W czołowej dziesiątce znalazło się jeszcze dwóch reprezentantów Polski - Adam Ruda (szósty - 90,5 i 88 m) oraz Paweł Gut (siódmy - 88,5 i 89,5 m).
Wyniki końcowe
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Vladimir Zografski
97.0
94.0
253.0
2
Krzysztof Leja
94.0
93.0
244.5
3
Łukasz Podżorski
94.5
91.0
240.0
4
Przemysław Kantyka
92.5
94.0
239.0
5
Stefan Huber
92.0
91.0
233.0
6
Adam Ruda
90.5
88.0
221.5
7
Keiichi Sato
87.5
91.5
221.0
Paweł Gut
88.5
89.5
221.0
9
Yuto Kinoshita
88.0
89.0
219.5
10
Eduard Torok
90.5
86.0
219.0
11
Bjoern Koch
89.5
87.0
216.0
12
Dawid Jarząbek
89.0
86.5
215.5
13
Lars Antonissen
90.0
83.5
211.0
14
Shota Saito
87.5
84.5
208.5
15
Samet Karta
88.0
84.0
206.0
16
Constantin R. Buzescu Purice
86.5
84.0
203.0
17
Muhammet Irfan Cintimar
87.0
82.5
202.5
18
Stefan Valentin Blega
84.5
83.5
197.5
19
Sorin Iulian Pitea
83.5
83.0
194.0
20
Ayberk Demir
84.0
81.5
193.0
21
Robert Valentin Tatu
81.0
83.0
188.5
22
Faith Arda Ipcioglu
84.5
79.5
187.0
23
Andrii Klymchuk
81.5
79.5
182.0
24
Yuken Iwasa
80.0
80.5
181.5
Ruben de Wit
82.0
79.0
181.5
26
Dominik Kastelik
78.5
82.0
180.0
27
Faik Yuksel
79.5
78.5
174.0
28
Stepan Pasichnyk
82.0
75.5
171.0
29
Nicolae Sorin Mitrofan
78.0
78.5
169.0
30
Vitaliy Kalinichenko
77.5
77.0
166.5
31
Akram Adilov
77.5
75.0
161.0
32
Krystian Kołodziej
74.5
77.0
33
Yevgen Marusyak
73.5
73.5
34
Ilya Kratov
72.0
72.0
35
Igor Yakibyuk
69.5
66.0
36
Daniel Cacina
69.0
64.0
37
Andryi Kalinchuk
69.5
63.5
Mustafa Ozstasyonar
69.5
63.5
39
Tymoteusz Urbaś
68.5
63.0
40
Michnea Alexandru Spulber
68.0
62.5
41
Sebastian Devall
68.0
62.0
42
Paweł Wąsek
67.0
60.5
43
Marcus Flemstroem
66.5
58.0
44
Munir Gungen
65.0
56.0
45
Radu Mihai Pacurar
64.0
54.5
46
Sergey Tkachenko
64.5
54.0
Hunor Farkas
64.5
54.0
48
Anton Eriksson
64.0
53.5
Andrei Feldeoran
63.5
53.5
50
Martin Zografski
63.0
52.5
51
Sergey Zyryanov
64.0
52.0
52
Alexandru Mocanita
62.0
48.5
Muhammet Ali Bedir
61.5
48.5
54
Stanislav Anchugin
62.0
47.0
55
Ivan Zelenchuk
60.5
44.5
56
Roman Nogin
59.5
43.0
57
Michai Solcon
59.5
42.5
58
Viktor Hristov
58.5
36.0
59
Evelin Mitev
55.5
31.5
60
Stanislav Karatsupa
55.5
30.5
61
Ovidiu Baila
52.0
24.5
62
Vasil Sheynov
DNS
DNS
63
Krasimir Simitchiyiski
DSQ
DSQ
64
Adrian Grigore
DSQ
DSQ
klasyfikacja FIS Cup »