Kolejne miejsca zajęli Andreas Kofler (136 m), Jaka Hvala (135,5 m) i Joacim Oedegaard Bjoereng (131,5 m).
Bardzo dobrze spisał się Jan Ziobro - Polak skoczył na odległość 131,5 metra, co dało mu ósmą lokatę. Punkty do klasyfikacji generalnej wywalczyli także Krzysztof Biegun (dziewiętnasty - 130 m), Aleksander Zniszczoł (dwudziesty czwarty - 123,5 m), Przemysław Kantyka (dwudziesty piąty - 122,5 m) i Krzysztof Miętus (trzydziesty - 122 m).
Podczas konkursu panowały trudne warunki, a wiatr o prędkości 0,2-1,9 m/s miał duży wpływ na rezultaty. Świadczy o tym fakt, iż dopiero 47. lokatę zajął triumfator pierwszego konkursu Florian Altenburger.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Thomas Hofer
142.0
117.6
2
David Siegel
133.5
110.4
3
Pius Paschke
134.5
107.4
4
Andreas Kofler
136.0
106.8
5
Jaka Hvala
135.5
106.0
6
Joacim Oedegaard Bjoereng
131.5
104.1
7
Rune Velta
134.0
102.9
8
Jan Ziobro
131.5
102.5
Cestmir Kozisek
133.5
102.5
10
Espen Roee
129.5
101.5
11
Michael Neumayer
131.5
99.4
12
Martin Hamann
132.0
99.3
13
Markus Schiffner
128.5
98.7
14
Ziga Jelar
132.0
98.5
15
Karl Geiger
126.0
96.2
16
Eetu Nousiainen
131.0
95.2
17
Tomaz Naglic
126.5
95.0
18
Bor Pavlovcic
127.5
92.1
19
Krzysztof Biegun
130.0
91.3
20
Vojtech Stursa
128.0
89.1
21
Elias Tollinger
123.5
88.6
22
Tom Hilde
119.5
86.7
23
Halvor Egner Granerud
121.0
86.1
24
Aleksander Zniszczoł
123.5
85.6
25
Przemysław Kantyka
122.5
84.9
26
Niko Kytoesaho
123.0
82.7
27
Viktor Polasek
125.0
82.5
28
Andreas Schuler
120.5
80.8
29
Clemens Aigner
118.0
79.3
30
Krzysztof Miętus
122.0
79.0
31
Robert Johansson
120.0
74.6
32
Tilen Bartol
118.0
74.0
33
Alexey Romashov
117.5
73.8
34
Andreas Alamommo
115.5
71.8
35
Roman Sergeevich Trofimov
114.5
70.8
36
Hyun-Ki Kim
115.5
65.7
37
Łukasz Podżorski
115.0
63.8
38
Davide Bresadola
114.0
62.4
39
William Rhoads
114.0
60.9
40
Daniele Varesco
112.5
60.7
41
Tim Fuchs
108.5
57.5
42
Aleksandr Bazhenov
113.0
54.7
43
Roberto Dellasega
108.0
50.6
44
Joshua Maurer
107.0
44.5
45
Dusty Korek
101.0
42.7
46
Chil-Ku Kang
103.5
40.3
47
Florian Altenburger
97.0
39.4
48
Seou Choi
97.5
29.4
49
Jernej Damjan
96.5
28.6
50
Nicholas Alexander
DNS
DNS
klasyfikacja Pucharu Kontynentalnego »
wirtualna klasyfikacja Kontynentalnej Listy Rankingowej (CRL) »