Najlepszy z Polaków był Jakub Kot, który z odległością 86,5 metra zajął 4-te miejsce. Grzegorz Miętus był 19-ty (79 m), Zapotoczny 22-gi, a Gąsienica 23-ci. Staszek Biela jest na CoC w Planicy i dołączy do naszych później.
W drugiej odsłonie najdalej skakali Polacy. Trening wygrał Jakub Kot z wynikiem 98 metrów, przed Andrzejem Zapotocznym (96,5 m) i Vladimirem Zografskim (96,5 m). Tuż za nimi znalazł się Kobayashi (94,5 m). Grzegorz Miętus zajął 10-tą pozycję, a Andrzej Gąsienica był 18-ty.
Wyniki 1 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Junshiro Kobayashi
86.5
52.7
2
Vladimir Zografski
86.0
52.1
3
Sabirzhan Muminov
88.5
51.9
4
Jakub Kot
86.5
48.8
5
Stian Andre Skinnes
87.5
48.2
6
Ossi-Pekka Valta
87.5
47.7
7
Ernest Prislic
81.0
45.8
8
Thomas Ortner
84.5
44.3
9
Cestmir Kozisek
83.5
44.1
10
Thomas Lackner
83.5
43.8
11
Bjoern Koch
83.0
42.4
12
Riku Taehkaevuori
80.5
42.0
13
Minato Mabuchi
80.0
41.9
14
Florian Menz
80.0
40.9
15
Lukas Mueller
80.5
39.4
16
Thomas Juffinger
82.0
39.3
Joakim Aune
80.5
39.3
18
Kanta Takanashi
83.0
39.2
19
Grzegorz Miętus
79.0
38.3
20
Frans Taehkaevuori
80.0
36.9
21
Shohtaroh Hosoda
76.0
36.2
22
Andrzej Zapotoczny
77.5
33.7
23
Andrzej Gąsienica
77.5
30.2
24
Jan Soucek
79.0
29.2
25
Matej Likar
78.0
27.3
26
Faik Yuksel
74.5
24.3
27
Alexander Henningsen
68.5
20.1
28
Andryi Kalinchuk
72.5
20.0
29
Aliaksei Muravitski
70.0
19.0
30
Michael Lunardi
67.0
14.7
31
Shyngys Kalykov
66.5
14.5
32
Vit Hacek
68.0
12.7
33
Vatalii Dodyuk
63.5
8.8
34
Chao Li
58.5
4.4
35
Raiko Heide
61.0
2.4
36
Igor Yakibyuk
58.5
0.0
Mustafa Oztasyonar
49.0
0.0
Mojmir Nosal
58.5
0.0
Bingrong Wang
54.0
0.0
Michal Pendziviater
41.0
0.0
41
Artur Sarkisiani
DNS
DNS
42
Jan Maylaender
DNS
DNS
43
Andrey Pachin
DNS
DNS
44
Vitaliy Kalinichenko
DNS
DNS
45
Andrii Klymchuk
DNS
DNS
46
Niclas Wangler
DNS
DNS
47
Roman Sergeevich Trofimov
DNS
DNS
48
Denis Veselov
DNS
DNS
49
Alexander Shuvalov
DNS
DNS
50
Alexander Sardyko
DNS
DNS
51
Stanisław Biela
DNS
DNS
52
Alexey Romashov
DNS
DNS
53
Mikhail Maksimochkin
DNS
DNS
54
Ilmir Hazetdinov
DNS
DNS
Wyniki 2 treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Jakub Kot
98.0
70.1
2
Andrzej Zapotoczny
96.5
68.3
3
Vladimir Zografski
96.5
67.7
4
Junshiro Kobayashi
94.5
63.8
5
Thomas Ortner
94.5
63.3
6
Kanta Takanashi
93.5
63.0
7
Ossi-Pekka Valta
90.0
61.5
8
Minato Mabuchi
91.0
59.7
9
Sabirzhan Muminov
90.0
59.1
10
Grzegorz Miętus
92.5
58.9
11
Cestmir Kozisek
91.5
58.8
12
Stian Andre Skinnes
91.5
58.2
13
Thomas Lackner
90.5
57.9
14
Frans Taehkaevuori
89.5
57.0
Ernest Prislic
90.5
57.0
16
Shohtaroh Hosoda
91.0
56.5
17
Lukas Mueller
88.5
54.3
18
Andrzej Gąsienica
90.0
54.0
19
Bjoern Koch
88.0
52.1
20
Joakim Aune
87.0
50.7
21
Thomas Juffinger
86.0
50.1
22
Florian Menz
88.0
49.7
23
Riku Taehkaevuori
86.0
49.1
24
Michael Lunardi
83.0
43.8
25
Aliaksei Muravitski
81.5
41.8
26
Faik Yuksel
82.0
39.9
27
Alexander Henningsen
81.5
38.6
28
Matej Likar
81.0
38.0
29
Jan Soucek
81.0
37.8
30
Shyngys Kalykov
79.0
33.6
31
Vit Hacek
74.5
28.6
32
Igor Yakibyuk
76.0
27.8
33
Andryi Kalinchuk
74.0
26.3
34
Chao Li
69.5
16.6
35
Vatalii Dodyuk
68.0
13.6
36
Mustafa Oztasyonar
66.5
10.0
37
Mojmir Nosal
64.5
5.9
38
Raiko Heide
64.0
5.6
39
Bingrong Wang
56.5
0.0
Michal Pendziviater
42.0
0.0