.4
10
Tilen Bartol
119.0
127.5
244.9
11
Robert Johansson
125.0
122.5
244.7
12
Rok Justin
123.0
120.5
241.7
13
Bartłomiej Kłusek
124.0
121.0
241.0
14
Yuken Iwasa
123.5
120.0
240.2
15
Fredrik Bjerkeengen
122.0
122.0
239.0
16
Joacim Oedegaard Bjoereng
119.0
123.5
237.4
17
Tom Hilde
122.0
119.5
235.8
18
Julian Hahn
117.0
121.5
231.7
19
Aljaz Osterc
120.5
118.5
229.8
20
Martin Hamann
122.5
117.5
228.3
21
Aleksander Zniszczoł
120.5
118.5
226.7
22
Felix Hoffmann
118.0
117.5
225.8
23
Michael Glasder
116.5
118.0
225.5
24
Thomas Hofer
123.0
117.5
224.3
25
Elias Tollinger
116.0
118.5
224.0
26
Stanisław Biela
118.0
117.5
223.6
27
Ernest Prislic
120.0
116.0
223.5
28
Cestmir Kozisek
121.5
113.0
221.4
29
Constantin Schmid
119.0
114.0
220.2
30
Paweł Wąsek
120.5
113.5
220.0
31
Stefan Huber
117.0
112.9
32
Tomaz Naglic
117.0
111.9
33
Vladislav Boyarintsev
116.0
109.3
34
Przemysław Kantyka
116.5
108.0
35
Mikhail Maksimochkin
115.0
107.5
36
Daniele Varesco
115.5
106.6
37
Tomasz Pilch
113.5
106.4
38
Krzysztof Miętus
115.5
104.2
39
Dominik Kastelik
113.0
103.8
40
Alexey Romashov
113.0
102.9
41
Janni Reisenauer
112.5
101.6
42
Are Sumstad
114.0
99.9
43
Yevgen Marusyak
112.0
98.5
44
Dawid Jarząbek
109.5
98.3
45
Vitaliy Kalinichenko
110.5
98.1
46
Sergey Tkachenko
111.5
97.7
47
Marat Zhaparov
109.5
97.4
48
Federico Cecon
110.0
96.7
49
Joshua Maurer
109.5
95.3
50
Bartosz Czyż
107.5
94.4
51
Viktor Polasek
110.0
93.9
52
Simon Greiderer
107.5
93.3
53
Riki Kurita
106.5
90.0
54
Filip Sakala
105.5
89.5
55
Tim Fuchs
116.0
85.2
56
Konstantin Sokolenko
103.5
84.3
57
Andrzej Stękała
104.5
82.5
58
Artur Kukuła
96.5
65.4
59
Stepan Pasichnyk
104.0
64.8
klasyfikacja letniego Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »