Zawody Pucharu Świata w Planicy zakoczyły drugą zimową edycję naszego Typera. Od tej chwili minęło już kilka dni, czas więc najwyższy na podsumowanie i przyznanie nagród!
Walka w klasyfikacji generalnej trwała do samego końca - aż do konkursów w Planicy o zwycięstwo rywalizowali Glonmisiek180. Ostatecznie minimalnie lepszy okazał się ten pierwszy. Triumfator nie jest przypadkowy - w poprzednim sezonie wygrał klasyfikację typowań Pucharu Kontynentalnego, a tym razem sięgnął po najważniejsze trofeum. Był również najlepszy w klasyfikacji CoC kobiet.

misiek180 nie pozostał jednak bez niczego. Oprócz drugiego miejsca w klasyfikacji generalnej wygrał w dwóch innych, obejmujących konkursy Pucharu Kontynentalnego mężczyzn oraz mistrzostwa świata juniorów.

Po wygraniu klasyfikacji generalnej w ubiegłym roku ponownie na podium uplasował się Pawmak, który zajął trzecie miejsce. Zasłużony użytkownik Typera wygrał również klasyfikację Uniwersjady.

Oprócz wspomnianej trójki jeszcze jeden użytkownik okazał się najlepszy w więcej niż jednej klasyfikacji - był to _Stilic_, który sięgnął po zwycięstwo w klasyfikacji medalowej (siedmiokrotnie wygrywał typowania pojedynczych konkursów, dwukrotnie był drugi i sześciokrotnie trzeci) i klasyfikacji FIS Cup.

Pozostałe klasyfikacje wygrywali selbi19 (Puchar Świata drużynowo), pproba (Puchar Świata kobiet indywidualnie), SebaPok (Puchar Świata mężczyzn indywidualnie), Jaras5 (Turniej Czterech Skoczni), Tommy Herkonen (zimowe igrzyska olimpijskie) i kacper22 (najwyższa zdobycz punktowa w pojedynczym konkursie indywidualnym - 560 punktów za poprawne wytypowanie całej czołowej piątki na właściwych miejscach).

Klasyfikacja Typera w sezonie 2013/2014 objęła wyniki 102 konkursów różnej rangi. W zabawie wzięła udział rekordowa liczba 1341 uczestników.

Zwycięzcy poszczególnych klasyfikacji oraz czołowa trójka klasyfikacji generalnej otrzymają nagrody rzeczowe ufundowane przez Eurosport Polska, Fundację KibicaWydawnictwo Sine Qua Non:

• vouchery na noclegi z kolacją oraz kolacje w Pruszkowie
  • koszulki Fundacja Kibica
  • kalendarze Eurosport
  • długopisy Eurosport
  • książki Sven Hannawald. Triumf. Upadek. Powrót do życia

Zwycięzcom gratulujemy - w najbliższym czasie skontaktujemy się z Wami w sprawie wysyłki nagród. Wszystkim Użytkownikom serdecznie dziękujemy za udział w naszej grze. Jednocześnie informujemy, że edycja 2013/2014 była ostatnią - w przyszłym sezonie nie planujemy kontynuacji tej gry.