Na najniższym stopniu podium stanął Stefan Kraft (129 i 130 m), a kolejne miejsca zajęli Michael Hayboeck (126 i 132,5 m), Ryoyu Kobayashi (128 i 134 m) oraz Gregor Deschwanden (130 i 128 m). Czołową dziesiątkę uzupełnili Andreas Wellinger, Jakub Janda, Clemens Aigner i Jaka Hvala.
Dobrze spisali się również pozostali reprezentanci naszego kraju, którzy w komplecie awansowali do drugiej serii. Czternaste miejsce zajął Klemens Murańka (130,5 i 128 m), szesnaste - Piotr Żyła (126 i 127,5 m), natomiast w trzeciej dziesiątce zameldowali się Dawid Kubacki (22. - 120 i 125,5 m) oraz Jakub Wolny (25. - 129,5 i 117,5 m).
Zawody odbywały się w dość wietrznych warunkach - podmuchy osiągały wartości do 1,28 m/s, jednak problemem był przede wszystkim zmienny kierunek wiatru.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Maciej Kot
129.5
126.5
275.1
2
Kamil Stoch
128.5
128.0
270.1
3
Stefan Kraft
129.0
130.0
267.9
4
Michael Hayboeck
126.0
132.5
265.1
5
Ryoyu Kobayashi
128.0
134.0
257.9
6
Gregor Deschwanden
130.0
128.0
256.0
7
Andreas Wellinger
124.0
127.0
254.6
8
Jakub Janda
131.0
123.0
253.3
9
Clemens Aigner
135.0
127.0
251.8
10
Jaka Hvala
127.5
127.5
251.5
11
Andreas Wank
118.0
127.0
249.1
12
Lukas Hlava
127.5
123.0
248.8
Robert Kranjec
128.0
128.0
248.8
14
Klemens Murańka
130.5
128.0
248.3
15
Vincent Descombes Sevoie
125.0
125.5
247.8
16
Piotr Żyła
126.0
127.5
247.7
17
Stephan Leyhe
118.0
122.5
245.1
18
Killian Peier
131.5
125.0
244.2
19
Simon Ammann
122.0
127.5
241.0
20
Kento Sakuyama
130.0
123.5
239.3
21
Richard Freitag
122.5
125.5
238.6
22
Dawid Kubacki
120.0
125.5
238.2
23
Robert Johansson
127.5
120.5
235.0
24
Andreas Kofler
121.5
124.5
233.0
25
Jakub Wolny
129.5
117.5
232.7
26
Viktor Polasek
126.0
124.5
231.9
27
Ville Larinto
128.0
116.5
222.9
28
Markus Schiffner
119.5
116.5
222.1
29
Luca Egloff
123.5
117.5
216.7
30
Junshiro Kobayashi
129.0
116.0
214.8
31
Martin Hamann
124.0
108.1
32
Kenshiro Ito
122.5
106.7
33
Shohei Tochimoto
121.0
104.6
34
Joacim Oedegaard Bjoereng
122.0
103.9
35
Ronan Lamy Chappuis
120.0
101.7
36
Yumu Harada
114.5
94.0
37
Cestmir Kozisek
106.0
90.7
38
Anze Lanisek
108.5
89.6
39
Heung-Chul Choi
113.5
87.7
40
Jonathan Learoyd
111.0
84.9
41
Marat Zhaparov
108.0
79.3
42
Hyun-Ki Kim
101.5
72.3
43
Konstantin Sokolenko
99.5
57.7
44
Anze Semenic
92.0
52.0
45
Denis Kornilov
127.5
DSQ
DSQ
46
Halvor Egner Granerud
117.5
DSQ
DSQ
klasyfikacja Letniej Grand Prix »
wirtualna klasyfikacja Światowej Listy Rankingowej (WRL) »