Siódmą lokatę wywalczył najlepszy z Polaków, Maciej Kot (100 m). Kamil Stoch był dziesiąty (98,5 m), Jan Ziobro - piętnasty (98,5 m), a Piotr Żyła i Dawid Kubacki uplasowali się na 21. miejscu (po 97 m).
Wyniki treningu
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Reruhi Shimizu
101.5
74.8
2
Michael Hayboeck
101.0
74.7
3
Severin Freund
100.5
73.5
4
Robert Kranjec
100.0
73.1
5
Anders Bardal
99.5
72.5
6
Marinus Kraus
100.0
72.1
7
Maciej Kot
100.0
72.0
8
Gregor Schlierenzauer
99.5
71.6
9
Richard Freitag
100.0
71.4
10
Kamil Stoch
98.5
70.5
11
Peter Prevc
99.0
70.4
12
Thomas Morgenstern
99.0
69.6
13
Thomas Diethart
98.5
69.4
Jernej Damjan
99.0
69.4
15
Jan Ziobro
98.5
68.7
16
Andreas Wellinger
97.5
68.5
17
Gregor Deschwanden
98.5
68.4
18
Andreas Wank
98.5
68.3
19
Simon Ammann
97.5
67.8
20
Yuta Watase
97.5
66.4
21
Piotr Żyła
97.0
66.0
Dawid Kubacki
97.0
66.0
23
Taku Takeuchi
97.0
65.9
24
Jakub Janda
97.0
64.8
Mikhail Maksimochkin
96.5
64.8
Ilmir Hazetdinov
94.0
64.8
27
Lukas Hlava
97.0
64.7
28
Jan Matura
96.5
64.5
29
Denis Kornilov
96.5
64.3
30
Andreas Kofler
95.5
63.3
31
Olli Muotka
94.5
63.2
Roman Koudelka
94.0
63.2
33
Daniel-Andre Tande
93.0
62.4
34
Janne Ahonen
95.0
61.6
35
Antonin Hajek
94.5
61.5
36
Anssi Koivuranta
95.0
61.4
37
Kaarel Nurmsalu
92.0
60.1
38
Anders Fannemel
94.0
60.0
Sebastian Colloredo
92.5
60.0
40
Rune Velta
94.5
59.8
41
Jurij Tepes
94.0
59.0
42
Hyun-Ki Kim
90.5
58.5
43
Vladimir Zografski
91.0
58.2
44
Ronan Lamy Chappuis
92.5
57.6
45
Davide Bresadola
91.5
57.2
46
Jarkko Määttä
93.0
56.9
47
Jaka Hvala
91.5
54.4
48
Heung-Chul Choi
88.5
53.9
49
Mackenzie Boyd-Clowes
91.5
53.8
50
Chil-Ku Kang
89.0
53.5
51
Dimitry Vassiliev
90.5
51.9
52
Roberto Dellasega
87.5
51.1
Alexey Romashov
90.0
51.1
Nicholas Alexander
86.0
51.1
55
Marat Zhaparov
86.0
49.2
56
Dusty Korek
86.0
49.0
57
Nicholas Fairall
86.0
48.2
58
Seou Choi
84.0
45.4
59
Janne Happonen
85.0
45.3
60
Peter Frenette
84.0
45.0
61
Sorin Iulian Pitea
83.5
44.3
62
Anders Johnson
83.0
43.0
63
Trevor Morrice
82.5
40.4
64
Nico Polychronidis
81.0
39.1
65
Siim-Tanel Sammelselg
80.0
38.1
66
Matthew Rowley
78.5
33.0
67
Alexey Pchelintsev
75.0
26.2
68
Noriaki Kasai
DNS
DNS
69
Daiki Ito
DNS
DNS
70
Anders Jacobsen
DNS
DNS