Jak podaje "Dziennik Polski" na skoczni w Szczyrku (Skalite K85) i w Wiśle (Łabajów K38) odbyły się zawody o Mistrzostwo Śląska w skokach narciarskich. Rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych. Wśród młodzików najlepszy okazał się Jakub Kot ze Startu Krokiew. Drugi był Paweł Słowiok, a trzeci Mateusz Cieślar (obaj reprezentują KS Wisła Ustroninka). W kategorii juniorów młodszych wygrał Robert Staszel z WKS Zakopane przed Sebastianem Toczkiem (Start Krokiew) i Piotrem Chowańcem (TS Wisła Zakopane). W klasyfikacji juniorów błyszczał zawodnik kadry C - Piotr Żyła, który przy dobrych startwach ma szansę na występ w Mistrzostwach Świata Juniorów. Drugie miejsce zajął Paweł Urbański (Start Krokiew), a trzecie Sławomir Hankus (LKS Klimczok Bysra). Najciekawsza rywalizacja przebiegała wśród seniorów. Wygrał Grzegorz Śliwka z Wisły Ustronianki. Skoczył 84,5 i 86,5 metra i okazał się lepszy od punktującego w ostatnim konkursie COC Rafała Śliża, który oddał skoki na odległość 83 metrów w pierwszej serii i 85,5 w drugiej. Na najniższym stopniu podium stanął kombinator Daniel Bachleda z Zakopanego, reprezentujący AZS AWF Katowice. Poza podium znaleźli się Maciej Maciusiak, Marcin Mąka, który ma wyraźne problemu z odnalezieniem formy po przejściu do kategorii seniorów i kolejny kombinator Michał Żołnierczyk.