Nieco dalej uplasował się Aleksander Zniszczoł (94 m - trzynasta lokata), który doskonale skakał podczas treningów.
Wyniki serii próbnej
zawodnik
kraj
odl.
punkty
1
Klemens Murańka
104.5
74.1
2
Jarkko Määttä
102.0
69.4
3
Jakub Wolny
95.0
68.5
4
Anze Lanisek
101.5
67.9
5
Paul Winter
96.5
67.5
6
Krzysztof Biegun
94.5
66.9
7
Andreas Schuler
100.5
65.5
Santeri Ylitapio
94.0
65.5
9
Evgeni Klimov
102.0
65.3
10
Sebastian Bradatsch
101.0
64.9
11
Daniel-Andre Tande
100.0
64.3
12
Cene Prevc
94.0
63.5
13
Patrick Streitler
96.0
63.0
Aleksander Zniszczoł
94.0
63.0
15
Miika Ylipulli
93.0
62.5
16
Dominik Maylaender
92.0
61.0
17
Simon Greiderer
90.5
60.9
18
Arthur Royer
97.0
59.0
Daniele Varesco
90.5
59.0
Luca Egloff
92.0
59.0
21
Ulrich Wohlgenannt
90.5
58.6
22
Alex Insam
95.0
57.2
23
Vladislav Boyarintsev
91.0
56.7
24
Michael Herrmann
88.5
55.9
25
Mats Soehagen Berggaard
89.0
54.9
26
Zeno di Lenardo
87.0
54.8
27
Killian Peier
87.0
54.0
28
Andraz Modic
88.5
53.4
29
Aleksei Kamynin
87.5
53.3
30
Phillip Sjoeen
88.0
52.7
31
Hans Petter Bergquist
87.5
52.5
32
Elias Tollinger
89.0
52.4
33
Ryoyu Kobayashi
93.5
51.5
34
Aapo Lehtinen
86.5
50.8
35
Jonas Sandell
89.5
50.1
36
Tomaz Verbajs
84.5
50.0
37
Federico Cecon
85.0
49.9
38
Mikhail Nazarov
85.5
49.8
39
William Rhoads
92.5
48.7
40
Vojtech Stursa
85.5
48.5
41
Shingo Nishikata
86.5
47.6
42
Eduard Torok
93.0
47.1
43
Sabirzhan Muminov
89.0
46.5
44
Frantisek Holik
83.0
46.2
Gabriel Karlen
84.0
46.2
46
Masamitsu Ito
84.0
46.0
47
Ruben de Wit
91.0
44.0
48
Julien Faivre Rampant
83.5
43.5
49
Mihkel Oja
83.0
41.8
50
Kevin Bickner
81.5
41.5
Oldrik van der Aalst
79.5
41.5
52
Filip Sakala
83.0
41.4
53
Faik Yuksel
85.0
40.7
54
Muhammet Irfan Cintimar
81.5
39.9
55
Andrii Klymchuk
78.5
39.5
56
AJ Brown
79.5
37.3
57
Joshua Maurer
78.5
34.8
58
Robert Valentin Tatu
76.0
34.5
59
Thomas Roch Dupland
76.5
33.1
60
Jeremy Pointu
77.5
32.8
61
Shyngys Kalykov
79.5
30.0
Takumi Nara
77.5
30.0
63
Ben Loomis
76.5
28.9
64
Simon Eklund
76.5
25.9
65
Matthew Soukop
73.0
25.2
66
Nigel Lauchlan
73.0
23.5
67
Andryi Kalinchuk
71.5
19.5
68
Dominik Durco
62.5
4.2
69
George Shubitidze
51.0
0.0
Tomas Ondrejka
59.5
0.0
Artur Sarkisiani
61.0
0.0
Evelin Mitev
60.0
0.0
73
Tomas Friedrich
DNS
DNS
74
Deyan Funtarov
DNS
DNS