Wśród panów zdecydowanie najdalej wylądował Clemens Aigner - narty Austriaka dotknęły zeskoku na 99 metrze. Za nim uplasowali się Killian Peier (94,5 m), Thomas Lackner (92,5 m), Michael Herrmann (92 m), Thomas Hofer i Pascal Bodmer (91 m). Żaden z dziewięciu Polaków nie pojawił się na starcie.
Wyniki treningu kobiet
zawodnik
kraj
odl.
1
Haruka Iwasa
82.5
Shihori Oi
82.5
3
Claudia Purker
82.0
4
Yuka Seto
81.0
5
Anastasiya Gladysheva
80.5
Magdalena Pałasz
80.5
Julia Clair
80.5
8
Lea Lemare
79.5
9
Nozomi Maruyama
78.0
10
Sofya Tikhonova
77.0
11
Lisa Wiegele
76.5
12
Coline Mattel
75.5
13
Fumika Segawa
74.0
Minami Watanabe
74.0
15
Alexandra Kustova
73.0
Mariia Iakovleva
73.0
17
Sonja Schoitsch
72.0
18
Dana Vasilica Haralambie
70.5
19
Daria Grushina
70.0
20
Stefaniya Nadymova
69.5
21
Carina Alexandra Militaru
69.0
22
Elisabeth Raudaschl
66.0
23
Joanna Szwab
64.5
24
Michaela Kranzl
64.0
25
Bianca Elena Stefanita
63.5
26
Sarlote Skele
62.0
Julia Huber
62.0
28
Andreea Diana Trambitas
53.0
29
Ursa Bogataj
DNS
30
Spela Rogelj
DNS
31
Katharina Althaus
DNS
32
Katja Pozun
DNS
33
Anna Haefele
DNS
34
Anja Javorsek
DNS
35
Julija Srsen
DNS
36
Anna Rupprecht
DNS
37
Eva Pinkelnig
DNS
38
Gianina Ernst
DNS
39
Anita Seretinek
DNS
Wyniki treningu mężczyzn
zawodnik
kraj
odl.
1
Clemens Aigner
99.0
2
Killian Peier
94.5
3
Thomas Lackner
92.5
4
Michael Herrmann
92.0
5
Thomas Hofer
91.0
Pascal Bodmer
91.0
7
Sepp Lechner
90.0
Tobias Birchler
90.0
9
Michael Lunardi
89.5
Anze Lavtizar
89.5
11
Thomas Ortner
89.0
Ales Hlebanja
89.0
Mario Mendel
89.0
14
Lukas Mueller
88.5
Florian Gugg
88.5
16
Luca Egloff
88.0
Andreas Schuler
88.0
18
Markus Eggenhofer
87.0
Lucas Schaffer
87.0
20
Robert Valentin Tatu
86.5
21
Bjoern Koch
86.0
Rok Urbanc
86.0
23
Eduard Torok
85.0
Franz Weiss
85.0
Domen Prevc
85.0
26
Marc Ganserer
84.5
27
Maximilian Steiner
84.0
Francesco Hollaus
84.0
Jaka Tesovnik
84.0
Franz Roeder
84.0
31
Sorin Iulian Pitea
83.5
Dejan Judez
83.5
Gabriel Karlen
83.5
Roland Rokita
83.5
35
Kevin Horlacher
83.0
Constantin R. Buzescu Purice
83.0
Johannes Schubert
83.0
38
Remus Tudor
82.5
39
Pascal Egloff
81.5
Pascal Kaelin
81.5
Patrick Kogler
81.5
42
Johannes Obermayr
80.5
43
Felix Greber
80.0
44
Ulrich Wohlgenannt
79.5
45
Martin Schmid
78.0
46
Lukas Wagner
76.5
47
Stefan Valentin Blega
76.0
48
Markus Rupitsch
74.0
49
Michael Falkensteiner
72.5
50
Hunor Farkas
70.5
51
Andrei Feldeoran
66.5
52
Radu Mihai Pacurar
64.0
53
Michnea Alexandru Spulber
62.5
54
Ibraim Abdukhalilov
62.0
55
Roman Nogin
59.0
56
Stanislav Karatsupa
52.5
57
Kanat Khamitov
51.0
58
Adam Ruda
DNS
59
Ernest Prislic
DNS
60
Przemysław Kantyka
DNS
61
Matic Kramarsic
DNS
62
Ziga Mandl
DNS
63
William Rhoads
DNS
64
Nicholas Mattoon
DNS
65
Kevin Bickner
DNS
66
Stanisław Biela
DNS
67
Christian Friberg
DNS
68
Zak Silih
DNS
69
AJ Brown
DNS
70
Łukasz Podżorski
DNS
71
Sebastian Hebel
DNS
72
Andrzej Stękała
DNS
73
Paweł Gut
DNS
74
Krzysztof Leja
DNS
75
Evelin Mitev
DNS
76
Alessio de Crignis
DNS
77
Dominik Durco
DNS
78
Dawid Jarząbek
DNS
79
Tomas Ondrejka
DNS