W przyszły weekend (14-15 marca) w Zakopanem miał się odbyć finał cyklu LOTOS Cup 2014 "Szukamy Następców Mistrza". Z powodu braku śniegu i wysokich temperatur zawody zostały odwołane.
W kategorii Senior, w której rozegrano tylko trzy konkursy, zwyciężył Artur Kukuła. Zawodnik KS Wisła Ustronianka wyprzedził dwóch zawodników AZS Zakopane - Andrzeja Zapotocznego i Grzegorza Miętusa.

Wśród Juniorów A najlepszy okazał się Andrzej Stękała (AZS Zakopane). Drugie miejsce przypadło Konradowi Janocie (SSR LZS Sokół Szczyrk). Trzeci był Stanisław Biela (UKS Sołtysiane Stare Bystre).

Zwycięzcą klasyfikacji generalnej w kategorii Junior B został Paweł Gut z LKS Poroniec Poronin, który o 70 punktów wyprzedził drugiego Łukasza Podżorskiego (KS Wisła Ustronianka). Trzecie miejsce zajął Krzysztof Leja (AZS Zakopane).

Wśród Juniorów C bezapelacyjnie najlepszy był Dawid Jarząbek. Zawodnik TS Wisła Zakopane wygrał wszystkie konkursy w swojej kategorii wiekowej i wyprzedził swojego klubowego kolegę Pawła Chyca aż o 214 punktów. Trzecią lokatę zajął Szymon Łokaj z SSR LZS Sokół Szczyrk.

W kategorii Junior D zwyciężył Patryk Hutyra (SSR LZS Sokół Szczyrk) przed Tomaszem Pilchem (KS Wisła Ustronianka) i Mateuszem Gruszką (AZS Zakopane). Lider zdobył łącznie 350 punktów.

Zwycięstwo w kategorii Junior E powędrowało do Bartłomieja Klimowskiego z PKS Olimpijczyk Gilowice. Drugi był Mateusz Jarosz (TS Wisła Zakopane), zaś trzeci - Wiktor Fickowski (SSR LZS Sokół Szczyrk).

Wśród Młodziczek wygrała Anna Twardosz (PKS Olimpijczyk Gilowice), która o 60 punktów wyprzedziła Joannę Kil (AZS Zakopane). Trzecia Kinga Rajda (SSR LZS Sokół Szczyrk), do liderki straciła 150 punktów.

W kategorii Juniorki triumfowała Katarzyna Pałasz (UKS Sołtysiane Bystre). Drugie miejsce zajęła Monika Luber z PKS Olimpijczyk Gilowice. Trzecia lokata przypadła naszej najlepszej skoczkini - Magdalenie Pałasz, która wzięła udział w trzech z pięciu rozegranych konkursów. Wszystkie wygrała.