We wspomnianej grupie rządzili jednak młodsi - triumfował Patryk Hutyra (37 i 40 m), który wyprzedził Wiktora Fickowskiego i Norberta Harsche; Pavica był czwarty. W pozostałych kategoriach męskich triumfowali Petr Vaverka (junior D), Maciej Staszewski (junior E), Mateusz Maciusiak (syn Macieja Maciusiaka - roczniki 2007-2008) i Marcin Waszek (rocznik 2009 i młodsi).
Z kolei wśród dziewcząt na najwyższym stopniu podium stawały Karolina Kiraga (rocznik 2006 i młodsze; wyprzedziła Sarę Tajner, córkę Tomisława Tajnera), Paulina Cieślar (dziewczęta open II) i Joanna Kil (dziewczęta open I).
Wyniki końcowe - junior D (chłopcy 2003, 2004)
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Petr Vaverka
40.5
39.5
246.8
2
Robert Ryś
39.0
38.0
237.5
3
Michał Martynek
37.5
36.5
224.7
4
Mateusz Chraścina
37.5
36.0
224.4
5
Jan Bukowski
35.5
37.0
218.3
6
Stanisław Marusarz
36.0
34.5
209.1
7
Maciej Dawidek
33.0
35.0
201.6
8
Wojciech Troszok
31.5
35.0
194.7
9
Jakub Haza
32.0
34.5
184.2
10
Jan Liszka
32.0
32.0
181.2
11
Marcin Wróbel
31.5
32.0
176.9
12
Konrad Czul
31.5
31.5
175.1
13
Piotr Cieślar
30.0
31.0
168.4
14
Kamil Słodyczka
30.5
30.0
163.6
15
Dawid Żlik
29.5
30.0
162.0
16
Miłosz Krzempek
35.5
31.0
160.7
17
Kacper Bysko
31.0
29.5
160.6
18
Jiri Pokorny
27.5
31.0
158.9
19
Bartłomiej Bobak
30.5
29.0
157.5
20
Szymon Niemczyk
28.5
29.5
154.6
21
Tadeusz Demulder
28.5
27.0
142.1
22
Mateusz Wantulok
24.5
26.5
120.4
23
Jakub Wisełka
26.0
23.0
115.2
24
Grzegorz Mitręga
24.5
23.0
108.8
25
Michal Machac
23.5
22.5
101.9
26
Rostislav Tyrlik
12.0
12.0
13.2
Wyniki końcowe - junior E (chłopcy 2005, 2006)
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Maciej Staszewski
20.0
20.0
239.8
2
Antoni Orawski
19.5
20.0
239.7
3
Daniel Skarka
19.0
19.0
230.4
4
Kamil Waszek
20.0
19.0
229.6
5
Wiktor Szozda
18.5
19.5
229.4
6
Tymoteusz Amilkiewicz
19.0
19.5
229.0
7
Dawid Kolonko
18.5
19.0
225.8
8
Rafał Rafacz
19.0
18.5
223.8
9
Filip Gluza
19.0
18.5
221.3
10
Wiktor Fender
18.5
18.0
217.6
11
Jiri Dohnal
18.5
17.5
217.5
12
Jan Mroczkowski
18.5
19.0
216.8
13
Kaspar Borivoj
19.0
17.5
215.6
14
Matous Petru
18.5
18.0
215.1
15
Ondrej Vaigl
18.5
18.0
213.1
16
Szymon Dubiel
17.5
18.0
208.9
17
Mateusz Michniak
19.0
19.0
204.9
18
Daniel Svoboda
17.5
17.5
201.8
19
Filip Leśniak
17.0
17.5
200.2
20
Jakub Wójcik
17.0
18.0
199.3
21
Wojciech Cieślar
16.5
17.5
196.6
22
Mateusz Król
16.0
17.0
188.9
23
Filip Dąbkowski
16.5
16.5
183.4
24
Jakub Cieślar
15.0
16.0
180.0
25
Zdenek Bahner
15.0
14.0
166.1
26
Kacper Bator
14.0
13.5
155.8
27
Jakub Rapacz
16.5
11.5
153.4
28
Ondrej Trcka
11.0
15.5
147.1
29
Jakub Trebunia Tutka
9.5
9.5
102.6
Wyniki końcowe (chłopcy 2007, 2008)
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Mateusz Maciusiak
12.5
12.5
266.9
2
Tymoteusz Cienciała
12.0
11.0
261.7
3
Szymon Bobak
12.0
11.5
259.0
4
Filip Staszewski
11.5
12.0
252.5
5
Adam Bachleda
11.5
10.0
252.3
6
Kacper Tomasiak
11.5
11.5
247.7
7
Jakub Żyła
10.5
10.0
242.7
8
Grzegorz Rafacz
11.0
10.0
242.0
Michał Obtułowicz
11.0
10.0
242.0
10
Lukas Matusinsky
10.5
9.5
241.4
11
Kacper Stoch
11.0
9.0
231.9
12
Tom Hanak
10.0
10.0
225.9
13
Amadeusz Zapotoczny
9.0
10.0
222.3
14
Szymon Byrski
10.5
9.5
215.9
15
Bartłomiej Grzebień
8.0
9.5
212.9
16
Jakub Jaluvka
8.0
9.0
211.6
17
Wiktor Brudny
8.5
9.0
211.4
18
Mikołaj Wantulok
9.0
8.5
210.9
19
Jan Fiurasek
8.5
8.5
209.1
20
Michał Zarycki
9.0
8.0
206.1
21
David Navratil
8.5
8.0
204.8
22
Klemens Bafia
8.0
7.5
200.7
23
Szymon Urbański
9.0
8.5
192.4
24
Jan Milerski
7.0
7.5
192.1
25
Adam Geryk
8.0
8.0
182.5
26
Klemens Bartol
6.0
7.0
178.7
27
Mikołaj Gaczkowski
7.5
5.0
176.9
28
Tobias Byrtus
7.0
7.0
164.8
29
Damian Popiela
3.0
4.5
128.9
Wyniki końcowe (chłopcy 2009 i młodsi)
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Marcin Waszek
8.0
6.5
194.1
2
Jan Pilch
7.0
6.0
183.7
3
Martin Opalka
6.0
5.5
170.8
4
Nikodem Janda
4.0
6.5
163.7
5
Michał Cieślar
4.5
4.0
153.5
6
Bartosz Stanisławski
3.5
4.5
146.2
7
Jakub Kryske
3.0
3.0
135.0
8
Oliver Janda
3.0
3.5
125.8
9
Kacper Błaszczak
1.0
1.0
112.1
Wyniki końcowe - chłopcy open
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Patryk Hutyra
37.0
40.0
232.5
2
Wiktor Fickowski
36.0
36.0
216.0
3
Norbert Harsche
35.5
35.0
209.1
4
Jan Pavica
33.0
32.0
192.8
5
Karol Niemczyk
32.5
32.0
187.5
6
Jakub Harat
31.5
30.5
177.0
7
Paweł Stwora
31.0
31.0
170.5
8
Jakub Radziszewski
30.0
30.5
158.1
9
Dariusz Sokół
26.0
29.5
141.1
10
Adrian Wawrzacz
26.5
27.0
132.4
11
Dawid Jurga
27.0
28.0
131.3
12
Bartłomiej Marczak
26.5
27.0
127.4
13
Zbigniew Cieślar
24.0
26.0
118.8
14
Kacper Borek
24.5
25.5
114.3
15
Ondrej Zacek
24.0
25.0
111.7
16
Adam Kujawa
22.5
24.0
100.2
17
Jakub Mirowski
20.0
25.5
93.6
18
Marcin Kaleta
22.0
21.5
88.9
19
Adrian Bańczak
18.0
20.0
69.6
20
Gabriel Grzejszczak
12.0
16.5
29.4
Wyniki końcowe - dziewczęta 2006 i młodsze
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Karolina Kiraga
11.0
11.0
243.6
2
Sara Tajner
10.5
11.0
242.8
3
Zuzanna Rapacz
10.0
9.0
226.3
4
Helena Szurmanova
7.5
7.0
191.6
5
Paulina Czepczor
6.0
7.5
186.5
6
Tereza Pavliskova
6.0
6.5
175.4
7
Sara Merendowa
4.0
4.0
129.2
8
Nikola Kiersnowska
1.0
1.0
112.6
Wyniki końcowe - dziewczęta open II
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Paulina Cieślar
19.0
19.0
227.9
2
Nikola Pietraszko
18.5
17.5
205.5
3
Anna Milerska
17.5
16.5
205.1
4
Andżelika Wisełka
18.0
18.0
203.0
5
Terezie Kantorova
16.5
16.5
187.4
6
Karolina Kiersznowska
16.0
15.5
175.1
Wyniki końcowe - dziewczęta open I
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Joanna Kil
39.5
36.5
228.4
2
Kamila Karpiel
35.0
36.0
204.9
3
Klara Urlichowa
33.5
35.0
201.9
4
Sabina Król
30.0
32.0
168.0
5
Olga Gębik
32.0
32.5
155.0
6
Natalia Kobiela
26.5
29.0
141.6
7
Katarzyna Harsche
19.0
23.0
87.0