Do Villach trener Maciej Maciusiak zabrał dziesięciu skoczków - pięciu swoich podopiecznych z kadry C (młodzieżowej) i pięciu trenujących poza kadrą. W inauguracji FIS Cup wystąpią więc Damian Skupień, Bartosz Czyż, Łukasz Rutkowski, Łukasz Bukowski, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch, Dominik Kastelik, Andrzej Zapotoczny, Stanisław Biela i Krzysztof Leja.
W konkursie pań wystąpi natomiast 35 zawodniczek, wśród których najbardziej znana jest Spela Rogelj. Jako ostatnia wystartuje z kolei Kinga Rajda (triumfatorka ostatniej edycji FIS Cup), której w polskiej reprezentacji będą towarzyszyć Magdalena Pałasz i Anna Twardosz.
W Villach odbędą się po dwa konkursy mężczyzn i kobiet. Pierwsze treningi już o 10:30.
Lista startowa - mężczyźni
zawodnik
kraj
1
Dominik Schwei
2
Florian Mittendorfer
3
Maximilian Lienher
4
Martin Diess
5
Michael Falkensteiner
6
Philipp Haagen
7
Noah Valtiner
8
Maximilian Schmalnauer
9
Felix Greber
10
Damian Skupień
11
Dominik Peter
12
Daniel Andrei Cacina
13
Alessio Longo
14
Sandro Hauswirth
15
Kenno Ruukel
16
Bartosz Czyż
17
Karl-August Tiirmaa
18
Andrei Feldoreanu
19
Frantisek Lejsek
20
Ilya Kratov
21
Łukasz Rutkowski
22
Luca Egloff
23
Hunor Farkas
24
Alex Insam
25
Moritz Baer
26
Taavi Pappel
27
Mihnea Alexandru Spulber
28
Krasimir Simitchiyiski
29
Gabriel Karlen
30
Jakub Dohnal
31
Benedikt Holub
32
Paul Gabriel Ardelean
33
Artii Aigro
34
Alexey Korolev
35
Damian Lasota
36
Roman Nogin
37
Johannes Schubert
38
Radek Rydl
39
Markkus Alter
40
Yuken Iwasa
41
Łukasz Bukowski
42
Sebastian Klinga
43
Radu Mihai Pacurar
44
Mario Anderegg
45
Paweł Wąsek
46
Kevin Maltsev
47
Frans Taehkaevuori
48
Timi Zajc
49
Juho Ojala
50
Markus Rupitsch
51
Patrick Kogler
52
Tomasz Pilch
53
Soo-Hyeon Yim
54
Aljaz Vodan
55
Julian Wienerroither
56
Federico Cecon
57
Nik Fabijan
58
Zeno di Lenardo
59
Moritz Echsler
60
Antti Aalto
61
Nicolae Sorin Mitrofan
62
Roberto Dellasega
63
Dominik Kastelik
64
Fabian Seidl
65
Nathan Mattoon
66
Aljaz Osterc
67
Sam Bolton
68
Janni Reisenauer
69
Clemens Leitner
70
Andrzej Zapotoczny
71
Filip Sakala
72
Jonathan Siegel
73
Nigel Lauchlan
74
Jan Michalek
75
Janne Korhonen
76
Frantisek Holik
77
Jan Kus
78
Andreas Schuler
79
Lars Antonissen
80
Riki Kurita
81
Stanisław Biela
82
David Krapez
83
Adrian Sell
84
Rogan Reid
85
Mika Schwann
86
Lucas Schaffer
87
Thomas Diethart
88
Julian Hahn
89
Dominik Maylaender
90
Thomas Lackner
91
Lukas Wagner
92
Nicholas Mattoon
93
Anze Lavtizar
94
Sebastian Bradatsch
95
Andraz Modic
96
Ziga Jelar
97
Krzysztof Leja
98
Stefan Huber
99
Ernest Prislic
100
Simon Greiderer
Lista startowa - kobiety
zawodnik
kraj
1
Claudia Purker
2
Pauline Hessler
3
Tara Geraghty-Moats
4
Gianina Ernst
5
Manuela Malsiner
6
Svenja Wuerth
7
Astrid Moberg
8
Eva Logar
9
Ramona Straub
10
Maria Daria Chindris
11
Timna Moser
12
Veronica Gianmoena
13
Eleora Hamming
14
Lara Malsiner
15
Nicole Maurer
16
Abigail Strate
17
Roberta D Agostina
18
Henriette Kraus
19
Natasha Bodnarchuk
20
Kaja Urbanija Coz
21
Julia Huber
22
Anna Twardosz
23
Valentina Sderzhikova
24
Katra Komar
25
Sarlote Skele
26
Nita Englund
27
Guy-Lim Park
28
Agnes Reisch
29
Luisa Goerlich
30
Nika Kriznar
31
Spela Rogelj
32
Andreea Diana Trambitas
33
Magdalena Pałasz
34
Ursa Bogataj
35
Kinga Rajda