Wśród juniorów A rywalizację zdominowali wychowankowie SMS w Szczyrku - po skokach na odległość 97,5 m i 92 m triumfował Krzysztof Biegun (SS-R LZS Sokół Szczyrk). Tuż za nim, z najlepszym rezultatem drugiej rundy, uplasował się Aleksander Zniszczoł (KS Wisła Ustronianka), który poleciał na odległość 95,5 i 92,5 m. Na najniższym stopniu podium stanął Sebastian Hebel (SS-R LZS Sokół Szczyrk).
W kategorii Junior B najlepszy okazał się Krzysztof Leja z AZS Zakopane (90,5 i 95 m), który wyprzedził Łukasza Podżorskiego (KS Wisła Ustronianka). Na trzecim miejscu uplasowali się ex aequo Paweł Gut (LKS Poroniec Poronin) i Michał Milczanowski (Zagórskie TS Zakucie).
W rywalizacji drużynowej najlepsze okazały sie składy SS-R LZS Sokół Szczyrk (Junior A) oraz reprezentacja Śląska (Junior B).
Junior A - indywidualnie
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Krzysztof Biegun
97.5
92.0
223.5
2
Aleksander Zniszczoł
95.5
92.5
221.0
3
Sebastian Hebel
97.0
91.5
220.5
4
Adam Ruda
96.5
91.0
219.5
5
Stanisław Biela
96.0
91.5
218.5
6
Jakub Wolny
98.0
88.0
217.0
7
Michał Pytel
93.5
89.5
208.0
8
Konrad Janota
94.0
85.0
200.5
9
Bartosz Gąsienica-Laskowy
91.0
88.0
197.0
10
Mateusz Kojzar
90.5
87.5
193.5
11
Kacper Kupczak
88.0
87.0
185.5
12
Andrzej Stękała
87.0
84.5
181.5
13
Damian Urbaś
93.5
77.0
177.0
14
Michał Gut-Chowaniec
88.5
79.0
171.5
15
Jakub Przybyła
84.0
82.5
171.0
16
Jan Łowisz
88.5
73.5
159.5
17
Dawid Osiński
82.5
79.0
158.5
18
Piotr Mojżesz
83.0
78.0
156.5
19
Marcin Budz
84.5
72.0
147.0
20
Krystian Gryczuk
79.0
75.0
142.0
21
Krystian Karpiel
78.0
74.0
138.0
22
Damian Żyła
77.0
73.0
132.0
23
Gabriel Majcher
77.0
71.0
127.5
24
Narek Jesajan
61.0
63.0
71.5
25
Kamil Bańczak
61.0
33.0
Junior B - indywidualnie
zawodnik
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Krzysztof Leja
90.5
95.0
214.0
2
Łukasz Podżorski
97.0
87.0
211.0
3
Przemysław Kantyka
93.5
91.0
206.5
Paweł Gut
93.5
88.5
206.5
5
Michał Milczanowski
92.5
84.0
194.0
6
Daniel Mąka
74.0
88.5
155.5
7
Tymoteusz Urbaś
84.5
71.0
142.0
8
Krystian Kołodziej
78.0
73.5
133.5
9
Łukasz Bukowski
79.0
68.5
125.5
10
Marek Matuszny
73.0
71.0
118.0
11
Kamil Kurek
71.0
71.0
114.0
12
Igor Smorul
67.0
67.0
90.5
13
Krzysztof Dziadoń
69.0
61.0
87.0
14
Piotr Byrski
62.0
56.0
56.0
15
Daniel Żlik
55.0
53.0
34.0
16
Maciej Łukaszczyk
52.5
54.0
31.5
17
Maciej Dziedzic
52.5
52.5
30.0
Junior A - drużynowo
klub
punkty
1
SSR LZS Sokół Szczyrk
710.5
2
Śląsk
691.0
3
Małopolska
670.0
4
AZS Zakopane
636.5
5
TS Wisła Zakopane
625.0
6
LKS Klimczok Bystra
605.5
7
Podkarpacie
451.1
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik
klub
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Aleksander Zniszczoł
Śląsk
101.5
103.5
255.0
2
Jakub Wolny
LKS Klimczok Bystra
101.0
98.5
245.5
3
Krzysztof Biegun
SSR LZS Sokół Szczyrk
100.0
97.0
240.0
4
Sebastian Hebel
SSR LZS Sokół Szczyrk
97.0
99.5
236.5
5
Konrad Janota
SSR LZS Sokół Szczyrk
98.0
96.5
234.0
6
Michał Pytel
TS Wisła Zakopane
97.5
94.5
229.0
7
Mateusz Kojzar
Śląsk
97.0
95.0
227.0
8
Stanisław Biela
Małopolska
93.0
98.5
225.0
9
Damian Urbaś
Małopolska
95.5
96.5
223.5
10
Michał Gut-Chowaniec
Małopolska
94.5
94.0
221.5
11
Bartosz Gąsienica-Laskowy
AZS Zakopane
90.5
97.0
217.0
12
Andrzej Stękała
AZS Zakopane
92.5
94.0
216.5
13
Adam Ruda
Podkarpacie
92.5
94.5
215.5
14
Kacper Kupczak
Śląsk
91.5
93.0
209.0
15
Jan Łowisz
AZS Zakopane
89.5
91.5
203.0
16
Dawid Osiński
TS Wisła Zakopane
89.0
90.5
200.0
17
Krystian Karpiel
TS Wisła Zakopane
86.0
91.0
196.0
18
Piotr Mojżesz
LKS Klimczok Bystra
89.5
88.5
195.0
19
Damian Żyła
LKS Klimczok Bystra
82.5
81.0
165.0
20
Gabriel Majcher
Podkarpacie
80.5
79.5
154.1
21
Kamil Bańczak
Podkarpacie
66.5
62.5
81.5
Junior B - drużynowo
klub
punkty
1
Śląsk
607.0
2
AZS Zakopane
588.0
3
Małopolska
455.5
4
TS Wisła Zakopane
443.0
Nieoficjalne wyniki indywidualne
Wyniki końcowe
zawodnik
klub
kraj
odl. 1
odl. 2
punkty
1
Krzysztof Leja
AZS Zakopane
97.0
99.0
240.0
2
Przemysław Kantyka
Śląsk
97.0
100.0
239.5
3
Łukasz Podżorski
Śląsk
94.0
99.5
233.0
4
Paweł Gut
Małopolska
92.0
93.5
213.0
5
Daniel Mąka
Małopolska
87.5
91.0
194.0
6
Tymoteusz Urbaś
AZS Zakopane
88.0
89.0
192.0
7
Łukasz Bukowski
TS Wisła Zakopane
82.0
82.0
162.0
8
Krystian Kołodziej
AZS Zakopane
82.0
79.0
156.0
9
Krzysztof Dziadoń
TS Wisła Zakopane
78.0
81.5
151.0
10
Marek Matuszny
Śląsk
75.0
77.5
134.5
11
Piotr Byrski
TS Wisła Zakopane
78.0
71.0
130.0
12
Maciej Łukaszczyk
Małopolska
57.0
57.0
48.5