Polacy nie zachwycili. Najwyżej z naszych reprezentantów uplasował się Krzysztof Miętus (120 m i dziewiętnasta lokata). Poza trzydziestką znaleźli się pozostali nasi zawodnicy - Jan Ziobro, Adam Ruda, Łukasz Podżorski, Aleksander Zniszczoł i Tomasz Byrt. Pozostali Polacy zgłoszeni do zawodów odpuścili udział w tej serii treningowej.
Wyniki treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Philipp Aschenwald
127.0
81.1
2
Florian Altenburger
125.5
80.0
3
Lukas Hlava
120.5
78.7
4
Clemens Aigner
122.0
78.2
5
Sebastian Colloredo
115.0
77.7
6
Gregor Deschwanden
121.0
76.8
7
Ernest Prislic
121.5
76.6
8
Thomas Diethart
121.0
75.6
9
Anze Semenic
116.0
73.9
10
Tilen Bartol
120.0
73.7
11
Matjaz Pungertar
122.5
72.3
12
Michael Neumayer
112.5
72.2
13
Vojtech Stursa
112.5
72.1
14
Ulrich Wohlgenannt
121.5
71.9
15
Marinus Kraus
121.5
70.7
16
Viktor Polasek
120.0
70.5
17
Mikhail Maksimochkin
116.5
69.7
18
Markus Schiffner
119.0
69.6
19
Krzysztof Miętus
120.0
68.2
20
William Rhoads
121.0
67.1
21
Pius Paschke
119.0
66.9
Sabirzhan Muminov
121.5
66.9
23
Rok Justin
117.0
66.6
24
Elias Tollinger
119.5
66.5
25
Andraz Modic
122.0
65.7
26
Andreas Schuler
117.0
64.6
Martin Hamann
112.5
64.6
28
Sorin Iulian Pitea
123.0
64.5
Joakim Aune
118.5
64.5
30
Killian Peier
117.0
64.4
31
Lars Brodshaug Berger
110.5
64.3
32
Jan Ziobro
116.0
63.7
33
Tim Fuchs
109.5
63.3
34
Seou Choi
121.5
61.8
Are Sumstad
122.5
61.8
36
Eduard Torok
113.5
61.0
37
Adam Ruda
126.0
59.7
38
Łukasz Podżorski
121.5
59.5
39
Robin Pedersen
112.0
58.7
40
Ziga Jelar
115.0
57.3
41
Anton Kalinitschenko
112.5
56.9
42
Danny Queck
113.0
56.8
43
Jesper Oedegaard
110.5
56.4
44
Aleksander Zniszczoł
111.5
55.9
45
Chil-Ku Kang
113.5
54.9
46
Daniele Varesco
114.0
53.7
47
Andrea Morassi
107.5
49.6
48
Tomasz Byrt
119.5
46.8
49
Vitaliy Kalinichenko
103.0
46.6
50
Lars Antonissen
117.0
44.6
51
Kenneth Henningsmo Fredheim
106.5
39.4
52
Konstantin Sokolenko
109.0
36.2
53
Yevgen Marusyak
97.0
34.6
54
Joshua Maurer
103.5
28.2
55
Bartłomiej Kłusek
DNS
DNS
56
Jakub Wolny
DNS
DNS
57
Przemysław Kantyka
DNS
DNS
58
Krzysztof Biegun
DNS
DNS
59
Michael Glasder
DNS
DNS
60
Klemens Murańka
DNS
DNS
61
Roman Sergeevich Trofimov
DNS
DNS
62
Andrzej Zapotoczny
DNS
DNS