Bardzo dobrze spisali się również inni reprezentanci Polski - Bartłomiej Kłusek był siódmy, Stefan Hula - dziesiąty, a Andrzej Stękała - szesnasty. Gorzej spisał się jedynie Krzysztof Biegun (121 m i 43. miejsce).
Seria próbna odbywała się przy praktycznie zerowym wietrze, a wszyscy zawodnicy startowali z 23. belki.
Wyniki serii próbnej
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Daniel-Andre Tande
137.5
82.4
2
Dawid Kubacki
136.5
80.5
3
Domen Prevc
136.0
79.8
4
Jakub Janda
133.0
74.5
5
Maciej Kot
132.0
72.6
6
Andraz Pograjc
130.0
71.1
7
Bartłomiej Kłusek
131.0
69.8
8
Michael Neumayer
130.0
69.1
9
Jurij Tepes
129.5
68.9
10
Stefan Hula
128.5
67.2
Miran Zupancic
129.0
67.2
12
Andreas Stjernen
129.0
66.9
13
Vincent Descombes Sevoie
128.5
66.0
14
Andreas Wank
128.0
65.5
15
Alex Insam
127.5
64.2
16
Andrzej Stękała
127.5
64.1
17
Philipp Aschenwald
127.0
63.2
18
Tilen Bartol
126.5
63.1
19
Fredrik Bjerkeengen
126.5
62.5
20
Ronan Lamy Chappuis
126.5
62.4
21
Florian Altenburger
125.5
62.1
Paul Winter
125.5
62.1
23
Roberto Dellasega
125.0
61.7
24
Dominik Maylaender
125.0
60.8
25
Killian Peier
125.0
60.4
26
Markus Schiffner
125.0
59.4
27
Jonathan Siegel
122.5
58.2
28
Janni Reisenauer
124.0
57.8
Pius Paschke
123.0
57.8
30
Martin Hamann
123.0
57.4
David Siegel
123.5
57.4
32
Karl Geiger
123.0
57.2
33
Cestmir Kozisek
123.0
57.1
34
Frans Taehkaevuori
122.5
56.2
35
Kevin Bickner
122.5
55.9
36
Rok Justin
121.5
55.7
37
Elias Tollinger
122.0
55.5
38
Stefan Huber
121.5
55.3
39
Mackenzie Boyd-Clowes
122.5
54.1
40
Danny Queck
120.5
53.7
41
Pascal Kaelin
120.5
53.3
42
Gasper Bartol
120.0
52.8
43
Krzysztof Biegun
121.0
52.4
44
Andreas Schuler
120.5
51.3
45
Clemens Aigner
120.0
50.9
Aleksandr Bazhenov
119.0
50.9
47
Tim Fuchs
120.0
50.4
48
Michael Glasder
118.5
48.2
49
Ossi-Pekka Valta
117.5
47.4
50
Tomas Vancura
116.5
44.5
51
Tim Heinrich
115.5
42.8
52
Sebastian Bradatsch
115.0
42.3
53
Halvor Egner Granerud
114.0
41.1
54
Martti Nomme
114.0
38.8
55
Alexey Romashov
112.5
38.5
56
Samet Karta
110.5
35.2
57
Lars Antonissen
109.5
34.7
58
Stepan Pasichnyk
110.5
34.6
59
Brian Wallace
108.5
32.9
60
Kristjan Ilves
110.0
32.8
61
Vitaliy Kalinichenko
108.5
32.3
62
Sabirzhan Muminov
108.5
29.9
63
Sergey Tkachenko
101.0
16.6
64
Roman Nogin
82.5
0.0
65
Roman Sergeevich Trofimov
DNS
DNS
66
Andrii Klymchuk
DNS
DNS