Wśród Polaków najlepiej spisał się Jakub Kot - skok na odległość 127 metrów dał mu piątą lokatę. W czołowej dziesiątce znalazł się także Andrzej Gąsienica (126 m - dziewiąty), natomiast punkty do klasyfikacji generalnej FIS Cup wywalczyli jeszcze Tomasz Byrt, Dawid Jarząbek, Artur Kukuła, Grzegorz Miętus, Przemysław Kantyka i Łukasz Podżorski. Poza trzydziestką znalazł się wczorajszy zwycięzca, Andrzej Stękała, który po skoku na odległość 126,5 metra upadł.
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
punkty
1
Michael Dreher
131.5
135.7
2
Ziga Mandl
131.0
135.3
3
Ernest Prislic
130.5
133.4
4
Vojtech Stursa
131.0
133.3
5
Jakub Kot
127.0
128.1
6
Milos Kadlec
127.0
126.6
Alexey Romashov
127.0
126.6
8
David Zauner
134.5
126.1
9
Andrzej Gąsienica
126.0
124.8
10
Dejan Judez
129.0
124.2
11
Mitja Meznar
125.5
123.4
12
Alexander Shuvalov
125.5
122.4
13
Tomasz Byrt
123.5
120.3
Thomas Ortner
123.5
120.3
15
Florian Horst
123.0
117.9
16
Dawid Jarząbek
122.0
117.6
17
Artur Kukuła
122.0
117.1
18
Grzegorz Miętus
121.5
116.7
19
Matic Benedik
122.0
116.1
20
Jaka Tesovnik
120.5
113.9
21
Denis Veselov
120.5
113.4
Alexander Haupt
120.5
113.4
Przemysław Kantyka
120.5
113.4
24
Łukasz Podżorski
120.0
112.0
25
Jan Maylaender
119.5
111.6
26
Frantisek Holik
120.0
111.5
27
Oldrik van der Aalst
119.5
111.1
Viktor Polasek
119.5
111.1
Thomas Lackner
119.5
111.1
30
Martin Capuder
120.5
110.9
31
Richard Schultheiss
119.5
110.6
32
Justin Nietzel
119.5
110.1
33
Filip Sakala
117.5
108.0
34
Jan Michalek
117.0
106.6
35
Konrad Janota
117.0
105.6
36
Lars Antonissen
116.5
104.7
Andrzej Stękała
126.5
104.7
38
Florian Menz
116.0
103.8
39
Damian Lasota
116.0
102.8
Tomas Friedrich
116.0
102.8
41
Vadim Shishkin
114.5
101.1
42
Christian Friberg
114.0
100.2
43
Franz Weiss
114.5
99.6
44
Cedrik Weigel
113.0
98.4
45
Michael Herrmann
112.0
96.6
46
Matic Kramarsic
112.0
96.1
47
Robert Valentin Tatu
111.5
95.7
48
Saso Tadic
111.5
95.2
49
Stepan Pasichnyk
111.5
94.7
50
Paweł Gut
111.0
94.3
51
Nejc Seretinek
110.5
93.4
52
Constantin R. Buzescu Purice
110.5
92.4
53
Mateusz Kojzar
109.5
91.1
54
Viktor Pasichnyk
116.5
86.2
55
Andryi Kalinchuk
104.5
81.1
56
Damian Skupień
100.5
74.4
57
Tymoteusz Urbaś
101.0
72.8
58
Ruslan Balanda
99.5
71.1
59
Aliaksei Muravitski
99.0
70.2
60
Dusan Dolezal
96.5
65.2
61
Igor Yakibyuk
95.0
61.5
62
Mykola Kushnirchuk
94.0
58.2
63
Dawid Krupa
92.5
57.0
64
Łukasz Bukowski
93.5
56.3
65
Vatalii Dodyuk
86.5
45.7
66
Andriy Vaskul
78.5
26.3
67
Johannes Obermayr
DNS
DNS
68
Bartosz Gąsienica-Laskowy
DNS
DNS
klasyfikacja FIS Cup »