Druga seria to triumf Markusa Eisenbichlera, który poleciał na 110,5 metra. Drugie miejsce zajął Ernest Prislic (107,5 m), a trzeci był Joacim Oedegaard Bjoereng (107 m).
Niestety w obu próbach Polacy byli tylko tłem dla przeciwników. Najlepszy z naszych w 1. serii Leja zajął 36-te miejsce (108 m). W drugiej próbie Krzysztof Leja uzyskał 98,5 metra, co dało mu 25. pozycję. Trzeba zauważyć jednak, że spora część skoczków odpuściła tę próbę.
O 18:00 ma rozpocząć się konkurs.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Tom Hilde
110.5
97.0
2
Markus Eisenbichler
110.0
93.7
3
Tilen Bartol
108.5
92.4
4
Anze Semenic
107.5
91.1
5
Halvor Egner Granerud
108.5
90.6
6
Tomas Vancura
108.0
90.2
7
Vojtech Stursa
108.0
89.6
8
Viktor Polasek
114.0
88.9
9
Tobias Birchler
109.5
87.3
10
Clemens Aigner
105.5
86.3
11
Andraz Pograjc
103.0
85.6
12
Ernest Prislic
105.0
85.2
13
Daniel Huber
105.5
84.8
14
David Siegel
105.0
84.7
15
Paul Winter
104.5
83.8
16
Joacim Oedegaard Bjoereng
102.5
82.3
17
Rok Justin
103.0
81.6
18
Elias Tollinger
101.5
80.7
Robert Johansson
102.5
80.7
20
Thomas Hofer
101.0
80.0
21
Markus Schiffner
102.0
79.6
Naoki Nakamura
112.0
79.6
23
Roman Sergeevich Trofimov
104.0
78.1
24
Marinus Kraus
99.5
77.6
25
Marius Lindvik
99.0
77.5
26
Pius Paschke
100.0
75.6
Bor Pavlovcic
99.5
75.6
28
Cestmir Kozisek
98.0
75.3
29
Andreas Schuler
98.5
75.1
30
Espen Roee
100.0
74.0
31
Mikhail Maksimochkin
107.5
72.0
32
Maximilian Steiner
108.0
71.9
33
Martin Hamann
96.0
70.8
34
Janni Reisenauer
107.0
70.7
35
Yuken Iwasa
111.0
69.8
36
Krzysztof Leja
108.0
69.7
37
Krzysztof Miętus
96.5
68.9
38
Paul Brasme
105.0
67.4
39
Noelig Revilliod Blanchard
106.0
67.3
40
Artur Kukuła
106.0
67.1
41
Adam Ruda
106.0
64.9
42
Hyun-Ki Kim
104.5
63.1
43
Vitaliy Kalinichenko
102.0
62.6
44
Dominik Kastelik
103.0
61.5
45
Christian Friberg
103.0
60.4
46
Masamitsu Ito
91.0
60.3
47
Pascal Kaelin
89.5
58.8
48
Antti Aalto
100.5
57.6
49
Lars Antonissen
102.0
57.4
50
Frans Taehkaevuori
99.5
57.3
51
Dawid Jarząbek
99.0
56.3
52
Chil-Ku Kang
99.5
55.9
53
Stepan Pasichnyk
99.5
54.8
54
Juho Ojala
100.0
54.6
55
Mathis Contamine
97.5
51.6
56
Andrzej Zapotoczny
96.5
48.7
57
Aleksandr Bazhenov
95.0
47.5
58
Yevgen Marusyak
94.0
45.9
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Markus Eisenbichler
110.5
77.0
2
Ernest Prislic
107.5
67.0
3
Joacim Oedegaard Bjoereng
107.0
66.9
4
Janni Reisenauer
106.5
65.2
5
Paul Winter
106.5
64.5
6
Tilen Bartol
103.5
63.8
7
Markus Schiffner
103.5
63.2
8
Thomas Hofer
101.5
62.3
9
Rok Justin
105.0
62.1
10
Yuken Iwasa
105.0
60.9
11
Clemens Aigner
101.0
60.2
Bor Pavlovcic
102.0
60.2
13
Roman Sergeevich Trofimov
104.5
59.3
14
Anze Semenic
103.0
59.2
15
Cestmir Kozisek
102.0
58.8
16
Marinus Kraus
103.0
57.4
17
Andreas Schuler
102.5
57.3
18
David Siegel
99.5
57.1
Daniel Huber
103.0
57.1
20
Mikhail Maksimochkin
101.5
56.9
21
Martin Hamann
102.0
56.7
22
Andraz Pograjc
101.0
56.4
23
Maximilian Steiner
101.5
55.5
24
Pius Paschke
99.5
54.4
25
Paul Brasme
100.5
53.1
26
Krzysztof Leja
98.5
51.2
27
Noelig Revilliod Blanchard
98.5
50.5
28
Elias Tollinger
96.5
50.0
29
Espen Roee
95.5
49.3
30
Frans Taehkaevuori
97.5
49.0
31
Krzysztof Miętus
98.0
48.7
Hyun-Ki Kim
98.5
48.7
33
Dominik Kastelik
96.5
46.7
34
Juho Ojala
95.5
44.0
35
Pascal Kaelin
95.0
43.9
36
Antti Aalto
95.0
42.8
Aleksandr Bazhenov
94.5
42.8
38
Andrzej Zapotoczny
94.0
42.0
39
Dawid Jarząbek
93.5
41.6
40
Vitaliy Kalinichenko
93.5
40.8
Mathis Contamine
93.0
40.8
42
Artur Kukuła
93.0
38.3
43
Chil-Ku Kang
91.5
37.6
44
Adam Ruda
91.5
36.5
45
Stepan Pasichnyk
91.0
35.4
46
Yevgen Marusyak
91.0
34.5
47
Lars Antonissen
89.5
33.2
48
Christian Friberg
88.0
30.0
49
Tom Hilde
DNS
DNS
50
Halvor Egner Granerud
DNS
DNS
51
Tomas Vancura
DNS
DNS
52
Vojtech Stursa
DNS
DNS
53
Robert Johansson
DNS
DNS
54
Marius Lindvik
DNS
DNS
55
Masamitsu Ito
DNS
DNS
56
Tobias Birchler
DNS
DNS
57
Viktor Polasek
DNS
DNS
58
Naoki Nakamura
DNS
DNS