Panie pojawią się na skoczni w sobotę rano - o 8:30 rozpoczną trening, natomiast o 10:15 staną na starcie pierwszego konkursu indywidualnego.
Gdy kobiety opuszczą Midtstubakken, skocznię przejmą panowie - na 13:30 zaplanowano oficjalny trening, natomiast o 15:45 powinien rozpocząć się konkurs indywidualny.
Na starcie treningów i pierwszej serii konkursowej stanie 58 zawodników z czternastu krajów. Wśród nich zabrakło kilku czołowych skoczków klasyfikacji generalnej - Anze Laniska, Klemensa Murańki czy Przemysława Kantyki. Mimo to obsada będzie dość mocna - w konkursie zobaczymy m.in. Dawida Kubackiego, Roka Justina, Daniela Andre Tande, Floriana Alteburgera czy Stefana Hulę.
Oprócz wymienionych Kubackiego i Huli trener Maciej Maciusiak zabrał do Norwegii jeszcze czterech skoczków - Bartłomieja Kłuska, Aleksandra Zniszczoła, Krzysztofa Bieguna i Macieja Kota. Z uwagą będziemy patrzeć zwłaszcza na występy tego ostatniego, bowiem podczas ostatniego weekendu dwa razy stanął na drugim stopniu podium.
Lista startowa
zawodnik
kraj
1
Hanna Midtsundstad
2
Jenny Rautionaho
3
Arantxa Lancho
4
Kaede Narita
5
Susanna Forsstroem
6
Silje Opseth
7
Natsuka Sawaya
8
Anna Odine Stroem
9
Haruka Iwasa
10
Anniken Mork
11
Anna Zhukova
12
Veronica Gianmoena
13
Natalie Eilers
14
Bianca Elena Stefanuta
15
Nicole Maurer
16
Tonje Bakke
17
Line Jahr
18
Khrystyna Droniak
19
Minami Watanabe
20
Shihori Oi
21
Maren Lundby
22
Eleora Hamming
23
Jun Maruyama
24
Zdena Pesatova
25
Agnes Reisch
26
Henriette Kraus
27
Elena Runggaldier
28
Julia Huber
29
Sophia Goerlich
30
Sabrina Windmueller
31
Daniela Vasilica Haralambie
32
Luisa Goerlich
Lista startowa
zawodnik
kraj
1
Tom Hilde
2
Marius Lindvik
3
Espen Roee
4
Richard Haukedal
5
Sigurd Nymoen Soeberg
6
Killian Peier
7
Sorin Iulian Pitea
8
Nicolae Sorin Mitrofan
9
Artii Aigro
10
Aleksandr Bazhenov
11
Noelic Revilliod Blanchard
12
Ryoyu Kobayashi
13
Tobias Birchler
14
Andraz Modic
15
Eduard Torok
16
Andrea Morassi
17
Masamitsu Ito
18
Paul Winter
19
Jonas Gropen Sogard
20
Lars Brodshaug Berger
21
Michael Dreher
22
Roberto Dellasega
23
Joshua Maurer
24
Pius Paschke
25
Andreas Schuler
26
Martti Nomme
27
Bartłomiej Kłusek
28
Fredrik Bjerkeengen
29
Aleksander Zniszczoł
30
Alexey Romashov
31
Krzysztof Biegun
32
Roman Sergeevich Trofimov
33
Andreas Wank
34
Halvor Egner Granerud
35
Yukiya Sato
36
Andreas Stjernen
37
Jakub Janda
38
Domen Prevc
39
Elias Tollinger
40
Michael Neumayer
41
Janni Reisenauer
42
Stefan Huber
43
Daniel Wenig
44
Cestmir Kozisek
45
Danny Queck
46
Markus Schiffner
47
Joacim Oedegaard Bjoereng
48
Philipp Aschenwald
49
Tomas Vancura
50
Clemens Aigner
51
Miran Zupancic
52
Maciej Kot
53
Andraz Pograjc
54
Stefan Hula
55
Florian Altenburger
56
Daniel-Andre Tande
57
Rok Justin
58
Dawid Kubacki
Puchar Kontynentalny Oslo
18 września 2015 (piątek)
20:00
odprawa techniczna
19 września 2015 (sobota)
8:30
oficjalny trening K
9:15
seria próbna K
10:15
konkurs indywidualny K
13:30
oficjalny trening M
14:30
seria próbna M
15:45
konkurs indywidualny M
20 września 2015 (niedziela)
8:30
seria próbna K
9:15
konkurs indywidualny K
11:15
seria próbna M
12:15
konkurs indywidualny M