Punkty do klasyfikacji generalnej FIS Cup wywalczyło sześciu reprezentantów Polski. Najlepiej z nich poradzili sobie Jakub Kot (129,5 i 129 m) i Grzegorz Miętus (1315 i 126 m), którzy zajęli - odpowiednio - czwarte i piąte miejsce. Miętus po pierwszej serii był nawet drugi, jednak w finale lądował dużo bliżej i spadł w tabeli wyników. W trzydziestce uplasowali się także Krzysztof Leja, Artur Kukuła, Adam Ruda i Andrzej Gąsienica, natomiast niewiele zabrakło, by awansowali także Tomasz Pilch i Andrzej Zapotoczny (31. i 32. miejsce).
Pewien wpływ na osiągane przez skoczków odległości, zwłaszcza w pierwszej serii, miał wiatr - przednie podmuchy osiągały prędkość do 2,5 m/s. W finale warunki wyraźnie się uspokoiły.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Daniel Huber
136.0
134.0
270.0
2
Ulrich Wohlgenannt
131.0
130.5
269.7
3
Jure Sinkovec
129.5
131.5
267.8
4
Jakub Kot
129.5
129.0
264.3
5
Grzegorz Miętus
131.5
126.0
261.5
6
Rok Justin
127.0
130.0
260.6
7
Stefan Huber
122.0
132.5
255.6
8
Sebastian Bradatsch
126.5
127.5
254.7
9
Julian Hahn
129.5
124.0
252.8
10
Thomas Diethart
127.0
126.0
251.4
11
Krzysztof Leja
124.5
126.5
249.3
12
Matic Kramarsic
127.0
123.5
248.4
13
Artur Kukuła
124.0
126.5
247.9
14
Matjaz Pungertar
127.5
124.0
247.7
15
Egor Usachev
126.5
124.5
247.3
16
Miran Zupancic
123.5
127.0
246.9
17
Michael Dreher
123.5
125.5
243.7
18
Miha Kveder
128.0
118.5
237.7
19
Alexander Hayboeck
126.5
120.5
237.6
20
Adam Ruda
127.0
116.5
233.8
21
Aljaz Vodan
128.0
116.0
233.2
22
Ernest Prislic
120.5
122.0
230.5
23
Lukas Wagner
121.0
121.5
230.0
24
Sorin Iulian Pitea
123.5
117.5
228.8
25
Thomas Lackner
119.5
121.0
226.9
26
Andrey Pachin
123.5
116.0
224.6
27
Andrea Morassi
121.5
116.0
220.0
28
Niklas Wangler
121.0
113.0
212.7
29
Mitja Meznar
119.5
111.0
204.9
30
Andrzej Gąsienica
118.5
106.5
195.5
31
Tomasz Pilch
119.5
108.6
32
Andrzej Zapotoczny
117.5
107.5
Tim Heinrich
117.5
107.5
34
Andrii Klymchuk
116.0
103.8
35
Moritz Echsler
115.5
102.9
Dominik Maylaender
115.5
102.9
37
Viktor Pasichnyk
115.0
102.0
Yevgen Marusyak
115.0
102.0
Vitaliy Kalinichenko
115.0
102.0
Brian Wallace
115.0
102.0
41
Petrick Hammann
114.0
100.2
Tomasz Byrt
114.0
100.2
43
AJ Brown
113.5
99.3
Frantisek Holik
113.5
99.3
45
Lucas Schaffer
113.5
98.8
46
Milos Kadlec
113.0
98.4
47
Dawid Jarząbek
112.5
97.5
48
Dusan Dolezal
112.0
96.6
49
Nicholas Mattoon
111.5
95.2
50
Sergey Tkachenko
111.0
91.8
51
Nicolae Sorin Mitrofan
111.5
91.7
52
Trevor Edlund
109.5
90.6
53
Christian Friberg
108.5
88.8
54
Stepan Pasichnyk
109.5
88.6
55
Jan Michalek
108.0
87.9
56
Filip Sakala
107.5
86.5
57
Sabirzhan Muminov
106.5
84.7
Konrad Janota
106.5
84.7
59
Kevin Maltsev
105.0
82.5
60
Dawid Krupa
104.5
81.6
Paweł Gut
104.5
81.6
62
Filip Cerny
105.0
80.0
63
Andrei Feldoreanu
104.0
78.7
64
Konstantin Sokolenko
103.0
78.4
65
Andriy Vaskul
103.0
77.4
66
Nathan Mattoon
102.0
75.6
67
Damian Lasota
101.0
74.3
68
Artii Aigro
101.0
73.8
69
Nigel Lauchlan
101.5
73.2
70
Jakub Dohnal
100.5
69.9
71
Kenno Ruukel
97.0
66.6
72
Bartosz Czyż
95.0
63.0
73
Tucker Hoefler
93.0
58.4
74
Marcel Vyvial
91.5
56.2
75
Igor Yakibyuk
91.5
55.7
76
Roman Nogin
89.5
50.1
77
Jakub Jurosz
86.5
45.7
78
Nikita Devyatkin
88.0
44.9
79
Mykola Kushnirchuk
86.5
43.7
80
Beckett Ledger
84.0
38.2
81
Andryi Kalinchuk
82.0
37.1
82
Taavi Pappel
78.5
28.3
83
Ales Hlebanja
DSQ
DSQ
84
Zeno di Lenardo
DSQ
DSQ
klasyfikacja FIS Cup »